לייף סטייל > שופינג

פיליפס מכונת גילוח S9000 Prestige

מכונת הגילוח של פיליפס מסדרת Philips S9000 Prestige מכונת גילוח בטכנולוגיה מתקדמת ביותר

המכונה כוללת כמובן את שלושת טבעות הגילוח שהפכו לסימן ההיכר של מכונות הגילוח של פיליפס, כשסדרה 9000 משתמשת בעיצוב בו שלושת הראשים "צפים" מופרדים מגוף המכונה כשהחיבור נעשה באמצעות מחבר גמיש - שלו יכולת תנועה רחבה לכל כיוון המשפרת את העקיבה אחר תווי הפנים.

לא מדובר בדגם סטנדרטי ופשוט, להפך. סדרת Philips S9000 Prestige משלבת את הטכנולוגיה העדכנית ביותר של פיליפס בתחום הגילוח. לטענת החברה המכונה מצוידת בלהבי גילוח בטכנולוגיית נאנו להגברת החדות לאורך זמן, טבעות מצופות חומר נגד חיכוך וחיישן המשנה את מהירות המנוע בהתאם לעובי וצפיפות הזקן. למכונה ישנן גם 3 מהירויות/מצבי פעולה שונים: גילוח עדין לבעלי עור רגיש, גילוח רגיל וגילוח מהיר.
גוף המכונה של Philips S9000 Prestige עוצב בצורה ארגונומית הכוללת מגרעת לטובת שיפור אחיזת היד, כאשר חלקו האחורי של הגוף מצופה גומי המקל על האחיזה גם כאשר הידיים רטובות. הטאץ' היוקרתי בא לידי ביטוי בחזית בגימור אלומיניום מוברש ובמתגים מתכתיים. אליהם מצטרף צג LED גדול המספק חיווי על מצב הסוללה באחוזים, חיווי על הצורך בטעינה, מהירות ומצבי ההפעלה. המכונה באמת נראית אלגנטית ומשדרת יוקרתיות, וחבל יהיה לאכסן אותה בארון או בנרתיק המהודר איתו היא מגיעה.

image

השימוש על זיפי זקן במגוון אורכים והתוצאות שוב ושוב הפתיעו לטובה. המכונה התמודדה בקלות גם עם זיפים ארוכים ועבים בני שבוע, ללא הצורך להפעיל לחץ על הפנים. תנועות מעגליות חוזרות ועדינות הספיקו כדי לבצע את המלאכה. גם זיפים בני יומיים טופלו בקלות "על יבש", כלומר ללא הרטבת הפנים או שימוש בג'ל גילוח, למרות שהמכונה עמידה במים וניתן להשתמש בה גם במקלחת וגם עם תכשירי גילוח. אגב, תכונה בטיחותית פשוטה אך גאונית היא שלא ניתן להפעיל את המכונה כשהיא מחוברת לטעינה, זאת כדי למנוע סכנת התחשמלות עבור מי שטוען אותה בחדר האמבטיה.
הגילוח עם S9000 הותיר מינימום גירוי גם בגילוח יבש מתמשך. הישג שאחרי שנים ארוכות עם מכונות גילוח לא חשבתי שקיים. רגב, דווקא בגילוח על זיפים זעירים בני יום נדרש טיפה יותר מאמץ כדי להגיע לתוצאה מושלמת על יבש, אך בשימוש עם ג'ל גילוח התוצאה הייתה טובה יותר. מן הסתם מומלץ לאחר השימוש בגילוח עם ג'ל לנקות את המכונה מידיית, והניקוי קל ופשוט תחת זרם הברז. על פי הוראות היצרן אחת לחודש נדרש ניקוי יסודי יותר המצריך את פירוק הסכינים, אך גם ניקוי זה מתבצע בקלות ודורש לא יותר מ-2 דקות. המכונה מגיע גם עם ראש נוסף לסידור וקיצוץ הזקן (מצב אחד בדגם הרגיל ו-5 מצבים בדגם היקר) שעובד

מחיר המכונה 1,030 ש"ח
המכונות של פיליפס ידועות בעמידותן לכן ההשקעה בהחלט מוצדקת. בפרט כשמדובר במכונה הנותנת תוצאות גילוח מצויינות.

תגובות

0 תגובות