פורומים

- שטח 4x4

עזרה בקניית גיפון

09 ביוני 2007 ב 21:22 7 תגובות 1955 צפיות doras
אהלן. אני רוצה לקנ ות ג'יפון. ההתלבטויות שלי הן בין הcj סמוראי או לאדה ניבה. בגדול השיקולים שלי הם בעיקר רכב עמיד שלא יצטרך לראות מוסך כל שבוע ורכב שנוסע על הכביש בצורה נוחה ויכול גם לנסיעות ארוכות. שיקול נוסף זה חסכון בכסף. אני לא יותר מדי מבין בג'יפים ואני אשמח לשמוע קצת חוות דעת בקשר לזה. ובנוסף אם יש למישהו רעיון לרכב אחר שנמצא בקריטריונים האלו ובטווח המחירים 15-25 אלף אני אשמח מאוד לשמוע. תודה מראש.
הוספת תגובה
  • 1. profile image eyali0001 10 ביוני 2007 ב 05:40

קצת יותר פרטים

האם זה לצורך טיולים קשים או רק שבילי קקל, האם זה לזוג צעיר או למשפה עם ילדים? בגדול הייתי ממליץ עם משהו בסגנון הטריוס כל עוד אתה לא מתכוון לכבוש את האברסט.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אלעד הרוש 10 ביוני 2007 ב 07:15

משפחה הטרויוס, ללא ילדים גימיני

שלום... שמע אם אתה משפחה אם עד 2 ילדים כדי לך 4 דלתות שזה הטריוס והוא גם לא יקר אבל אם אין ילדים עדיף  בהרבה את בג'ימיני הוא רכב שנותן הרבה מאוד (יותר) בשביל הכסף שמשלמים בגדול אין הרבה הבדל בגדלים בין הג'ימיני לטריוס רק הקטע שזה 4 דלתות וזה 2 אבל החלק הקובע זה מה הצרכים שלך הרבה שטח והנאה ורכב שנותן יותר תמורת הכסף שאתה משלם זה ג'ימיני אם אתה מחפש קצת שטח לא רציני אבל 4 דלתות אז הטריוס הקטע רק לא לגעת בניבה או מה שרצית זה לא רכב זה בלוק

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אלעד הרוש 10 ביוני 2007 ב 07:17

ובמחיר הזה עדיף לך את הסמוראי

הסמוראי הוא קצת יותר מיושן אבל כמו הג'ימיני פלוס מינוס אני חושב שהכי טוב זה קצת להילחץ אם הכסף ולקחת ג'ימיני 99-01

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אלדד- מנהל פורום 10 ביוני 2007 ב 10:58

סוזקי ללא ספק

סמוראי / ג'ימני הם הרכבים שיתנו לך פתרון הכי טוב לצריך ההתחלתיים
    אם תירצה בעתיד לעבור למשהו יותר קרבי אז נדבר אז תתחיל עם זה רכב זול לחאזקה חשוב לחפש טוב רכב נקי שעבר טיולים סדירים ולא איזה ילד מתלהב שהרס את הרכב
    ותשאיר כמה גרושים לתיקנים ומיגונים וככל שתעלה במודל משמע בהשקעה ככה פחות תהיה בצרות
    בכול מקרה בהצלחה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. רני פלג 10 ביוני 2007 ב 18:54

סמוראי

CJ וניבה ירוששו אותך יותר מהר משתוכל להגיד מעלה זיק. ג'ימני זה דבר נהדר, איילי, אבל נראה לי כי הבחור מדבר על תקציב נמוך יותר ועומד ללמוד על בשרו את הלקח כי על מה שעולה בזול משלמים ביוקר. מה לעשות, זה יקר להיות עני

רני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image eyali0001 10 ביוני 2007 ב 20:12

אני מסכים עם רני

סמוראי זה בהחלט פתרון טוב ומקסימום אם לא תסתדר איתו תמיד תוכל למכור ודי מהר כי יש להם ביקוש לא רע. רק לקחת בחשבון לשלם עוד 2000 שח תמורת משהו שמור ולא מכוסח.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image Ogash Ofer 13 ביוני 2007 ב 23:51

סמוראי

למחיר ולדרישות הללו סוזוקי סמוראי הוא האידיאלי. רק השאר כסף בצד לשיפוצים ולצמיגים  - שכן הרכב כבר ישן ודורש תחזוקה.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול