שטח 4X4 > כתבות > חדשות

גרנד ואגוניר: הדגם היקר ביותר בתולדות ג'יפ

החברה השיקה אתר אינטרנט שמיועד לקהל האמריקני, שבו אפשר לבחור את רמת הגימור ואת האבזור של רכב השטח החדש שלה. הדגם הבכיר, עם כל התוספות, יעלה כ-110 אלף דולר. המחירים דומים לאלו של המתחרה הישיר, הקאדילק אסקלייד

עם שלוש שורות מושבים ואופציה לשבעה או שמונה נוסעים, ג'יפ מכוונת עם הואגוניר/גרנד ואגוניר לליגה של הגדולים ומציבה אותו כמתחרה ראוי למרצדס GLS ולקאדילק אסקלייד. המחיר, בהתאם, גם הוא של הליגה הבכירה. לקראת תחילת השיווק של הדגם החדש, המתוכנן לחצי השני של השנה הנוכחית, השיקה החברה אתר אינטרנט המיועד לקהל הלקוחות שלה בארה"ב שבו אפשר לבחור את רמת הגימור ואת האבזור הרצוי. מחיר הבסיס מתחיל ב-87,590 דולר, וברמת הגימור הגבוהה, עם כל התוספות, המחיר מגיע ל- 111,930 דולר.

image

גרנד ואגוניר. הג'יפ היקר ביותר אי-פעם

החלוקה לרמות הגימור מאוד פשוטה, לא עוד שמות שונים שקצת מבלבלים, וזה ילך ככה: סדרה 1, סדרה 2, סדרה 3 וסדרה 4. בכולן יהיה מנוע V8 בנפח 6.4 ליטר שיספק כ-470 כ"ס ותיבת הילכוים אוטומטית עם שמונה מהירויות. תהיה אפשרות בחירה בין שלוש מערכות להעברת הכוח לכל הגלגלים, קוודרה-טראק 1 ו-2, וקוודרה-דרייב 2 עם הילוך כוח ודיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה. יהיה גם בורר המצבים המוכר של ג'יפ, עם אפשרות בחירה במצב נסיעה אוטומטי, ספורט, שלג, חול/בוץ וסלעים. מרווח הגחון, עם מתלי האוויר במצב הגבוה ביותר, יעמוד על 25 ס"מ. כושר הגרירה המקסימלי - כ-4.5 טון!

image

מבט פנימה

רשימת התוספות ארוכה מאוד, כראוי לרכב המכוון גבוה מבחינת קהל הלקוחות, עם מסכי מגע גדולים, לוח שעונים דיגיטלי, ריפודים מהודרים ואביזרי נוחות ותקשורת רבים. גם מהבחינה הבטיחותית הגרנד ואגוניר מצויד במיטב הטכנולוגיות, עם נהיגה אוטונומית בדרגה 3 , שמשמעותה שהרכב יכול להתנהל עצמאית ברוב המצבים, אבל עדיין נדרשת מעורבות של הנהג במצבי קיצון.

ללקוחות פחות מעושרים מציעה ג'יפ את הואגוניר, שיעלה כ-70 אלף דולר לסדרה 2 ו-75 אלף לסדרה 3.

image

ומבט מאחור

תגובות

6 תגובות

1

אורח/ת - אלי שחף

26 במאי ב 21:15

מתאים לי

2

אורח/ת - Ronen Topelberg

26 במאי ב 21:16

זה לא מגיע עם שיפורים בילד אין ? 🙄

3

Ogash Ofer

26 במאי ב 21:17

אורח/ת - Ronen Topelberg כתב/ה:
"

זה לא מגיע עם שיפורים בילד אין ? 🙄

"
רק בפינוקים

4

אורח/ת - Daniel Petri

26 במאי ב 21:18

עולה מדרכות בקניון ברמת אביב?
שואל בשביל פוסטמה.

5

Ogash Ofer

26 במאי ב 21:18

אורח/ת - Daniel Petri כתב/ה:
"

עולה מדרכות בקניון ברמת אביב?
שואל בשביל פוסטמה.

"
אם תשלב ל- LOW אז כן

6

אורח/ת - אור

27 במאי ב 13:49

נראה טוב חיה רעה.