פורומים

- שטח 4x4

מחפש המלצה למוסך

13 באוקטובר 2009 ב 20:31 5 תגובות 10121 צפיות davidarush1
שלום  רב. אני  מחפש  המלצה  לטיפול  ברנגלר ( מוסך  מורשה  עי  מכשירי  תנועה)
הוספת תגובה
  • 1. עמית JK 14 באוקטובר 2009 ב 18:46

שלום דוד אינני מכיר מוסך באזור מגוריך.  אני אישית יכול להמליץ על המוסך המרכזי בפתח תקוה. אנשים נחמדים ועושה רושם שהם יודעים את העבודה, אבל ברור שלא הכל מושלם - הם קצת יקרים. עוד אני יכול להמליץ על מוסך דרך השטח ברחוב יגאל אלון בתל אביב - יותר זולים וזהו מוסך מורשה. להתראות בשישי   עמית

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image קובי ניסים 16 באוקטובר 2009 ב 14:06

מחפש המלצה למוסך

אני ממש ממליף על מוסך נ.ש.ר בתל אביב מוסך מורשה ומיקצועי ביותר

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. יהודה57 20 בדצמבר 2009 ב 14:33

מוסך הצמד ביהוד

ממליץ בחום על מוסך הצמד ביהוד, המוסך מורשה מכשירי תנועה אני עושה את הטיפולים שלי במוסך זה ויכול לומר רק דברים טובים.
    המוסך מבריק כמו בית מרקחת, והמכונאי שלהם פשוט מיקצוען.

יהודה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. שחרפ 25 בינואר 2011 ב 08:31

מוסך הצמד ביהוד

יהודה57 כתב/ה:
    "ממליץ בחום על מוסך הצמד ביהוד, המוסך מורשה מכשירי תנועה אני עושה את הטיפולים שלי במוסך זה ויכול לומר רק דברים טובים.

יהודה"
    הי יהודה, אני יודע שהמודעה הזו עתיקה אבל אולי בכל זאת תוכל לעזור לי. אני מנסה להתקשר למוסך הצד וכל הטלפונים שמצאתי באינטרנט לא עובדים. האם אתה יודע אולי אם הם עדיין פעילים שם ואם כן איך ניתן ליצור איתם קשר? בתודה, שחר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. ronengr 25 בינואר 2011 ב 19:06

מוסך הצמד ביהוד

שחרפ כתב/ה:
    "[b]יהודה57 כתב/ה: [/b]ממליץ בחום על מוסך הצמד ביהוד, המוסך מורשה מכשירי תנועה אני עושה את הטיפולים שלי במוסך זה ויכול לומר רק דברים טובים.

יהודההי יהודה, אני יודע שהמודעה הזו עתיקה אבל אולי בכל זאת תוכל לעזור לי. אני מנסה להתקשר למוסך הצד וכל הטלפונים שמצאתי באינטרנט לא עובדים. האם אתה יודע אולי אם הם עדיין פעילים שם ואם כן איך ניתן ליצור איתם קשר? בתודה, שחר."
    נסה את נ.ש.ר. מתל אביב. אני מגיע אליו מרחוק. ניסיתי אותו ולא הצטערתי

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול