פורומים

- שטח 4x4

בעניין ג'ימני

30 בינואר 2009 ב 13:54 7 תגובות 2458 צפיות profile imageNirGamari
שלום לכולם חייב לציין שאחרי שעה של קריאה למדתי בפורום הזה המון על הג'ימני. ברצוני לרכוש אחד כזה ומס' שאלות : - מדוע כל מי שמוכר דורש מעל המחירון ? עד כדי כך זה רכב נחשק ? - אני מעוניין בשנת 2001 - 2002 אבל לפי המחירים נראה לי שאתפשר על 99-2000, האם ישנו הבדל גדול בביצועי הרכבמנוע ? - ממה להזהר ברכישת אחד כזה ? מהם הנק' החלשות של הרכב חסרונות קריטיים ? - כמה קריטי אם לא משפרים את הרכב ? (צמיגיםהגבהה נעילת דיפרנציאל מגינים וכו' ) - לפי סקר, נראה שזה רכב שמחליף לא מעט ידיים, על מה לא להתפשר ? מס' ידיים לפני קנייה או קילומטראז' גבוהנמוך ? תודה רבה, ניר
הוספת תגובה
  • 1. profile image חיים גן יבנה 30 בינואר 2009 ב 17:40

תישדל למצוא מאחד ששמר עליו כמוני....

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. zerez 30 בינואר 2009 ב 20:16

מבקשים מעל המחירון כי זה רכב מבוקש

להזהר ממה שנזהרים בכל רכב, תאונות, מנוע, גיר.....

אני נוסע באחד לא משופר עם צמיגי כבישטח, עד היום לא עברתי את כל מה שרציתי אבל לא נכנסתי למסלולים קשים או אתגריים במיוחד, אחרי שאתה לומד את הרכב והמגבלות שלו אין שום בעיה ברוב המסלולים בארץ.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image eyalfitness 30 בינואר 2009 ב 21:58

עלות תועלת

ניר שלום, הרכב אכן נמכר מעל המחירון מכיוון שהתועלת שהרכב נותן  גבוהה בהרבה מעלות ההשקעה. אין הבדל בין ביצועי המנוע בשנתונים האילו. הרכב אווירי מאוד ובעל יחסי העברה טובים,כמובן שעדיף ורצוי להוסיף נעילה ולהחליף צמיגים ואם אתה רוצה ג'יפ מושלם אז גם בולמים וקפיצים.  אני מטייל כל שבוע עם ג'מני שנת 2000 עם נעילה אחורית וצמיגים 50/50 ולא נתקלתי בהרבה מקומות בהם הגדולים יכלו לעבור ואני לא. בהצלחה, אייל

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. zerez 31 בינואר 2009 ב 09:13

תיקון למה שכתבתי

עד היום עברתי את כל מה שרציתי.

מסכים עם אייל, רכב עביר מאוד וגם בעיר יש לו יתרון במציאת מקומות חניה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image NirGamari 01 בפברואר 2009 ב 01:33

בהמשך לדבריכם

zerez כתב/ה:
    "עד היום עברתי את כל מה שרציתי.

מסכים עם אייל, רכב עביר מאוד וגם בעיר יש לו יתרון במציאת מקומות חניה."

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image NirGamari 01 בפברואר 2009 ב 21:52

בהמשך לתגובתכם.

תודה לכל המתייחסים יצא לי בימים האחרונים לבדוק את הרכב. בהרבה יותר נחמד ויותר יציב מהטריוס הופתעתי לטובה מביצועי הרכב בשטח , אמנם מנוע קטן אבל מנוצל טוב. והכי חשוב חסכוני בכל העלויות. כמה כסף שווה לשלם מעל המחירון ? על רכב ללא תוספות עם קילומטראז' סביר (בין 15 עד 20 K בשנה) ושלא עבר המון ידיים, עם שלדה,גיר ומנוע תקינים . . ? ושאלה אחרונה, אם אני כבר קונה , אני קצת גמיש במחיר, האם יש הבדל מהותי בין שנת 99-2000 לבין שנת 2001 ומעלה ?    קראתי שיש הבדלים עם המנוע.. מה הוא באמת ההבדל ? ותודה רבה לכל המגיבים.  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image eyalfitness 04 בפברואר 2009 ב 12:37

השווי מעל המחיר נקבע לפי מצב הרכב אבל בגדול לרכב טוב סביר לשלם בין2-3K מעל למחירון. ההבדל בין השנתונים לא משמעותי כלל, השאלה כמה אתה מוכן להשקיע בשביל לקבל רכב צעיר בשנה שנתיים. אני הייתי מעדיף לקנות רכב טוב בשנה אחת יותר ולשלם את ההפרש בהוספת נעילה וצמיגים,כך תקבל ג'יפ עם יכולות גבוהות במחיר יחסית נמוך.-הכל עניין של עלות תועלת. בהצלחה, אייל.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול