מי אנחנו

אתר השטח 4X4 בע"מ

אתר השטח הישראלי הינה חברה בע"מ המתמחה בהדרכת נהיגה, טיולים ומסעות מיוחדים בארץ ובעולם (ח.פ. 514208222). בלב החברה אתר אינטנרט ייחודי: www.4x4.co.il שהינו מיזם אינטרנטי ראשון מסוגו בישראל (נוסד בשנת 1997) והמספק תכנים עיתונאיים ומקצועיים בתחום רכבי שטח, טיולים ומסעות בארץ ובעולם, כתבות טכניות ושירותים לגולשים, הרשומים במאגר הידע החוקי שבו (שמספרו: 521175).
האתר מציע ללקוחותינו הדרכות נהיגה וטילים בכביש ובשטח, בארץ ובעולם בארבע תחומים:
ג'יפים - רכבי שטח - קישור לדף הראשי של שטח,
רכבי ספורט - קישור לדף מסעות רכבי כביש וספורט,
אופנועים וטרקטורונים - קישור לדף מועדון האופנועים והטרקטורנים,
וכן מסעות טיפוס הרים לפסגות הגבוהות בעולם - קישור לדף מועדון המטפסים.

להרשמה לאתר השטח - הקליקו כאן

להצטרפות לתפוצת העדכונים של אתר השטח בוואטסאפ - הקליקו כאן


קישורים להדרכות ולמסעות הבאים:

הדרכות נהיגה וניווט בכביש ובשטח

טיולי ג'יפים בארץ

טיולים ומסעות ג'יפים בעולם

טיולי נהיגה ספורטיביים בכביש בעולם

מסעות אופנועים, טרקטורונים ורייזרים

מסעות טיפוס הרים לפסגות הגבוהות בעולם


החברה הינה ספק משרד הביטחון (מספר: 11002357) ונותנת שירותי הדרכה מקצועיים ובאופן קבוע למרבית מיבואני הרכב בארץ - החל מהשקות כלי רכב, נסיעות עיתונאים, הכשרת צוותי מכירות, הדרכות ללקוחות ותפעול מועדוני הלקוחות.
מועדוני הלקוחות בניהול אתר השטח:

כמו כן מפעילה החברה חנות אינטרנטית - ''קניון השטח'' למכירת ציוד משלים לרכב ולשטח ומכשירי ניווט ו-GPS וחנות פיסית ברחוב שוקן 30 תל אביב.
לדף הבית של אתר השטח הקליקו כאן
למשלוח הודעה בדואר אלקטרוני לאתר הקליקו כאן

image

כל השטח באתר אחד

באתר השטח הישראלי רשומים, נכון לינואר 2020, כ-100,000 גולשים שרובם מתעדכנים גם דרך מערכת דיוור ההודעות של האתר (לגולשים הרשומים לשירות). האתר מפעיל מועדון חברים בתשלום, המציע לחבריו הטבות והנחות שונות על שלל מוצרי האתר (קישור להרשמה למועדון).

הרשם לדיוור מועדון

התכנים העיתונאיים

צוות מעולה ומנוסה של כתבים וצוות צילום והפקה של סרטי וידאו הם האחראים לשלל התכנים באתר. כתבות טכניות, מבחני דרכים לכלי רכב שונים, טיפים לנהיגת שטח, מסלולי טיולים למטייל העצמאי ויומני מסע, הם רק מקצת התכנים המתפרסמים באתר. צוות אתר השטח הישראלי יוזם ומפיק אלפי כתבות ופריטי תוכן אחרים בכל שנה ומציע לגולשים תוכן איכותי ובלתי תלוי.
אתר השטח הישראלי מספק תכנים אלה לגופי תקשורת כתובה ואלקטרונית נוספים בישראל ומהווה בכך את יצרן התוכן הנצפה ביותר בישראל בתחום השטח.
לדף הבית של אתר השטח הקליקו כאן
לדף השקות לכלי רכב חדשים בהדרכת אתר השטח

image

חנות אינטרנטית - חנות 4X4

אתר השטח הישראלי מציע למכירה בחנות אינטרנטית משוכללת ציוד איכותי שנבחן על ידי צוות האתר ונמצא איכותי ומתאים לשימוש בשטח. בחנות ציוד משלים לרכב שטח: ציוד גרירה וחילוץ, ציוד ניווט ו-GPS , מערכות לניווט GPS, ספרים ומפות, ציוד תקשורת (מכשירי קשר וכו'), ציוד מקצועי לרכב, קצת מחנאות ועוד...
הייתרון בקניית הציוד בחנות של אתר השטח הוא בתמיכה המקצועית, באחריות ובשרות. הקנייה בחנות מאובטחת.
לאתר השטח גם חנות פיסית בכתובת:
רחוב שוקן 30 בתל אביב טלפון: 1-700-700-494

image

הדרכות נהיגה וניווט

אתר השטח הישראלי מציע קורסי נהיגת שטח, המותאמים לנהגים ברמות נהיגה שונות ובתאי שטח שונים: טרשים, חולות, בוץ וטיפוס מעלות. הקורסים מאפשרים לנהגים ללמוד את יסודות נהיגת השטח, תוך הכרת מגבלות הרכב ומגבלותיהם כנהגים. הקורסים מסייעים לשיפור מיומנויות הנהיגה, בטיחות הנסיעה בשטח ובכביש ויכולת ההתמודדות עם אתגרי השטח.
קורסי הניווט של האתר כוללים הדרכה תיאורטית בשעורי כיתה ויישום בתרגול מעשי בשטח. הדרכות אלה מתקיימות בקבוצות קטנות עבור הקהל הרחב ועבור גופים מוסדיים ומוסדות אקדמיים (מכון וינגייט וסמינר הקיבוצים). משנת 1995 ועד היום עברו אלפי אנשי שטח מתחילים ומתקדמים הדרכות באתר ורובם ככולם שומרים על קשר עם צוות האתר עד היום.
לדף הראשי של הדרכות נהיגה וניווט הקליקו כאן

image

מסעות 4X4 בארץ ובעולם

המסעות של אתר השטח הישראלי הם שם דבר בפי חובבי השטח. אין מדובר ב''עוד טיול'', אלא במסעות לאלה המבקשים לשלב בין לימוד ותרגול הנהיגה לבין הנאה מהטבע, בין הרפתקאה ייחודית לבין הרחבת הידיעות בתחומי ההיסטוריה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה ועוד. כל זאת, תוך שמירה על ביטחון, בטיחות וכמובן על הטבע. רמת הקושי במסעות משתנה בהתאם לסוג המסע ולאופי המשתתפים.

לדף הראשי של מסעות בעולם הקליקו כאן
לדף הראשי של מסעות בארץ הקליקו כאן

image

מסעות אופנועי שטח וכביש בארץ ובעולם

מסעות אופנועי השטח והכביש שמארגן האתר הם מסעות יחודיים עם אופנועים פרטיים או מושכרים בארץ ובעולם.
עופר אוגש מוביל ומדריך טיולים אלו המשלבים רכיבה בכבישים פתוחים, בנופים מרהיבים, ובמקומות שעבירים רק לאופנועים.
אהבתו של עופר אוגש, המדריך מסעות אלה, לאופנועים, היא שמובילה אותו לארגן מסעות רכיבה בארץ ובעולם. עופר הוביל את מסעות השטח של מועדון האופנועים הישראלי בשנים 1995- 1996, רוכב בעולם וכותב כתבות בנושא.

ליומני מסעות האופנועים בעולם הקליקו כאן
לדף המסעות הקרובים בעולם הקליקו כאן

image

האנשים שמאחורי אתר השטח הישראלי:

אנשי האתר, המדריכים והכתבים הינם מקצועיים ובעלי נסיון רב בשטח -ראו יומני הדרכות ומסעות בארץ ובעולם, וכולם מתפקדים כצוות הנותן תמיכה וגיבוי מקצועי וחברתי. כל אנשי האתר, לרבות המדריכים והכתבים, עוברים הכשרות והדרכות באופן סדיר, לדוגמה:
הדרכת נהיגה בשטח טרשי
הדרכת נהיגה בשטח חולי
הדרכת נהיגה בטיפוס מעלות קשים
הדרכת נהיגה בכביש
חילוץ בשטח על ידי צוות המדריכים

עופר אוגש - מנכ''ל ומדריך ראשי עופר אוגש - מנכ''ל ומדריך ראשי
עופר אבא ליאיר, יואב, אלה ודניאל. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בשטח.
עוד בטרם השירות הצבאי רכש את הסיקס (ג'יפ) הראשון שלו בעבודה קשה.
כיום, בעל לנד רובר דיפנדר משופר ומדוגם שאיתו נוסע במדינות רבות בעולם, אופנוע שטח וכביש וגם רכבי ספורט לכביש. עופר שירת ומשרת כלוחם וכמפקד ביחידה מובחרת בצה''ל, בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדעי המדינה והמדריך הראשון ומנכ''ל עמותת נוער מוביל שינוי ''אחרי!" משנת 1997 ועד 2005.
עופר כותב באתר השטח הישראלי ובמגזינים מקצועיים בתחום, מרצה, מדריך ניווט ושטח ומוביל את המסעות המיוחדים של האתר עם רכבי שטח, טרקטורונים, אופנועים וטיפוס הרים בארץ ובעולם.
לכתבות הניווט של עופר הקליקו כאן
לטיפ לנהיגה בשטח הקליקו כאן
למסעות בעולם הקליקו כאן
למסלולי טיול הקליקו כאן
למשלוח הודעה בדואר אלקטרוני לעופר הקליקו כאן
אמיר אוגש - מנהל שירות לקוחות אמיר אוגש - מנהל שירות לקוחות
נשוי לטל ואב לשי, שחר ושליו. הוא האיש שמאחורי קו הטלפון של אתר השטח הישראלי.
אמיר אינו חובב שטח ואף מוכן להודות בכך! בדרך כלל לא תפגשו אותו בשטח. אמיר, זמר ומוסיקאי מחונן, יעדיף לפגוש אתכם בחנות של האתר. אחראי על שירות הלקוחות, רישום למסעות וקשר עם ספקים.

למשלוח הודעה בדואר אלקטרוני לאמיר הקליקו כאן
עופר אדר - כתב, מוביל טיולים ומדריך נהיגה עופר אדר - כתב, מוביל טיולים ומדריך נהיגה
הכתב הראשי של אתר השטח הישראלי, מוביל טיולים ומדריך נהיגת שטח. כשהוא לא בשטח, עופר עורך מגינים מקצועיים הקשורים לחקלאות וגם עורך ספרי טיולים. נשוי לעדי, צלמת במקצועה, שתצלומיה מעטרים את יומני המסעות שהוא מעלה באתר, ואב לשני בנים.
טייל ותיק, מחובר לרכבי שטח מגיל אפס כמעט. ההגה הראשון שהחזיק היה של הדודג' פאואר וואגון של אביו, בגיל 12 כבר שוטט במשעולי הפרדסים ברכב המשפחתי: לנדרובר סימן 1.
את בית הספר האמיתי בנהיגת שטח עשה במסגרת שרותו הצבאי בסיירת שקד, כשמגרש הלימודים היה חצי האי סיני. מגלה חיבה עזה לכלי רכב מוזרים ומתמחה בהיסטוריה של רכבי השטח, יחד עם שותף, מחזיק באוסף של כלי רכב ישנים. נוהג ביומיום באיסוזו טרופר. ההנאה הגדולה: טיולים באמצע השבוע, כשכל הטבע הנהדר והנופים הנפלאים של א''י ריקים מאדם...
את טיולי אמצע השבוע ניתן למצוא בעמוד - מסעות בארץ
לצפייה בכתבות של עופר אדר - הקלק כאן
עדי וייזל - מדריך עדי וייזל - מדריך
נשוי לעינב ואב ל-3 בנים נועם (12), אמיר (8) ושי (5) שניתן לראותם בכל טיול שהוא מוציא. חובב טיולי גיפים מזה כ- 10 שנים מדריך ומוביל קבוצות מזה כ-4 שנים, באתר השטח מדריך החל מיוני 2008. עו''ד בהשכלתו אך המקום שנראה לו המתאים ביותר בשבילו ומעלה חיוך על פניו - זה השטח ולא בין כותלי בית המשפט. מרבית הטיולים שלו ברמת עבירות בינוני וקשה אך פה ושם ניתן למצוא בסל הטיולים שלו גם דברים קלילים כמו טיולי מעיינות וכן טיולים במסלולים המשלבים ארכיאולוגיה , מערות וכד'. נוהג במיצובישי מגנום 2005
לצפייה בכתבות של עדי וייזל - הקלק כאן
נמרוד וידר - מדריך נמרוד וידר - מדריך
נשוי ואב ל-5, מתגורר במושב בקעות בבקעת הירדן.
חי את השטח כל חייו, מוביל טיולים כ-20 שנה.
בוגר קורס מדריכי נהיגה בכירים לנהיגת שטח וחילוץ במכון ווינגייט.
מתמחה בעיקר במסעות עבירות, מסעות ארוכים ובחילוצים.
לשעבר בעל פינה מקצועית שעסקה במסעות שטח ברדיו סול.
במשך השנה מוציא מסעות מגוונים כגון: מסעות בעבירות קשה, מסע חוצה ישראל בדרגות קושי שונות ולכל סוגי רכבי השטח.
מדריך באתר השטח מאז 2015.
לצפייה בכתבות של נמרוד וידר - הקלק כאן
שלמה הלבץ - מדריך שלמה הלב"ץ - מדריך
שלמה הלב"ץ (לכל מי ששאל או רצה לשאול, הלב"ץ זה קיצור של "הלויים בני צדוק") - נשוי לחדווה ואב לאלון, יובל ואסף, גרים בפרדס חנה. בהשכלה מהנדס מכונות ו-MA במנהל עסקים, רוב ימות השבוע עובד בתעשייה ובסופ"שים מנסה לחלק באופן הוגן את הזמן בין הדברים היותר חשובים של החיים: האישה, הילדים, הג'יפ (JEEP לא חיקויים), רכבי אספנות, ושאר מיני מטעמים.
חולה הגה (במובן הטוב), מטייל בשטח כבר כ- 30 שנה עם אופנועים, טרקטורונים ג'יפים ולפעמים אפילו ברגל. בארץ ובעולם. מדריך באתר השטח מאז 2015 ונהנה מההזדמנות לשלב תחביב עם "עבודה".
לצפייה בכתבות של שלמה הלב"ץ - הקלק כאן
קובי בצלאל - מדריך קובי בצלאל - מדריך
אב ל-3, בן, תבור ונגה ומתגורר ברעננה.
חולה רכב והגה מגיל ינקות, בעל ניסיון רב בנהיגת שטח מאז שירותו הצבאי ולאחר מכן, בהרבה ימי מילואים.
בוגר קורס מדריכי נהיגה לנהיגת שטח וחילוץ במכון וינגייט ובעל תואר ראשון במנהל עסקים.
כיום משתדל לברוח ל"שטח" בכל הזדמנות, כדי לנשום ולטעון מצברים ללב ולנשמה, כשהוא נוהג בטויוטה פראדו ארוך ומסוקס.
מזה כ-10 שנים מדריך לנהיגה בטיחותית וספורטיבית עם ניסיון הדרכה לאלפי מודרכים.
בשנים האחרונות, מתמחה בעיקר בתכנון והובלת טיולי נהיגת כביש בחו"ל, המשולבים בכבישים היפים והמאתגרים בעולם ובקולינריה משובחת.
לצפייה בכתבות של קובי בצלאל - הקלק כאן
דרור ברלי- מדריך דרור ברלי- מדריך
אב ל-4 ומתגורר בחולון. חולה הגה שלוגם שמן מנוע משומש ולועס סלעים להנאתו.
מכור למהירות במכוניות ספורט לוחכות אספלט מצד אחד, לטיסה נמוכה על דיונות ולזחילת סלעים מורטת עצבים בג'יפים משופרים מהצד השני. שריונר בסדיר ובמילואים וגם בנשמה, נהג בג'יפ לראשונה בגיל 7 והתאהב - ומאז מכור לג'יפים האמיתיים של Jeep עם נסיון שטח מצטבר של 28 שנים. נוהג בג'יפ סופה משופר, פתוח עם חלון קדמי שתמיד מקופל ואוהב לאכול טונות של אבק, לא נרתע לפרק ולהרכיב את הג'יפ ולהחליף סרנים שבורים באמצע המדבר ואחר כך להתקלח מג'ריקן. מאוהב במרחבי הנגב, בשבילי רמת הגולן ובואדיות של השומרון.
דרור הוא עיתונאי רכב מזה 20 שנה. לשעבר ב''ידיעות אחרונות'', מגזין ''מכוניות-גלובס'', מגזין ''טראק'', מגזין ''הגה'' ו-''הגה בשטח'' ושימש כעורך התוכן באתר ג'יפולוג. כיום פרילנסר במדור הרכב ב''ידיעות אחרונות'' ובאתר ''עולם הרכב'' של ערוץ 5 והעיקר - מדריך נהיגת שטח וכביש ומוביל טיולים באתר השטח החל ממאי 2014.
לצפייה בכתבות של דרור ברלי - הקלק כאן
חיים זרזר- מדריך חיים זרזר- מדריך
נשוי למדריכת טיולים + מתוקונת קטנה. ירושלמי במקור (דור תשיעי בעיה"ק) כיום גר במושב בן שמן.
אוהב כל מה שקשור לטבע ושטח, טיולים ברגל, בג'יפים, באופנועים, ערב מול המדורה מחד ומסיבות טבע מאידך.
מתנדב גאה לשירות מילואים בגדוד סיור, ואוהב לנהוג על כל הכלים שיש לצה"ל להציע.
חולה הגה וכידון, טיולי אופנועים בהודו ובאוסטרליה, על ארבעה גלגלים בדרום אפריקה ונמיביה. אופנוען במרבית חייו, כעת בהפסקה שתיגמר בהקדם האפשרי.
בהשכלתו תואר ראשון משולב בתקשורת ועיתונות, והיסטוריה כללית מהאוניברסיטה העברית. לימודים לתואר שני עם חטיבה בהיסטוריה צבאית .
בוגר קורס נהיגת ראלי של חברת פיג'ו, סרג'י, צרפת.
כתב רכב בעברו במגזין "הגה" ו"הגה בשטח" ז"ל, עורך אתר "motocar" ז"ל, YNET, עורך חדשות הרכב בגלובס TV
מדריך נהיגה מתקדמת מעל ל-10 שנים, שטח, כביש, בטיחות, ספורטיבי, מסלול והרצאות בטיחות.
מדריך באתר השטח משנת 2010
לצפייה בכתבות של חיים זרזר - הקלק כאן
משה אדוק- מדריך משה אדוק- מדריך
אב ל- 3 בנות ומתגורר בכפר כורזים שבגליל העליון.
