פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: מסע קסום להרים השמימיים - קירגיזסטאן 2018

17 באוקטובר 2018 ב 12:19 12 תגובות 8676 צפיות profile imageעדי וייזל
קירגזסטן, מדינה הממוקמת במרכזה של יבשת אסיה ובליבה של דרך המשי הקדומה. מדינה שהצליחה לשמר ובעצם חיה את התרבות הנוודית על כל רבדיה. כמויות עצומות של עדרי סוסים בכל פינה, הרים גבוהים צבועים בלבן המקיפים כל עמק, יורטות פזורות בעמקים ובהרים, נחלים ונהרות המזרימים מים צלולים, נוודים סקרנים
(לא פחות מאיתנו) המקפידים על הכנסת אורחים ומרחבים עצומים בהם גמענו אלפי קילומטרים ב - 9 ימי טיול.
אתר השטח הישראלי בטיול מדהים במרחבים הקסומים של קיריגזסטן
הדריך ונהנה : וייזל עדי
צילם - אמנון זיו ( amnon ziv )
לכתבה - כתבה חדשה: מסע קסום להרים השמימיים - קירגיזסטאן 2018
הוספת תגובה
  • 1. kobi Betsalel 17 באוקטובר 2018 ב 13:47

יאללה וייזל.. איזו כתבה, אילו תמונות מרהיבות ובאופן כללי עוברת תחושה של חוויה מדהימה לכל החיים. אני יושב מול המסך וכל הגוף שלי בגוונים של ירוק מקנאה. סחטיין ענק...!!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - טמיר גלית 17 באוקטובר 2018 ב 19:45

יצאנו למסע כמתנת יום הולדת 50 לבעלי האהוב. ידענו שתהיה זאת חוויה רק לא תארנו לעצמנו שתהיה זאת אחת החוויות היפות בחיינו. טיול מאורגן למופת, מדריך מקצועי ועוד יותר אנושי שלא פסח בהענקת תשומת לב על אף אחד מ 27 האנשים שהיו בקבוצה - אין ספק סוג של אמן. הנופים, אוי הנופים. . . ארץ בתולית שהטבע מהווה 80% מנופיה. בקיצור, אסור לפספס !!! חוויה של פעם בחיים והכי חשוב אל תשכחו שלמדריך קוראים עדי ואין עוד מלבדו ❤

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - ניר אצילי 17 באוקטובר 2018 ב 20:09

אחד הטיולים היותר יפים שהייתי בהם , לאורך כל הדרך פשוט הייתי בהיי מהנופים המדהימים שהקיפו אותנו ועל הכל מנצח ה ( ב ה הידיעה ) מדריך עדי וויזל . אין ספק חוויה מדהימה . מומלץ ביותר !!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - טיול של פעם בחיים 17 באוקטובר 2018 ב 20:44

קירגיסטן
    בוקר של לילה בלי שינה במטוסים זורק אותך ליעד מיוחד שאין כמותו, בתוך 4 שעות של נהיגה אתה עובר מעיר בירה כמעט אירופאית (בישקק) למדינת עולם שלישי עם נופים שבכל 12 ימי הטיול אתה צובט את עצמך ולא מאמין.
    העינים מתרגלות לנוף, אבל הלב מחסיר פעימה, ההרים, כמויות המים הבלתי נתפסות, הנוודים, הסוסים בעדרי פרא, היורטות, מזג האוויר המשוגע, והחוויות אוי החוויות- עדי לקח אותנו 27 זרים והפך אותנו למשפחה מלוכדת ל12 ימים של חוייה חד פעמית.
    הדרכה יוצאת דופן, עם נסיון מקצועיות בתחום הטכני הלוגיסטי והמרקם החברתי.
    לסיכום- קירגיסן הייתי או חלמתי חלום.
    לכל מי שחשב אם להתלבט מזמין באהבה ליצור קשר להמלצות וחוויה אישית מתן 0528478082

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. sharont4 17 באוקטובר 2018 ב 20:55

עדי היקר...אין ספק חוויה מיוחדת ומשמעותית.
    אבל מעבר לנופים המדהימים, הצבעים העזים והאנשים שכל כך שונים מאיתנו ,
    התגבשה לה קבוצה ג'יפאית מופלאה עם הווי של מסייעת בגולני וקרבה אינטימית בין כולנו שרק בסדרת שדאות בטירונות מגיעים אליה.
    השירים והבדיחות שהושמעו במכשירי הקשר בין הג'יפים כל יום החל משבע בערב, גרמו לכך שנשמור על עירנות ונתגבש כקבוצה כאשר על האירוע ניצח הבדרן, הסטנדאפיסט הכי טוב בעולם ובין הטובים בארץ עדי וייזל.
    אין לי ספק שעוד נטייל הרבה ביחד כקבוצה ולא חשוב איפה אלא חשוב עם מי.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - נמרוד 18 באוקטובר 2018 ב 07:04

עדי פשוט אלוף. זכתה הקבוצה במדריך כמוך.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - ירון מויאל 18 באוקטובר 2018 ב 09:02

מה לא נכתב או נאמר., פשוט חוויה צרופה לאורך כל הדרך. הנופים המדהימים שהעין ראתה בשילוב של קבוצה איכותית ומצחיקה כמו להקה שעל כולם ניצח בגאון עדי וייזל . 27 אנשים שכל אחד עולם ומלואו ורצונות למכביר , ידע עדי לתמרן ולתת מענה לכל דורש....לטייל עם ארבעה צלמים שעוצרים כמעט כל דקה ידע עדי לתת ספייס לכל אחד . אז תודה ענקית ראשית לעדי ולצוות 4x4 , אז קדימה חברה למה אתם מחכים מי שרוצה לעבור את אותה חוויה מטורפת שלא יהסס 4x4 בהדרכת קומיקאי ,מדריך וחבר לעת צורך ירים טלפון יירשם כי על פניו נראה שאחזור על החוויה המדהימה שוב.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. אורח/ת - מרינה 18 באוקטובר 2018 ב 09:21

טיול מדהים מדהים מדהים!!! טיול של פעם בחיים שלא יישכח. מסתכלת על התמונות ולא נקלט שהיינו שם. תודה עדי על החוויה!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. אורח/ת - סמדר מיארה אצילי 18 באוקטובר 2018 ב 11:20

היינו בעיצומם של תכנונים לאן נוסעים בחגים, חצי עולם היה על הכוונת, ואז הוא הגיע, הוואטסאפ מעדי "בקירגיסטן כבר הייתם?" ניר, עף על זה, אני לא ממש, סיפרתי לגלית... וואו בול ליום הולדת 50 של שרון....והשאר היסטוריה.
    זה לא היה טיול, זאת לא הייתה חופשה זה היה מסע, מסע מאתגר של 9 ימים בג'יפ עם חברים טובים, קבוצה גדולה ומדהימה של אנשים נעימים וחברותיים, לא מובן מאיליו, שעות של נסיעה בדרכים קשות וקלות יותר, גבהים מטורפים, נופים עוצרי נשימה, מרחבים אין סופיים, צוות מקומי מהמשובחים, אתר השטח: בחירה מעולה, כמות צלמים שלא הייתה מביישת אף טיול צילום ייעודי, ועל הכול מנצח האחד והיחיד, עדי אתה אדם מיוחד במינו, זה עונג גדול לטייל אתך, נעים וחייכני, מצחיק, מקצועי, אסרטיבי כשצריך והכל בדרכך המיוחדת, זה לא הטיול הראשון שלנו ביחד ואני בטוחה שגם לא האחרון, מסע של פעם בחיים שלא ישכח לעולם.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. אורח/ת - מנחם צנציפר 18 באוקטובר 2018 ב 14:01

טיול נדיר
    לא להאמין שישנם עוד מקומות מסעירים כאלה בתבל
    כל הכבוד לכם - עדי / עופר
    הכנסתי לקבוצת המתוכננים שלי....

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. אורח/ת - אסנת 18 באוקטובר 2018 ב 19:11

עם הרבה חששות ודאגות יצאתי למסע כובש בדחיפה קלה של בעלי ועדי.
    לא מצטערת שהצטרפתי. נופים עוצרי נשימה.נוף מדברי עם הרים מושלגים ונהרות שליוו אותנו בכל המסע.
    שטחים עצומים , סוסים דוהרים בחופשיות, כבשים ופרות.
    אנשים מכניסי אורחים למרות הדלות שבה הם חיים.
    הצוות המקומי היה נכון לכל בקשה, לא ידעו לאמר לא!
    שלא לדבר על קבוצה מדהימה, הגענו זרים ונהפכנו לחברים!
    באמצעות מכשיר קשר העברנו את השעות הקשות בבדיחות וכושיות.
    ומי שחיבר את כל הקצוות וגרם לכך שכולם יהיו מרוצים והכל ברוח טובה עם הרבה הלצות- עדי וייזל!!
    ממליצה בחום על הטיול אפילו עם ילדים!!
    מצפה ליעד הבא!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. profile image עדי וייזל 21 באוקטובר 2018 ב 11:16

מרגש לקרוא את התחושות והחוויות של המשתתפים במסע.
    כיף לקבל מחמאות (שחלקן בתגובות לכתבה וחלקן בשיתופי הכתבה ברשתות...) אבל יש לומר את האמת - הצלחתו של טיול תלויה בעיקר בפרטים שבקבוצה! בכבוד ההדדי ובהחלטה שבאו ליהנות.
    התפאורה בהחלט הוסיפה אבל הזכות היא של 26 חברים שהגיעו בשביל לעשות כיף.
    תודה לכולם על התגובות.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול