פורומים

- שטח 4x4

"הדבר האמיתי" - מסלול טיול בציר המוסכים הדרומי

16 באוקטובר 2016 ב 11:45 12 תגובות 33797 צפיות profile imageאתר השטח 4X4

החלק אמיתי של ציר המוסכים – קשוח ומטלטל, זרוע בסלעי בזלת מאיימים, מעברי מים זורמים ובוץ חלקלק בשיא הקיץ עד כדי בלתי עביר ביום חורף גשום. בזכות אתגרי העבירות המסלול שומם באופן יחסי, פראי ומאוד מיוחד, גם אם קצר במרחק. לאורכו של המסלול מקורות מים זכים ובריכת קצינים אחת.

לכתבה

הוספת תגובה
  • 1. shlomoaaaa 20 באוקטובר 2016 ב 15:29

אני משתגע

איך הגימני האדום הזה מופיע בכל התמונות ועובר את המקומות הכי קשים ועדיין יש לו את הטמבון המקורי?????!!!!!
    איך ?
    אני עם גימני מוגבהה ובציר המוסכים היה קשה בעיקר במעבר בחציית המים!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 20 באוקטובר 2016 ב 16:23

אני משתגע

shlomoaaaa כתב/ה:
    "איך הגימני האדום הזה מופיע בכל התמונות ועובר את המקומות הכי קשים ועדיין יש לו את הטמבון המקורי?????!!!!!
    איך ?
    אני עם גימני מוגבהה ובציר המוסכים היה קשה בעיקר במעבר בחציית המים!"
    אתה משתגע ואני מחייך :)  הג'ימיני החמוד הזה, הוא רכב הדגמה של היבואן, עובד קשה אצלנו ותמיד חוזר שלם וולא שריטה! (אחרת יורידו לנו את הראש). ולשאלתך אשיב בעדינות - כשהרכב לא שלך אתה נדרש לנהוג בזהירות ובמקצועיות שבעתיים מאשר היה זה הרכב שלך.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. shlomoaaaa 20 באוקטובר 2016 ב 22:54

אני משתגע

Ogash Ofer כתב/ה:
    "[b]shlomoaaaa כתב/ה: [/b]איך הגימני האדום הזה מופיע בכל התמונות ועובר את המקומות הכי קשים ועדיין יש לו את הטמבון המקורי?????!!!!!
    איך ?
    אני עם גימני מוגבהה ובציר המוסכים היה קשה בעיקר במעבר בחציית המים! אתה משתגע ואני מחייך :)  הג'ימיני החמוד הזה, הוא רכב הדגמה של היבואן, עובד קשה אצלנו ותמיד חוזר שלם וולא שריטה! (אחרת יורידו לנו את הראש). ולשאלתך אשיב בעדינות - כשהרכב לא שלך אתה נדרש לנהוג בזהירות ובמקצועיות שבעתיים מאשר היה זה הרכב שלך. "
    חזק!!!!!!!!!!! אמשיך ללמוד.......

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. ליאור שרון 07 בדצמבר 2017 ב 18:47

מסלול מדהים . 
    ממש קל לניווט
    לקח לנו כ4 שעות . 
    תודה עופר

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image Ogash Ofer 07 בדצמבר 2017 ב 19:51

ליאור שרון כתב/ה:
    "

מסלול מדהים . 
    ממש קל לניווט
    לקח לנו כ4 שעות . 
    תודה עופר

"
    איזה כייף.
    תודה לכם על הפידבק

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. ben.ashkar170 02 בפברואר 2018 ב 15:32

עשיתי נסיעת מבחן לפני שבועיים ברכב הזה. אני יכול להעיד שהרכב ללא אף שריטה ! ללא אף מכה או שיפשוף בגחון! ועכשיו בעקבות הצילומים החלטתי לקנות רכב חדש כזה . הרכב עם יותר מ 23000 קמ ונוסע ונעים כמו חדש ! היה לי קשה להחליט בינו לבין דאסטר ,אבל עופר ללא ספק גרם כאן להכריע את הכף. תודה רבה עופר על העבודה על המסלולים שבוודאי נעשה עם הרכב החדש ותודה על כך שחסכת לי כסף כי כרגע אינני עומד להשקיע אגורה ברכב בהגבהה וכו. היה לי פאגרו במשך 22 שנה הילדים עפו ונשארנו רק שניים .השבוע עומד לקבל את הרכב. שוב תודה רבה! 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image Ogash Ofer 04 בפברואר 2018 ב 06:09

ben.ashkar170 כתב/ה:
    "

עשיתי נסיעת מבחן לפני שבועיים ברכב הזה. אני יכול להעיד שהרכב ללא אף שריטה ! ללא אף מכה או שיפשוף בגחון! ועכשיו בעקבות הצילומים החלטתי לקנות רכב חדש כזה . הרכב עם יותר מ 23000 קמ ונוסע ונעים כמו חדש ! היה לי קשה להחליט בינו לבין דאסטר ,אבל עופר ללא ספק גרם כאן להכריע את הכף. תודה רבה עופר על העבודה על המסלולים שבוודאי נעשה עם הרכב החדש ותודה על כך שחסכת לי כסף כי כרגע אינני עומד להשקיע אגורה ברכב בהגבהה וכו. היה לי פאגרו במשך 22 שנה הילדים עפו ונשארנו רק שניים .השבוע עומד לקבל את הרכב. שוב תודה רבה! 

"
    תתחדש על הג'ימני.
    אתה מוזמן להדרכת הנהיגה של סוזוקי - זה נועד גם לותיקים בשטח ולהם ההדרכה מחדדת את הניסיון הקיים (ובחינם לרוכש סוזוקי חדש).
    https://www.4x4.co.il/journey/1092
    ​​​​​​​

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. yaniv 28 במאי 2018 ב 16:57

עשינו הסופ"ש את המסלול עם ג'ימני מוגבה 2" ממוגן בטרנספר בלבד. היה מעולה. תודה רבה :)

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. profile image Ogash Ofer 28 במאי 2018 ב 20:09

yaniv כתב/ה:
    "

עשינו הסופ"ש את המסלול עם ג'ימני מוגבה 2" ממוגן בטרנספר בלבד. היה מעולה. תודה רבה :)

"
    תענוג! איזה כייף!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. נעמוקה 17 ביולי 2018 ב 20:39

האם המסלול מתאים לגרנד ויטרה שנת 2014, מוגבהת וממוגנת? תודה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. profile image Ogash Ofer 05 בספטמבר 2019 ב 08:41

נעמוקה כתב/ה:
    "

האם המסלול מתאים לגרנד ויטרה שנת 2014, מוגבהת וממוגנת? תודה

"
    רק אם הנהג מנוסה היטב בנהיגה טכנית בשטח

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. אתר השטח 4X4 27 בספטמבר 2020 ב 15:58

נוסף למסלול הטיולקובץ GPX להורדה של מסלול הטיול למכשירי GPS ולתוכנת Off Road

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול