טיול ג'יפים מרכז

דף 1 מתוך 11
סיכום טיול שישי אתגרי - מעלות בשפלת יהודה, 29/3/24
סיכום טיול שישי אתגרי - מעלות בשפלת יהודה, 29/3/24

אחת לכמה שבועות אני חייב להרגיע את יצר ההרפתקנות שלי ולטפס במעלות אתגריים - הפעם ביקרנו בשפלת יהודה במספר מעלות טכנים שהציבו אתגר לא פשוט לרכב ולנהג
הדריך : עדי וייזל

סיכום טיול אל שפלת יהודה, גבעות גד וחבל לכיש 06/01/2024
סיכום טיול אל שפלת יהודה, גבעות גד וחבל לכיש 06/01/2024

הטיול המיוחד שהיה הראשון לאחר הפסקה ארוכה בעקבות מלחמת חרבות ברזל.
כמה שהתגעגעתי למטיילים שלנו ולטיולים! והנה זה קרה!
טיול נהדר במזג אוויר מושלם וחבורה מחבקת

סיכום טיול מועדון ג'יפ BY אוטומקס בהרי ירושלים - 2/9/23
סיכום טיול מועדון ג'יפ BY אוטומקס בהרי ירושלים - 2/9/23

הטיול של מועדון ג'יפ BY אוטומקס לתחילת ספטמבר נקבע להרי ירושלים. אוויר הרים צלול כיין, הרבה ירוק, נוף יפה, היסטוריה מימי מלחמת השחרור ובעיקר מאוד רגוע. אבל החבורה שלנו רצתה גם קצת אקשן, ולכן זכתה בתוספת מפתיעה למסלול

סיכום טיול מיער הקדושים, דרך נחל כסלון ונחל רפאים ועד לבריכות המרעננות בעין לבן - 21/7/23
סיכום טיול מיער הקדושים, דרך נחל כסלון ונחל רפאים ועד לבריכות המרעננות בעין לבן - 21/7/23

חום יולי אוגוסט כאן.. ולמי יש סבלנות להישאר בבית, אז יצאנו לטיול קליל ומקסים במבואות ירושלים, לאורך נחל כסלון, נחל טייסים ונחל רפאים, עצרנו בבריכות קרירות ומוצלות, אכלנו לא מעט, שתינו המון ונהננו ממסלול קריר ומרענן

יומן מסע חוצה ישראל לנשים, יולי 2023
יומן מסע חוצה ישראל לנשים, יולי 2023

מסע חוצה ישראל ביולי הוא לא עניין של מה בכך, במיוחד כשהודיעו שבשבוע שבו נצא אנחנו צפויים לגל חום קיצוני. האם זה עצר את הנשים שלנו? מיותר לציין שלא. האם הן הכינו תוכנית מילוט אם זה יהיה בלתי נסבל, חלקן כן... האם כולן סיימו את המסע? בהחלט כן. חוצה חם ומלא בהפתעות היה לנו ולא הייתי משנה כלום בחמשת הימים שעברנו בחוצה הזה. מסע חוצה ישראל בוטיקי עם חבורה משגעת של נשים יצא לדרך...

סיכום שבת אתגרית בשפלת יהודה - 1/7/23
סיכום שבת אתגרית בשפלת יהודה - 1/7/23

אחת למספר שבועות זה מתחיל לבעור בי ואני מתחיל לחפש יעדים לטיול ג'יפים אתגרי. הפעם נבחר הציר באזור יער צרעה, עדולם ואזור בית ג'וברין. 3 מעלות, שטח טרשי, נסיעה ביערות ומזג אוויר מושלם
הדריך: עדי וייזל

סיכום טיול מיער חרובית, דרך יער בריטניה, נחל רפאים ועד יד קנדי - 8/7/23
סיכום טיול מיער חרובית, דרך יער בריטניה, נחל רפאים ועד יד קנדי - 8/7/23

יצאתי שוב להוביל טיול עם חבורה נהדרת של א.נשים, משפלת יהודה – יער חרובית, של שבילים זורמים, לאורך של 70 ק"מ בשטח, בעבירות קלה לרכב 4X4 עם הילוך כוח. תצפיות נהדרות על מישור החוף הדרומי, שפלת יהודה, עמק האלה והשבילים הנהדרים של יער עדולם ושל מבואות ירושלים, הרבה היסטוריה, אתרי מורשת ועד ליד קנדי שביער עמינדב

סיכום טיול מועדון רקסטון - אתגרים ורחצה בהרי ירושלים, 17/6/23
סיכום טיול מועדון רקסטון - אתגרים ורחצה בהרי ירושלים, 17/6/23

מועדון רקסטון - המועדון הרשמי מטעם היבואן, יצאו לטיול מיוחד לכבוד הקיץ שכלל מסלול בין נופים יפיפיים, נהיגה מאתגרת ורחצה במעיינות מרעננים

סיכום טיול ג'יפים - לטרון דרך בורמה ונחל רפאים - 15/7/23
סיכום טיול ג'יפים - לטרון דרך בורמה ונחל רפאים - 15/7/23

שבת קיצית נעימה, נפגשים בחניה במנזר השתקנים לטיול באזור הרי ירושלים - דרך בורמה, משלט 16, נחל כסלון ונחל שורק.
מתחילים ברישום וחלוקת מכשירי קשר, תדרוך על המסלול ועל הטיול, הוראות בטיחות והתנהגות בשטח ויוצאים לדרך

סיכום טיול מועדון סוזוקי מיער חרובית ליד קנדי - 17/6/23
סיכום טיול מועדון סוזוקי מיער חרובית ליד קנדי - 17/6/23

יצאנו עם מועדון סוזוקי לטיול המותאם למשפחות, משפלת יהודה של שבילים זורמים ולאורך של 70 ק"מ בשטח. תצפיות נהדרות אל מישור החוף, שפלת יהודה, עמק האלה והשבילים של מבואות ירושלים, הרבה היסטוריה, אתרי מורשת ועד ליד קנדי שביער עמינדב

סיכום טיול מעיינות בהרי ירושלים - 10/6/23
סיכום טיול מעיינות בהרי ירושלים - 10/6/23

כשנכנסים להרי ירושלים אנחנו מוקפים ביופיו העוצר נשימה של הטבע ובמיוחד כשבין ההרים מסתתרים מעיינות מקסימים. יצאנו לטיול ג'יפים בנופים עוצרי נשימה

סיכום טיול ג'יפים חוצה רמות מנשה לשמורת הטבע חוף גדור - 9/6/23
סיכום טיול ג'יפים חוצה רמות מנשה לשמורת הטבע חוף גדור - 9/6/23

זה כבר כמעט אמצע יוני, ונפגשנו בבוקר יום שישי לטיול בעבירות קלה-בינונית, שחוצה את רמות מנשה לאורך של כמעט 100 ק"מ, עם תצפיות נפלאות באזור גלעד, יער עין השופט, והמשך דרך נחל אלכסנדר, לכיוון שמורת חוף גדור הנפלאה עם מזג אוויר מאתגר במיוחד

סיכום טיול מעיינות בהרי ירושלים - 3/6/23
סיכום טיול מעיינות בהרי ירושלים - 3/6/23

זהו - התחיל הקיץ. השרב הכבד שפקד את מדינתינו הקטנה בסוף מאי 23', הבהיר לי בצורה חד משמעית שזהו - הקיץ כבר פה וכמו בכל קיץ, יש לבקר במספר מעיינות בהרי ירושלים להתרעננות. יצאנו לבקר ב-4 מעיינות בגזרת יהודה לטבילה
הדריך: עדי וייזל

יומן מסע חוצה ישראל ב-6 ימים לרכבי 4X4 עם ובלי הילוך כוח - פסח 2023
יומן מסע חוצה ישראל ב-6 ימים לרכבי 4X4 עם ובלי הילוך כוח - פסח 2023

מסע חוצה ישראל, מהחרמון בצפון ועד אילת בדרום כשרובו בשטח, הוא ללא ספק חוויה חזקה וטובה לחיים. אחרי כמה שנים שאני עושה אותו בפורמט של 5 ימים, החלטתי הפעם להאריך אותו ל-6 ימים מלאים, אבל אף אחד מאיתנו לא צפה מסע כל כך מרתק, שיתחיל בחשש ביטחוני אמיתי ונוכח בצפון ויתפתח למופע מופלא ועוצמתי של הטבע בדרום, עמוס בגשם, רוחות חזקות, שיטפונות, חסימות כבישים ותאי שטח נרחבים, שליווה אותנו עד לק"מ האחרון. בזכות קבוצה מדהימה וענקית של ילדים ומבוגרים, שהתקדמו בשיירה שהגיעה בחלק מהימים לאורך של 19 רכבים, זה היה ללא ספק מסע חוצה ישראל מוטרף ומהטובים שהובלתי

יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד, בפעם הראשונה מדרום לצפון - פסח 2023
יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד, בפעם הראשונה מדרום לצפון - פסח 2023

הפעם לאחר כמה שיחות עם "ותיקות החוצה" החלטתי להפוך את המסלול - הפעם נתחיל באילת ונטפס צפונה בפעם הראשונה שלנו. לילה לפני כולן צמצמו טווחים והגיעו לאילת, מי ישנה במלון מפנק, מי באכסנייה ועוד כמה שהעדיפו לישון עם אודי ואיתי בשטח. גם הפעם ליווה אותי וסגר את השיירה חברי הטוב אודי טימר, כשהוא יודע שאיך שמסתיים החוצה הזה ולאחר שלושה ימים בלבד הוא שוב מלווה אותי לעוד חמישה ימים של מסע מאתגר בעומק המדבר בדרום

סיכום טיול ג'יפים מיער צרעה לעמק רפאים - 7/4/23
סיכום טיול ג'יפים מיער צרעה לעמק רפאים - 7/4/23

בחול המועד של פסח 2023 יצאנו לטיול ג'יפים אביבי מיער צרעה לעמק רפאים והמשך הגענו גם לעין קובי

סיכום טיול ג'יפים בדרך בורמה, הדרך הרומית ונחל יתלה - 4/3/23
סיכום טיול ג'יפים בדרך בורמה, הדרך הרומית ונחל יתלה - 4/3/23

יום שישי בהיר, נפגשים בחניית תחנת דלק נחשון לטיול בדרך בורמה, הדרך הרומית ונחל יתלה.
רישום וחלוקת מכשירי קשר, תדריך על המסלול ועל הטיול, הוראות בטיחות והתנהגות בשטח ויוצאים לדרך

טיול ג'יפים בסימן פריחה לחבל לכיש וגבעות גד - 18/2/23
טיול ג'יפים בסימן פריחה לחבל לכיש וגבעות גד - 18/2/23

בקצרה - שיחקנו אותה! קבוצה מקסימה ומזג אוויר מושלם בים של כלניות ומרחבים. נגענו בהיסטוריה שלנו מבית ראשון ועד 1948

סיכום טיול לדרך בורמה, ציר המשלטים, הדרך הרומית ונחל יתלה - 27/1/23
סיכום טיול לדרך בורמה, ציר המשלטים, הדרך הרומית ונחל יתלה - 27/1/23

יום שישי, שמש נעימה מלטפת אותנו, נפגשים בתחנת דלק נחשון לטיול שבאזור הרי ירושלים.
רישום וחלוקת מכשירי קשר, תדרוך על המסלול ועל הטיול, הוראות בטיחות והתנהגות בשטח ויוצאים לדרך

יומן מסע חוצה ישראל אתגרי - ינואר 2023
יומן מסע חוצה ישראל אתגרי - ינואר 2023

מסע חוצה ישראל אתגרי בחורף הוא חוצה הדגל - אתגרי במקסימום! הצירים שנבחרו למסע מאתגרים מאוד גם כשיבש ועל אחת כמה וכמה כשהכל רטוב, חלק ובוץ בכל מקום. לשמחתי על סמך היכרותי הקרובה עם 95\% מהקבוצה ידעתי שיש כאן חבר'ה הרפתקנים עם מספיק יכולות וידע לעמוד באתגרים שיגיעו...
יש מי שמחכה לחוצה חורף כל השנה, גם החבר'ה וגם אני רוצים לראות אם נעמוד באתגרים שכמה חודשים קודם לכן עברנו בקלילות יחסית, אם בחוצה הקודם בסוכות או בטיולים אחרים...

דף 1 מתוך 11