פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: חוצה ישראל אתגרי - סוכות 2018

23 באוקטובר 2018 ב 07:22 5 תגובות 8591 צפיות נמרוד וידר
לאחר לא מעט חוצים החלטתי קצת לגוון גם לחברים שכבר יוצאים איתי כמעט באופן קבוע לחוצה בסוכות וגם קצת בשבילי... החלטתי לשנות כמה דברים ולהפוך את החוצה למאתגר יותר הן מבחינת העבירות והן מהקילומטרז' היומי של המסע.
השינויים באו לידי ביטוי כאשר ביום הראשון נתחיל את החוצה בפעם הראשונה ממטולה ונשלב קצת מים. ביום השני נעבור בשמורה האהובה עלי בבקעת הירדן (שמורת אום זוקא), נשלב שחייה בעין סוכות וגם נשלב את המסלול האתגרי של הטיפוס על ג'אבל חרמון בדרך לחניון הלילה שבמצוקי דרגות והשינוי הנוסף יהיה ביום האחרון שבו נוסיף עוד כמה עשרות ק''מ ונגיע לדיונה המרשימה של חולות כסוי ונחזור לתצפית המרשימה של הר ברך, אם כבר אתגר אז נמתח עד לקצה...
לכתבה - כתבה חדשה: חוצה ישראל אתגרי - סוכות 2018
הוספת תגובה
  • חוצה ראשון שלנו עם נמרוד שועל הדרכים ובטוח לא אחרון..
    חוצה אתגרי מצחיק מגוון אנשים איכותיים מסלולים שווים צוות חזק.. טיול משובח.
    התמונות המשובחות מספרות זאת הייטב.
    חוויה מעולה שהשאירה טעם של עוד...
    תמונו

תודה לכולם בטוחים שנתראה שוב

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - פני אלימלך 23 באוקטובר 2018 ב 09:43

אני רוצה לשתף אתכם במסע מופלא בארצינו המגוונת בצבעיה ובמראה שערך נמרוד וידר המדריך המושלם דרך הצילומים כאן למעלה. לצלם את השבילים ממבט אחר ולא דרך הכבישים הסלולים חוויה אמיתית. אני רוצה להודותלקבוצה הנהדרת שהשתתפה במסע זה, היה לי כיף גדול להיות חלק ממנה להכיר ולצלם. זו היתה חוויה מופלאה. ושניפגש בדרכים הלא סלולות...
    אתם מוזמנים להצטרף לפייסבוק שלי -https://www.facebook.com/fani.photos/?ref=bookmarks
    מחכה לכם שם לעוד תמונות ...

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - צביקה כהן 23 באוקטובר 2018 ב 11:00

המסע היפה ביותר בארץ
    שאפו לנמרוד האלוף

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. kobi Betsalel 23 באוקטובר 2018 ב 11:06

נמרוד מדריך אלוף..
    מסע מופלא שחובה על כל חובב נהיגת שטח לצאת אליו לפחות פעם אחת

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - מנחם צנציפר 23 באוקטובר 2018 ב 15:36

אין ספק שהיה מסע מדהים, מדריך יוצא מן הכלל, צוות שאין כמוהו - חברים נהדרים, צלמת מקצועית מאוד - גדולה מהחיים.
    הכתיבה והתמונות החזירו את כל החוויות.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול