פורומים

- שטח 4x4

ג'ימני הנסיך הקטן

10 במאי 2008 ב 06:17 23 תגובות 3620 צפיות davidoff
אהלן חברים..הנה שוב אני כותב פה והפעם יש לי כמה דברים טובים וגם אחד פחות טוב! ואפילו אולי שאלה או 2.. אז ככה אני כבר חודשיים עם הג'ימני שלי ואני מאד מרוצה וממליץ לכולם... לאחרונה נתקלתי בכמה מבעלי הג'ימני שהרכיבו את המדרגה הזאת מתחת לדלת(אתם בטח יודעים למה אני מתכוון) אז השאלה שלי היא האם זה באמת ככ חשוב וכמה זה עולה לי? חוצמזה אולי מישהו יודע כמה עולה להגביהה אותו? ושאלה אחרונה איפה משיגים כיסויי לגלגל בלי להוציא עליו 200 שקל?(בינתיים יש לי של סופה 2 חח...). ועכשיו יש לי תלונה! תלונה עליכם בעלי הג'ימני הוותיקים! איפה הרצון להגדיל את הקהילה ולעשות איזה טיול ג'ימנים?! למה אתם לא רוצים לארגן איזה טיול קצר אפילו של כמה שעות ולהכניס אותנו הצעירים לתחום?! אני בטוח שהחבר'ה החדשים כולל אותי רוצים כמוני.. וחוצמזה אין כמו לעבור 1500 (שזה בערך מה שיש באתר)ג'ימנים בשיירה ולהראות לכולם איזה איחוד אמיתי בין ג'יפונים!! (טוב אולי קצת הגזמתי..) אבל באמת אני פונה לחבר'ה הוותיקים שיארגנו משהו בבקשה..(ויענו לי על השאלות)..
הוספת תגובה
  • 1. milljack 10 במאי 2008 ב 06:59

בעלי הנסיכים

מצטרף לפניתך

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. גדגימני 10 במאי 2008 ב 09:54

אני בפנים!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. davidoff 11 במאי 2008 ב 12:03

טוב אולי בכל זאת יצטרפו עוד כמה חברים ונצא לאיזה טיולון בעצמנו..
    בכל אופן אני דוד מירושלים סטודנט..

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image חרוזון 11 במאי 2008 ב 15:03

בשימחה, אני בפנים ....

כדי להכיר את האנשים מאחורי הגמדים... אפילו חשבתי על פגישה של כל הגימנים וככה כל אחד יראה ויספר מה יש לו ( הגבהות, כננות, נעילות, גגונים, gps, צמיגים וכו...) ואכ נצא למסע קצר ... שרון

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image eyali0001 11 במאי 2008 ב 16:01

יוזמה ברוכה

ברגע שזה יקרה אני איתכם...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image חרוזון 11 במאי 2008 ב 16:12

הכל עיניין של יוזמה!!!

מי שמעוניין בפגישת גמדים שיצביע קרובים ורחוקים, צעירים ומבוגרים, רווקים ונשואים, רווקות ונשואות, קדימה להיתפקד!!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. davidoff 11 במאי 2008 ב 16:35

טוב אני מבין ששום דבר לא יזוז אם לא יבוא איזה צעיר ורענן ויזיז אותם..
    אז אני בעד ליזום פגישה של המעוניינים, אז תכתבו על עצמכם קצת כדי שנבחר מקום נוח לכולם בשביל ההתחלה..ותשאירו פלאפונים..

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. profile image חן מאירוביץ 11 במאי 2008 ב 17:14

חייבים לארגן משהו

גם אני בפנים אם וכאשר זה יצא לפועל ואני יוכל להגיע אז גם אני בא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. mod85 11 במאי 2008 ב 17:16

אני מצטרף

אני מציע לנסות מסלול בנחל צין ליום שישי הקרוב .
    מסלול יפה , אני מכיר את המסלול ויכול לנווט,
    אפשרי להפגש בב"ש ב-8 בבוקר ולצאת דרומה.
    שמי מוטי - נייד- 0543200455

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. profile image חרוזון 11 במאי 2008 ב 18:31

שלום חן!!!

אולי תיקח חלק בתכנון? חוץ מזה לא עברת להיילקס?  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. davidoff 12 במאי 2008 ב 10:03

מתאים!

בכיף למה לא?!
    אולי תספר קצת על המסלול (כמה זמן, רמת העבירות..) כי אני חדש בתחום ויש לי ג'ימני חדש שאני לא רוצה להכניס למוסך אחרי חודשיים שהוא אצלי..
    בכל אופן בואו נתחיל להתארגן על המסלול הזה ונעשה מפגש בב"ש בשישי הקרוב..

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. davidoff 12 במאי 2008 ב 10:27

חברים כמו שאמרתי אני לא הכי מנוסה בנהיגת שטח ועכשיו בדיוק קראתי קצת על המסלול הזה בנחל צין והיה רשום שהעבירות קשה ומאד מאתגרת, אז אם לא תשכנעו אותי אחרת, אני מעדיף אולי משהו פחות אגרסיבי למען ההתחלה שלי ואולי של עוד כמה חדשים שאולי יצטרפו..
    אם יש כזה נשמח!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. profile image חן מאירוביץ 12 במאי 2008 ב 13:31

אהלן חרוזון

עברתי להיילקס אני פשוט לא מצליח לשנות את התמונה בכרטיס גולש. חוץ מי זה הג'ימיני נשאר חלק מהמשפחה לא מוכן למכור אותו כזה רכב לא מוצאים כל יום. מה איתך מטייל?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. profile image חרוזון 12 במאי 2008 ב 17:32

חן - אם רק היית עוקב....

מטייל!!!
    מחכה לפגישה...
    שרון

הוספת תגובה צטט והגב
  • 15. davidoff 12 במאי 2008 ב 17:49

אז יש מישהו שנותן רעיון לטיול לא בעל רמת עבירות מטורפת ואנחנו עושים מפגש?
    או שאין סיכוי כזה???

הוספת תגובה צטט והגב
  • 16. profile image חן מאירוביץ 12 במאי 2008 ב 18:12

אל תדאג אני עוקב

ראיתי שהיית בנגב. תגיד ראיתי שהיה אתכם ג'ימיני אם פגוש עם כננת איך הוא? לא הכביד עליו המשקלים?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 17. profile image qpon12 12 במאי 2008 ב 19:44

טיולים בדרום

אני קיריתי, מטייל הרבה בדרום,האתגר הכי רציני שעליתי היה מעלה ורדית ואשוש, מעוניין להצטרף לקבוצה מחכה לתגובה. משה 052-5507783 qpon12@gmail.com

הוספת תגובה צטט והגב
  • 18. profile image qpon12 12 במאי 2008 ב 19:53

מדרגות צד

davidoff כתב/ה:
    "אהלן חברים..הנה שוב אני כותב פה והפעם יש לי כמה דברים טובים וגם אחד פחות טוב! ואפילו אולי שאלה או 2.. אז ככה אני כבר חודשיים עם הג'ימני שלי ואני מאד מרוצה וממליץ לכולם... לאחרונה נתקלתי בכמה מבעלי הג'ימני שהרכיבו את המדרגה הזאת מתחת לדלת(אתם בטח יודעים למה אני מתכוון) אז השאלה שלי היא האם זה באמת ככ חשוב וכמה זה עולה לי? חוצמזה אולי מישהו יודע כמה עולה להגביהה אותו? ושאלה אחרונה איפה משיגים כיסויי לגלגל בלי להוציא עליו 200 שקל?(בינתיים יש לי של סופה 2 חח...). ועכשיו יש לי תלונה! תלונה עליכם בעלי הג'ימני הוותיקים! איפה הרצון להגדיל את הקהילה ולעשות איזה טיול ג'ימנים?! למה אתם לא רוצים לארגן איזה טיול קצר אפילו של כמה שעות ולהכניס אותנו הצעירים לתחום?! אני בטוח שהחבר'ה החדשים כולל אותי רוצים כמוני.. וחוצמזה אין כמו לעבור 1500 (שזה בערך מה שיש באתר)ג'ימנים בשיירה ולהראות לכולם איזה איחוד אמיתי בין ג'יפונים!! (טוב אולי קצת הגזמתי..) אבל באמת אני פונה לחבר'ה הוותיקים שיארגנו משהו בבקשה..(ויענו לי על השאלות).."
    המדרגות חשובות מאוד להגן על צידי הרכב,כאשר מחליקים ליד סלעים המדרגה משתפשפת בסלע ומונעת נגיע ברכב עצמו,הגבעות עלו לי 4500 שח,וזה היה דבר טוב לעשות וגם ריכך את הנסיע בשטח ובכביש באופן משמאותי,ממליץ מאוד,

הוספת תגובה צטט והגב
  • 19. profile image qpon12 12 במאי 2008 ב 19:57

מדרגות צד

davidoff כתב/ה:
    "אהלן חברים..הנה שוב אני כותב פה והפעם יש לי כמה דברים טובים וגם אחד פחות טוב! ואפילו אולי שאלה או 2.. אז ככה אני כבר חודשיים עם הג'ימני שלי ואני מאד מרוצה וממליץ לכולם... לאחרונה נתקלתי בכמה מבעלי הג'ימני שהרכיבו את המדרגה הזאת מתחת לדלת(אתם בטח יודעים למה אני מתכוון) אז השאלה שלי היא האם זה באמת ככ חשוב וכמה זה עולה לי? חוצמזה אולי מישהו יודע כמה עולה להגביהה אותו? ושאלה אחרונה איפה משיגים כיסויי לגלגל בלי להוציא עליו 200 שקל?(בינתיים יש לי של סופה 2 חח...). ועכשיו יש לי תלונה! תלונה עליכם בעלי הג'ימני הוותיקים! איפה הרצון להגדיל את הקהילה ולעשות איזה טיול ג'ימנים?! למה אתם לא רוצים לארגן איזה טיול קצר אפילו של כמה שעות ולהכניס אותנו הצעירים לתחום?! אני בטוח שהחבר'ה החדשים כולל אותי רוצים כמוני.. וחוצמזה אין כמו לעבור 1500 (שזה בערך מה שיש באתר)ג'ימנים בשיירה ולהראות לכולם איזה איחוד אמיתי בין ג'יפונים!! (טוב אולי קצת הגזמתי..) אבל באמת אני פונה לחבר'ה הוותיקים שיארגנו משהו בבקשה..(ויענו לי על השאלות).."
    המדרגות חשובות מאוד להגן על צידי הרכב,כאשר מחליקים ליד סלעים המדרגה משתפשפת בסלע ומונעת נגיע ברכב עצמו,הגבהות עלו לי 4500 שח,וזה היה דבר טוב לעשות חזרתי למקומות שהייתי בהם קודם ושפשפתי את הגחון בפעם שניה שהעברתי במקומות אלה לא היו פגיעות , וגם ריכך את הנסיע בשטח ובכביש באופן משמאותי,ממליץ מאוד,

הוספת תגובה צטט והגב
  • 20. profile image חרוזון 13 במאי 2008 ב 03:18

הגימי עם הכננת....

חן הגימני עם הכננת החליף קפיצים כך שהוא גם טיפה גבוה יותר וגם הקפיצים מחוזקים ומונעים ירידה של הרכב בגלל המשקל.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 21. profile image חרוזון 13 במאי 2008 ב 03:22

מפגש ענק של ג/ימני

משה אל תדאג, קצת סבלנות, תן לחברה להיתעורר ושמספיק אנשים יביעו את נכונותם לקיים מפגש נקיימו!!! אם עלית את עשוש וורדית את אתה גיפאי רציני. אתה נעול?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 22. profile image qpon12 05 בדצמבר 2008 ב 15:27

נעול

כן אני נעול עלה לי 1000 ש"ח והרכבתי לבד אצל חבר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 23. tal-nigrar 11 בדצמבר 2008 ב 12:11

יתרון גדול

יש יתרון גדול בהתקנת מדרגות. מונע פגיעה במרכב הרכב, אבל יש לדאוג שהמדרגות לא יהיו רחבות מדי.

וו גרירה

אביזרים לרכבי שטח

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול