דף מתוך

ליגת אופנועי האנדורו סבב מס' 7 כפר החורש

סבב נוסף בליגת אופנועי האנדורו לשנת 2012 התקיים בשבת שעברה 21.4.12.
קרוב ל- 60 רוכבי אופנועים הגיעו לאירוע על אף חוסר הוודאות במהלך השבוע הקודם - לאף אחד לא היה מושג היכן ואם ביכלל יתקיים הסבב השביעי בליגה לשנת 2012.
היה שווה! וטוב!!!

רן אזולאי

רן אזולאירן אזולאי

כן, לא, אולי .....

במהלך התקופה האחרונה, קיום אירועים מוטוריים הם נושאי שיחה / מחשבה בין כל מי שאוהד / אוהב / משתתף או מכיר מישהו שחשוב לו שאירועים שכאלו יתקיימו במדינתנו הקטנה.
אירועים מוטוריים כרגע הם בגדר סימן שאלה  בגלל הנושא הביטוחי  וחמור מכך  ''איומים'' (או לשונות טובים...) שמסתובבים בשטח  דואגים לזמן את רשויות החוק ו''לפוצץ'' את האירועים המוטורים.
על כן, כל ההתנהלות וקיום האירוע בכפר החורש (אירוע שבכלל היה אמור להתקיים במקום אחר בארץ) נודעו לכל המשתתפים רק כמה שעות לפני ששעון הזמנים בכפר החורש החל לעבוד ולמדוד זמנים לרוכבים. 
על אף כל זאת הגיעו לסבב האנדורו כ- 60 רוכבי אופנועים  אשר רכבו  בין העצים ונהנו ממזג אוויר נפלא.
קטגורית הרוכבים המקצועית ביצעה 6 הקפות ושאר הקטגוריות ביצעו 5 הקפות.

מתכוננים

מתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכונניםמתכוננים

דן מיה - בהצלחה במרוץ בספרד

דן מיה - בהצלחה במרוץ בספרד דן מיה - בהצלחה במרוץ בספרד

קטגוריות מקצועיות:

במקצועית E1, דן מיה ממשיך לעמוד על הפודיום במקום הראשון, דן מכין עצמו לקראת אליפות העולם באנדורו שתתקיים בספרד וכאן המקום לאחל לו בהצלחה.
אורן חסון במקום השני ואוריה כרמלי חוזר לפודיום במקום השלישי, בר נוב מגיע במקום הרביעי.
עם הרבה כישרון והצלחות בקטגורייה העממית מצטרף תומר שפירא לקטגורייה המקצועית, בסבב ה 7 מגיע שפירא למקום השישי.
  מקצועית E2, מספר קטן של משתתפים בקטגוריה והעדרותו של יוני לוי במרוץ מורגשת, יוני השתתף בסוף השבוע במרוץ באיטליה ובארץ, נתנאל זיו במקום הראשון, זיו כרמי במקום השני ודרור כהן במקום השלישי.
לקטגוריה מצטרף דניס פורמנוב עם אופנוע של TM, דניס מגיע מהמוטוקרוס (במרוץ האחרון שהתקיים חודש שעבר במרום גולן, דניס הגיע מקום ראשון), במרוץ בשבת בכפר החורש, דניס מסיים את המרוץ לאחר הקפה אחת בלבד וזאת בשל תקלה באופנוע, נאחל לדניס בהצלחה בהמשך העונה.
  מקצועית E3, תומר שמש במקום הראשון, גיל קינן במקום השני והדר עציוני במקום השלישי.

נדב לוגסי

נדב לוגסינדב לוגסי

מתחילים וסניורים:

בקטגוריית מתחילים השתתף רמי קופלמן (בגיל הוא מתאים לסניורים) והגיע במקום הראשון, חן כהן במקום השני ואיתן יואל במקום השלישי, חיים זנדברג מגיע במקום הרביעי וינאי ארבר למקום החמישי לאחר שביצע הקפה אחת בלבד.
בסניורים, זהר גלילי במקום הראשון, נדב לוגסי במקום השני, רמי צמח במקום השלישי, ברק דודאי במקום הרביעי.

רון שטפל - ממוקד במטרה וזוכה במקום הראשון

רון שטפל - ממוקד במטרה וזוכה במקום הראשוןרון שטפל - ממוקד במטרה וזוכה במקום הראשון

קטגוריות עממית:

עממית E1, גם כאן יש שינויים וחידושים, רון שטפל מגיע על גבי אופנוע הוסקוורנה 250 וברכיבה רגועה וטובה מגיע למקום הראשון, למקום השני מגיע ניר שחם ואלירן קידר מגיע במקום השלישי.
לקטגוריה מצטרף דוד פורמנוב על גבי אופנוע TM אך בשל נקודות עונשין מגיע למקום החמישי.
עממית E2, רן אזולאי מגיע במקום הראשון ומשפחת אפריליה מציבה שני רוכבים על הפודיום, ירון יעקובוביץ במקום השני ורפאל קבסה במקום השלישי, סער יעקב במקום הרביעי ובוריס אייזנברג במקום החמישי. עממית E3, שני המתחרים שהולכים יד ביד לכל פודיום, אידריס אשמוז במקום הראשון וזאב שלו במקום השני.

תומר שפירא - עולה לקטגורייה מקצועית E1

תומר שפירא - עולה לקטגורייה מקצועית E1תומר שפירא - עולה לקטגורייה מקצועית E1

תוצאות הקטגוריות השונות:

קטגוריה מקצועית E1
1. דן מיה - מוטוטראק גאס גאס, אסיק תשתיות בע''מ, משלין, a&s סוכניות עפולה, הסדנה של זיו כרמי, אביזריון
2. אורן חסון - go ride ktm ישראל fox giant michelin
3. אוריה כרמלי - מטרו מוטור
קטגוריה מקצועית E2
1. נתי זיו - עופר אבניר, אבזריון
2. זיו כרמי - קטמ/הוסאברג, מישלין, Midland, אופרוד, טורו-Oneal, אסי ארנסון אימוני כושר, סדנת האלופים
3. דרור כהן - מובילי מעונה, סטאריק
קטגוריה מקצועית E3
1. תומר שמש - KTM, סטאריק, סדנת האלופים, מישלין, אופנועית
2. גיל קינן - אופרוד צפון, הוסאברג ישראל, דנלופ, שחר אופנועים, מוטורקס א.ק
3. הדר עציוני - KTM ישראל, אופרוד צפון, דנלופ, אבנוע
קטגוריית מתחילים
1. רמי קופלמן
2. חן כהן - דוקטור גג
3. איתן יואל

קטגוריית סניורים
1. זהר גלילי - HUSQVARNA RACING TEAM, דלק מוטורס, אופנועית
2. נדב לוגסי - אופרוד צפון, KTM ישראל, דנלופ
3. רמי צמח - HUSQVARNA RACING TEAM, דלק מוטורס
קטגוריה עממית E1
1. רון שטפל - HUSQVARNA RACING TEAM-דלק מוטורס, טורו ישראל-ONEAL, צמיגי מישלין, מוטו מאסטר, אג'יפ
2. ניר שחם - יובל
3. אלירן קדר
קטגוריה עממית E2
1. רן אזולאי - דלב מוטוספורט, סטאריק, מישלין
2. ירון יעקובוביץ - עופר אבניר, אבזריון
3. רפאל קבסא - עופר אבניר, אבזריון
קטגוריה עממית E3
1. אידריס אשמוז - אופרוד צפון
2. זאב שלו - אופרוד צפון, מוטורקס, ק.ט.מ ישראל, סדנת האלופים של זיו כרמי

בר נוב

בר נובבר נוב

תמונות מהפודיום

תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום תמונות מהפודיום

  לאלבום התמונות המלא שצילם קובי קרין - הקליקו כאן   גלריית תמונות נוספות בדף הבא >>>    

נתנאל זיו

נתנאל זיונתנאל זיו

ירון יעקובוביץ

ירון יעקובוביץירון יעקובוביץ

  גלריית תמונות נוספות בדף הבא >>>  

תגובות

0 תגובות

דף מתוך