מועדון טריוס

דף 2 מתוך 3
מועדון טריוס בעמק חפר – סיבוב שני
מועדון טריוס בעמק חפר – סיבוב שני

לאור הביקוש הרב, הוצאנו טיול נוסף של המועדון למסלול דומה לזה של השבוע שעבר. הדריך: עופר אדר. צילמה: עדי אדר

מועדון טריוס בעמק חפר, חולות קיסריה ומאגרי מנשה – 3.4.2010
מועדון טריוס בעמק חפר, חולות קיסריה ומאגרי מנשה – 3.4.2010

טיול ב''חצר האחורית'' של מושבי השרון, עם קינוח בדיונות. הדריך: עופר אדר. צילומים: עדי אדר

שיירת תמיכה בגלעד שליט ומשפחתו ביוזמת מועדון טריוס
שיירת תמיכה בגלעד שליט ומשפחתו ביוזמת מועדון טריוס

אורנה ואיל ממועדון טריוס ישראל יוזמים שיירת תמיכה בגלעד שליט ומשפחתו וביחד עם כביש 6 קוראים לכל הגולשים באתר לבוא ולנסוע על הכביש. דמי הנסיעה על הכביש יועברו לעמותה המטפלת בשחרור גלעד שליט - במהרה!

מועדון טריוס בחבל הבשור- פברואר 2010
מועדון טריוס בחבל הבשור- פברואר 2010

עוד טיול מהנה עם החברים היקרים של מועדון טריוס והפעם בחבל הבשור שבצפון הנגב.השבת הייתה אמנם חביבה ומזג אוויר נפלא לטיולים, אך השטח הוכיח לנו כי הזכרון שלו גדול משלנו כמויות הבוץ והשלוליות שפגשנו בדרכנו לא הותירו מקום לספק- היום הולכים להתלכלך - מדריך:וייזל עדי מדריך:וייזל עדי

טריוס בנחל חצרה
טריוס בנחל חצרה

מועדון טריוס יצא לטיול של שבת סביב המכתש הקטן, נחל חצרה, נחל אביה, נחל אמציהו ובחזרה למסוע הפסופטים עד לתצפית בהר צבאים

דהייטסו טריוס Terios Club - דף  מועדון
דהייטסו טריוס Terios Club - דף מועדון

דף מועדון דהייטסו טריוס בישראל

טיול מועדון טריוס-כרמל-19.12.09
טיול מועדון טריוס-כרמל-19.12.09

השמש החורפית ומזג האויר הנפלא לא הכינו אותנו למסלול קשה ובוצי. כבר במפגש הבוקר עלו בי הרהורי חרטה על בחירת המסלול אל מול הרכבים המצוחצחים, אבל הם הלכו והתפוגגו ככל שהטיול התקדם. מועדון טריוס התבצבץ, שקע החליק ויצא גדול מהחיים במסלול לא פשוט שגם רכבים קשוחים ממנו לא עמדו בו בקלות. אני רוצה להודות לחבורה הנפלאה שהייתה לי הזכות לבלות ולהתלכלך איתה ומקווה שזו תחילתה של ידידות נפלאה. להתראות בטיולים הבאים.

תמונות מטיול מועדון טריוס לירדן ולעמק החולה - שבת, 7/11/09
תמונות מטיול מועדון טריוס לירדן ולעמק החולה - שבת, 7/11/09

טיול בעבירות קלה, שבילים נוחים, הרבה נוף ועופות נודדים. היה טיול רגוע אני נהניתי, בעיקר מהחברה, טיול הבא יהיה טיול אתגרי יותר בכרמל אז נתראה שם. תודה לרוברט ואייל על התמונות. הדריך: גלעד טל

תמונות מטיול מועדון טריוס בגליל תחתון מזרחי 3/10/09
תמונות מטיול מועדון טריוס בגליל תחתון מזרחי 3/10/09

מועדון טריוס בגליל תחתון מזרחי, נשמע כטיול נחמד ללא ריגושים מיוחדים. אבל !!! כשרואים במהלך הטיול מעל 20 צבאים והרבה יותר מ 30 חזירי בר, זה כבר יותר דומה לספארי באפריקה. מזג האויר היה טוב, האנשים כתמיד אחלה אנשים, לקראת הסוף היו גם ריגושים ואדרנלין וסיום ממש עם חשיכה. אז תודה לכולם, תודה מיוחדת לרוברט על התמונות. הדריך:גלעד טל

מועדון טריוס חוגג עוד שנה של טיולים - מדריך : וייזל עדי
מועדון טריוס חוגג עוד שנה של טיולים - מדריך : וייזל עדי

מועדון טריוס בחר לחגוג את סיום שנת הטיולים ואת יום הולדתו ה.. במסיבת ברביקיו בחוף אשדוד לא לפני שיצאנו לטיול חולות מראשון לציון עד לחוף אשדוד. לאחר לא מעט שעשועי חול וניסיונות אין ספור לעלות דיונות - עם לא מעט הצלחות,ולאחר שהתברברנו בשטח לאור רדת החשיכה - הגענו מותשים אך מרוצים לחוף המבטחים ושם אייל ואורנה המתינו לנו עם ארוחה מה שמכונה בפי החיילים שבינינו "פריסה". תודה רבה על ערב מהנה, סליחה בפני אלו שנלחצו בהתברברות ותודה ענקית לארז עפג'ין על הקריוקי והשירים שהנעימו לנו את הערב. מדריך : וייזל עדי

תמונות ממסע מועדון טריוס - רמת הגולן - שבת, 18/7/09
תמונות ממסע מועדון טריוס - רמת הגולן - שבת, 18/7/09

היעד: רמת הגולן האמצעי: 10 דייהטסו טריוס ודיפנדר 1 השיטה: נסיעה, תצפיות נוף, רחצה במעיין צונן, אוכל והנאה גדולה. שוב יוצא מועדון טריוס לכבוש יעד בארץ ישראל והפעם רמה''ג. התחלנו במפגש, תדרוך והכרות בקיבוץ האון, משם עלינו לרמה בדרך יפה שטופת נוף, עצרנו לתצפיות, רחצנו במעיין, חגגנו יום הולדת למירב (מזל-טוב) וסיימנו בירידה אתגרית חזרה לכנרת. אני מאוד נהניתי, מקווה שגם אתם ונפגש בטיולים נוספים. תודה לרוברט על התמונות ששלח. הדריך: גלעד טל

תמונות ממסע מועדון טריוס ברמות מנשה - שבת, 20/6/09
תמונות ממסע מועדון טריוס ברמות מנשה - שבת, 20/6/09

הפעם כבש מועדון טריוס את רמות מנשה. נפגשנו בבוקר ביוקנעם תחת עינה הפקוחה של משטרת התנועה (טוב לא בכל יום פוגשים שם צבא של טריוסים) ומשם יצאנו לתור את רמות מנשה. הטיול התנהל לו בעצלתיים על שבילים נוחים והרבה נוף. את שעות הצהריים החמות עשינו בנקבה שב''מי קדם'' לא לפני שכבשנו גם את נ''ג 186 וסיימנו בצומת משמר הגבול. אני מאוד נהנתי מהחברה ומהטיול מקווה שגם אתם, ונתראה בטיול הבא. תודה לאבישי על התמונות. הדריך: גלעד טל

מפגש טריוס 2009 - משפחה למופת!
מפגש טריוס 2009 - משפחה למופת!

אין ספק מנהלי המועדון אייל בן חיים, בוצי פוגל ואורנה סביון עושים חייל והרימו מפגש לדוגמא ולמופת. המיקום: יער בן שמן – פארק הקופים מרווח, נקי, ומסודר עונה באופן מושלם לאירוע המיועד ללמעלה מ- 200 איש כ- 50 רכבי שטח מסוג טריוס ולדוכני ציוד שטח איכותיים.

תמונות ממסע מועדון טריוס - סובב עמק - שבת, 25/4/09
תמונות ממסע מועדון טריוס - סובב עמק - שבת, 25/4/09

שוב ספג העמק מתקפה מרשימה של טריוסים שכבשו אותו בסערה. גם הפעם מזג האויר היה ממש בהזמנה, האנשים נפלאים, למרות שהיינו 12 טריוסים ממש לא הרגשנו את השיירה והכול זרם חלק. בזמן שעצרנו לארוחת צהריים חברו אלינו שתי דיילות נחמדות של חב' רד-בול וחילקו למשתתפים רד-בול צונן כדי שנקבל כנפיים לפני העליה לגלבוע. שוב פעם אני מאוד נהניתי מהטיול ומהאנשים, מחכה לטיול הבא. תודה לנווה ועופר על התמונות ששלחו לי. הדריך: גלעד טל

מועדון טריוס ישראל כובש את העמק
מועדון טריוס ישראל כובש את העמק

תמונות מטיול סובב עמק - מועדון טריוס - שבת, 18/4/09 איזה כיף, חמושים ב 12 טריוסים ו-40 איש, אישה וילדים, יצאנו אתר השטח הישראלי ומועדון טריוס לכבוש את העמק. מזג האויר היה מושלם, הראות כמעט מושלמת, מצב הרוח מרומם וכמעט הכול ירוק, כל שנשאר זה להנות ואני באמת נהנתי כי האנשים היו נפלאים, הלימונדה של אייל הייתה צוננת, טעימה, בזמן ובמקום הנכון. בקיצור אני כבר מצפה לטיול הבא. אני רוצא להודות לטל, חבר אמיתי, שסייע לי עם רכבו (כי הרכב שלי היה מושבת) וכמובן למוטי על הצילומים היפים להתראות בטיול הבא. הדריך: גלעד טל.

מועדון טריוס בבתרונות רוחמה מרץ 2009
מועדון טריוס בבתרונות רוחמה מרץ 2009

בחודש מרץ, כבכל חודש,יצאו חברי מועדון טריוס לטיול החודשי והפעם היעד שנבחר - משמורת גברעם לבתרונות רוחמה. אז נכון שאת הפריחה פספסנו, מי לא פיספס בעצם, אבל הירוק של החיטה שלט בכל המרחב וזה היה פשוט תענוג לעיניים. קבוצה מאוחדת ומיוחדת של משפחות שיודעים לעשות כיף. מדריך : וייזל עדי

תמונות ורשמים מטיול מועדון טריוס לחבל עדולם 17/1/09
תמונות ורשמים מטיול מועדון טריוס לחבל עדולם 17/1/09

יום שבת 09:30 מסילת ציון שעל כביש 38, נפגשנו שיירה של 11 ג'יפוני טריוס לטיול הרביעי בסדרת טיולי המועדון. מזג האוויר היה נפלא, הקבוצה המגובשת וההיכרות בין הג'יפאים מוסיפה למצב רוח ולאווירה הטובה. הפעם המסלול שנבחר היה בחבל עדולם- מדרך בורמה למצפה משואה. מדריך :וייזל עדי

תמונות ורשמים משני טיולים של מועדון טריוס 20-27/12/2008
תמונות ורשמים משני טיולים של מועדון טריוס 20-27/12/2008

שני ימי שבת עם מזג אוויר פשוט תענוג, כמו לא מעט שבתות בתקופה הזו של השנה, התארגנו 11 ג'יפים קטנים וחמודים של טריוס במסגרת מועדון טריוס ישראל לטיול ה - 3 בסדרת טיולי הגיפים שמארגן המועדון פעמיים בחודש. הפעם היעד - חבל לכיש. מדריך : וייזל עדי

מועדון טריוס במעיינות באיזור ירושלים
מועדון טריוס במעיינות באיזור ירושלים

יום שבת 15/11/08 עם מזג אוויר שאי אפשר לבקש טוב ממנו, נפגשנו בצומת לטרון 24 כלי רכב של מועדון טריוס לקראת יציאה לטיול הג'יפים השני בסדרת טיולי המועדון.
הפעם היעד שנבחר - "מעיינות באיזור ירושלים"
מדריכים: וייזל עדי ושולי מויסף.

הדרכת נהיגה מועדון טריוס - הר חורשן 24/10/08
הדרכת נהיגה מועדון טריוס - הר חורשן 24/10/08

על אף החשש מהגשם השמש האירה פנים וביום שישי האחרון יצאו 9 רכבי דייהטסו טריוס של חברי המועדון אל משעולי הר חורשן להדרכת נהיגה בשטח טרשי. בהדרכה נלמדו מערכות הרכב השונות וכיצד לנצל את מערכות אלו בצורה מקסימלית על מנת לשפר את יכולת העבירות של הרכב. הדריך : שמואל לודויג

דף 2 מתוך 3