פורומים

- שטח 4x4

מישהו מכיר מוסך מומלץ לטויוטה?

04 בספטמבר 2007 ב 12:35 7 תגובות 5174 צפיות profile imageטולטול
היי, ברשוית RAV4 שרכשתי לפני כחודש. הרכב נכבה לי ברוורס וברמזורים. מישהו יכול להמליץ על מוסך טויוטה? כזה שלא יעבדו עליי.... ? מודה מראש
הוספת תגובה
  • 1. aviida 04 בספטמבר 2007 ב 11:22

rav 4

ראשית אני צריך להודות על תגובתך בעניין צריכת הדלק... אני רכשתי את הראב שלי לפני כחודשיים , ודי לא ציפיתי לכזו צריכת דלק , אבל אם גם אצלך זה ככה , אז אני מסיר דאגה מליבי , מה גם ששלי ארוך , לכן כבד יותר , לכן, בין השאר, צורך יותר דלק. אני מקווה שחוץ מעניין צריכת הדלק את מרוצה מהרכב. אני ממש מרוצה. בעניין ההמלצה על מוסך , אז אני ממליץ על מוסך טויוטה אשקלון בו אני מטפל ברכבים שלי כבר למעלה מ- 10 שנים (אני וכל בני משפחתי , כל אחד והטיוטה שלו... קורולה , יאריס וכדומה) . הם מאוד מקצועיים ולפי דעתי יפתרו לך את הבעיה.
    האם יצאת כבר לטיולים עם הרכב ? ואם כן - איך התרשמת ?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image טולטול 04 בספטמבר 2007 ב 11:52

תודה, אבל יש מוסך מומלץ קצת יותר במרכזי?

אין לי ניסיון בנהיגת שטח ולכן יצאתי לטיול קצר באזור. תיארו לי את ה- RAV כג'יפ עירוני ואני בכל זאת התלהבתי מהיכולות שטח שהוא עשה בלי למצמץ. אבל אני לא אינדיקציה להתרשמות, אני עוד בשלב ההתלהבות אני מתל אביב, כך שלהגיע לאשקלון בשביל מוסך זה קצת בעייתי בשבילי, אני אשמח אם מישהו יוכל להמליץ על משהו קרוב יותר לתל אביב

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אלדד מ. פורום 04 בספטמבר 2007 ב 17:06

מוסך טיוטה

מוסך ריכמן מומולץ
    לא לגשת להילוך שישי ביפו

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image Ogash Ofer 05 בספטמבר 2007 ב 00:59

מוסך רייכמן ברמת החייל בתל אביב

מצטרף בחום להמלצה של אלדד.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אלעד הרוש 06 בספטמבר 2007 ב 12:27

שלום

אני אלעד הרוש אני ממליץ מאוד על מוסך שאני עובד איתו בצבא מוסך אס-גל באשקלון מוסך ממש טוב הוא מטפל לנו בכל הטויוטות בבסיס  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. gera.gera 06 בספטמבר 2007 ב 14:19

מוסך עם נשמה

מומלץ מוסך אוטוקליניק בסגולה פתח תקווה 03-9302840

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image baruchperl 06 בספטמבר 2007 ב 15:04

וא צריך מוסך של היבואן במסגרת אחריות

ולא כל מיני מומחים, עם כל הכבוד להם. שמעת כבר - לך לריכמן.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול