פורומים

- שטח 4x4

האם נסיעה בשביל לבן דורשת צמיגים עמידים

25 במאי 2014 ב 09:37 1 תגובות 7755 צפיות signify
שלום חברים ...  אני חדש באירוע הזה של רכבי השטח אז.... סובלנות  טוב...לאחר מסע שכנוע מתיש.... הצלחתי לשכנע את אישתי לקנות ג'יפון ! התלבטנו בין הוויטארה לפורסטר ובסוף הלכנו על הפורסטר (נעזרתי הרבה באתרי שטח). התחלנו את הטיולים בפקניק ביער קולה שדרש נסיעה בשביל קל יחסית (מה שמכונה בשפת האופניים... שביל לבן). כשאני נוהג לי בכיף עלתה במוחי שאלה .... האם הצמיגים (צמיגי כביש) יעמדו במשימה או שפירפור אחד של הגלגלים ואני צריך גרר. התחלתי לחקור את הנושא קראתי את הכתבה בנושא הצמיגים לג'יפונים של מנהל הפורום אבל זה לא ענה לי על השאלה . ולכן הנה השאלה בניסוח פשוט : במידה ואני מטייל על שבילים לבנים ,האם צמיגי 215/65/16 כביש של גודייר יחזיקו מעמד או שמא ממולץ להחליף אותם בקרוב לצמיגי 50/50 (למען הסר ספק אישתי לא קצת מתעצבנת שהנושא בכלל עולה על הפרק)? האם החומר מנוע פנצ'רים של ריינוטייר יסייע ? תודה  יניר    
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 25 במאי 2014 ב 07:15

האם נסיעה בשביל לבן דורשת צמיגים עמידים

ראשית  ברכות ומזל טוב! צמיגים רגילים הם בסדר לשבילי כורכר וגם מעבר לכך. הם כמובן רגישים יותר לפגיעות בדופן - מאבנים, סלעים, ברזלים ואפילו שורשים חזקים. אתה יכול לראות בקישור של טיולי סובארו דרייב (קישור) את מה שאפשר לעשות עם הרכב. כמובן שנסיעה בשטח היא בעלת פוטנציאל לנזק גדול יותר מכביש, בטח שהמהירות עולה. אתה מוזמן להדרכת נהיגה ללקוחות סובארו - קישור. קישור ליומני ההדרכות של סובארו דרייב.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול