שטח 4X4 > יומני מסע בארץ > טיולים ומסעות בארץ

משפחות זכרון מנחם ומתנדבי מועדון לנד רובר בטיול שטח ביער בן שמן

​​​​​​​עמותת 'זכרון מנחם', המסייעת לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, החליטה לציין השנה את ל"ג בעומר, בטיול השטח המסורתי, המתקיים זו השנה ה-11 בשיתוף מתנדבי מועדון הלקוחות של 'לנד רובר' וחברת 'המזרח' יבואנית 'לנד רובר'. במיוחד על רקע המלחמה, הדגישו ב'זכרון מנחם' ו'לנד רובר' את החשיבות לצאת ולטייל כמה שיותר.

הדריכו: עדי וייזל, דרור ברלי ואופיר אביב
צילום: דותן הלוי ואופיר אביב

1717406811541
צילום: דותן הלוי

למעלה מ-50 נהגים מתנדבים, בעלים של רכבי לנד רובר מסוג דיפנדר, דיסקברי וריינג' רובר ועובדי חברת 'המזרח', יבואנית לנד רובר, התאספו יחד עם משפחות עמותת 'זכרון מנחם' ביער בן שמן, משם יצאו לטיול שטח בהובלת מדריכי 'אתר השטח' בסמוך ליערות ירושלים, אותו סיימו בהפנינג בלב היער וארוחת צהריים משותפת של "על האש – מנגל אבירים".

גלית עיני מנכ"לית חברת המזרח לשיווק מכוניות, ציינה: "אנו שמחים לראות שנה אחר שנה יותר ויותר לקוחות שמצטרפים אלינו לשמח את ילדי העמותה המתמודדים עם אתגרים לא פשוטים. במיוחד בשנה זו, חשוב לצאת ולטייל בנופי הארץ, בתקווה שבקרוב מאוד נוכל לטייל לכל אורכה של המדינה״.

1717406810439
צילום: דותן הלוי

חיים ארנטל, יו"ר עמותת זכרון מנחם, הוסיף: "כל שנה מחדש ובמיוחד בשנה מורכבת זאת, הלב מתרחב נוכח ההתגייסות האדירה של חברי מועדון לנד רובר למען הילדים של זכרון מנחם. גם הפעם הגיעו הילדים ומשפחותיהם בהמוניהם לטיול וכמו בכל שנה אנחנו רואים את החיוכים על פני הילדים והמבוגרים כולם, בכל גיל ומכל רחבי הארץ. שוב החברה הישראלית מוכיחה את לכידותה, אחדותה ונתינתה האדירה למען האחר".

אודות זכרון מנחם

זכרון מנחם היא עמותה המסייעת לילדים ונוער חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה הוקמה ב-1990 על ידי חיים ומירי ארנטל, והיא נקראת כך על שם בנם מנחם שנאבק למעלה מ-14 שנה במחלת הסרטן. במרוצת השנים נרתמו לפעילות זו רופאים, בעלי מקצועות חופשיים, אישי ציבור, חברות מסחריות ומתנדבים ובכללם בנות שירות לאומי. כיום מספר המתנדבים עומד על כמה מאות אנשים.אחת המטרות הראשיות של הפעילויות בהן עוסקת העמותה היא, לדברי מקימי העמותה, "להעצים את חוויית החיים של הילד", במסגרת זו מנהלת העמותה מרכז יום חינוכי חברתי שיקומי, תוכניות להשלמת לימודים, חוגים וסדנאות, מחנות נופש שנתיים בחו"ל לילדים - בחופשת החורף והקיץ ומחנה להורים לילדים חולי סרטן באביב, חופשות משפחתיות וימי כיף במהלך כל השנה בשיתוף עם גורמים שונים.

קישורים לטיולים קודמים:

1717406809233
צילום: דותן הלוי


תמונות שצילם אופיר אביב:

1716750576429


1716751102374

תגובות

9 תגובות

1

אורח/ת - יצחק. ג

10 ביוני ב 08:48

ישר כח ענק לכל המארגנים, מזכרון מנחם ובמיוחד ממועדון לנד רובר ולא אציין שמות שחלילה לא אשכח אף אחד. מרגש כתמיד להיות חלק מחבורה מופלאה כזו (שאין באף מועדון ג׳יפים) כשיש טיול חסד מתייצבים עם כל הלב והנשמה. בשורות טובות לכולם.

2

אורח/ת - רמי. ו

10 ביוני ב 08:48

כל הכבוד למארגנים היקרים על שימור המסורת של הנתינה - השקעה שכל כולה לטוב.
זיכיתם אותנו ביום מוצלח מאד של חסד, טבע, נהיגה כיפית, ואנשים טובים

3

אורח/ת - לילי

10 ביוני ב 08:49

תודה לכל העוסקים במלאכה על יום מרגש, ממלא ומעצים 🙏🏻 שתמיד נהייה בצד הנותן 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

4

אורח/ת - גבי. פ

10 ביוני ב 08:49

תודה על הזכות לקחת חלק בעשיה הגדולה הזו של העמותה הנהדרת הזאת ישר כח ונתראה כמובן פעם הבאה 🙏🏻

5

אורח/ת - רן. ס

10 ביוני ב 08:49

ישר כוח לכל העוסקים והמארגנים, איזה זכות גדולה לקחת חלק באירועים האלו 🙏

6

אורח/ת - גדעון

10 ביוני ב 08:50

זה ערך מוסך ליהיות בקבוצה המיוחדת הזו.
יישר כח .

7

אורח/ת - אריה. ז

10 ביוני ב 08:50

שאפו ענק לכל העוסקים במלאכה. זכות גדולה להיות בקבוצה שעוסקת בהתנדבות. ובנתינה אינסופית. המועדון שלנו התגלה היום במלוא עוצמתו. היום למדתי המון מהמשפחה שהצטרפה אליי לרכב. את עיקר ההבנה וההפנמה. נסכם במילה אחת.
״פרופורציה ״יישר כח חברים
והמשך ערב נפלא חברים.

8

אורח/ת - שלום

12 ביוני ב 07:42

אין מילים. מרגש.
איך מצטרפים?

9

Ogash Ofer

12 ביוני ב 17:28

אורח/ת - שלום כתב/ה:
"

אין מילים. מרגש.
איך מצטרפים?

"
אכן מרגש, במיוחד שמדובר בפעילות רציפה לאורך השנים.
למועדון לנד רובר יכול להצטרף כל אחד שיש לו לנד רובר חדש או ותיק.
יכול להגיע לפעילות של הטיולים וההדרכות לאורך השנה או רק לפעילות השנתית של זכרון מנחם.
פרטים על המועדון:
https://www.4x4.co.il/article/7880