מורה דרך מוסמך, טייל ותיק, אוהב לטייל בגיפ וברגל. מהנדס אלקטרוניקה, לשעבר סמנכ"ל בחברת הייטק מובילה.
נוהג בניסאן פטרול מדוגם.
מדריך באתר השטח משנת 2017
לצפייה בכתבות של משה אדוק - הקלק כאן
יחיאל דניאל- מדריך יחיאל דניאל- מדריך
מתגורר בראשון לציון.בעל נסיון של 16 שנה בהדרכת נהיגת שטח.תיכנון והובלת טיולי ג'יפים בארץ בכל דרגות העבירות. בוגר קורס מדריכי נהיגה בכירים לנהיגת שטח במכון ווינגייט. מדריך באתר השטח משנת 2011.
לצפייה בכתבות של יחיאל דניאל - הקלק כאן
עדי צפתי - מדריך עדי צפתי - מדריך
נשוי לנועה ואבא למעין רועי ויערה הקטנה.
נולד וגר במושב עין ורד, רוכב מגיל 15 על טרקטורון (מאז שיש טרקטורונים בארץ).
הדריך נהיגה ופיקד על יחידת הטקרטורונים של הצבא. משרת עדיין בקבע ומחובר לתחום המוטורי וההדרכתי.
בעליו הגאה של טרקטורון ושל cj8 כבר 16 שנה, חצה עם הג'יפ וטרקטורון מספר פעמים את ישראל.
אוהב חי ונושם שטח וטבע, בכל זמן פנוי אוהב לצאת לטיולים בכל הארץ,
במיוחד בדרום.... השקט והמרחבים של המדבר עושים את שלהם לטעינת המצברים.
השטח הוא ביתו השני ונהנה לבלות שם כמה שיותר גם רכוב וגם ברגל.
במעט זמן פנוי מדריך נהיגה וטיולים באתר השטח ונהנה לחלוק את האהבה לנהיגה ולשטח עם אנשים נוספים.
לצפייה בכתבות של עדי צפתי - הקלק כאן
צביקה כהן - מדריך צביקה כהן - מדריך
כלכלן בחו"ל ואופנוען בקודש. מכיר בעובדה, שלהיות אופנוען זו דרך חיים ואפילו את הנעליים בוחר לפי עמידות הגפה לרגלית ההילוכים. מדריך לרכיבת שטח מתקדמת, מוביל מסעות אופנועים בארץ ובחו"ל, חובב סיטואציות אנושיות ואת יבלות הרכיבה שבכפות ידיו. ככתב שטח משנת 2006, לא היסס לתרום את גופו ונפשו למדע כלי הרכב הדו-גלגלי. כעיתונאי, סוקר עבירות שטח, תכונות אנושיות וצריכת דלק באותה סקרנות. בעליו הגאה של דו"ש גדול ואופנוע אנדורו, אבל לא נאמן לאף יצרן. נמנע ממנהגים מגונים, כמו חיבוקי עצים תוך כדי תנועה, אך מודה שלא תמיד ממש מצליח בכך. אוהב את הלבד, אבל מעדיף לרכוב ביחד.
מדריך באתר השטח משנת 2013.
לצפייה בכתבות של צביקה כהן - הקלק כאן
אופיר אביב - מדריך אופיר אביב - מדריך
איש העבודה הקשה של האתר – כל פרויקט וכל טיול מיוחד או הדרכה כדאי שיהיה שם. גר בבאר שבע ויוצא לכל קצווי הארץ והעולם.
לצפייה בכתבות של אופיר אביב - הקלק כאן
עודד ברלב - מדריך עודד ברלב - מדריך
נשוי למאיה ואב ל-5; אור, הילה, יהלי, שני וסהר. מתגורר בפתח תקווה.
מטייל מגיל צעיר מאוד, חולה טבע ומנצל כל הזדמנות לצאת לטבע ברגל, באופניים, ברכב ובמכליי הצלילה שלו. חובב מושבע של מעיינות ומקורות מים, ארכיאולוגייה והיסטוריה של ארץ ישראל.
מחזיק ברכב שטח כזה או אחר כבר יותר מ15 שנה, כיום עם איסוזו טרופר וטויוטה לנד קרוזר.

בוגר קורס מדריכי רכבי שטח וחילוץ במכון וינגייט, מדריך באתר השטח מ-2017.
בהשכלה תואר ראשון במדעי המחשב וביום יום עובד בתעשיית ההייטק.
לצפייה בכתבות של עודד ברלב - הקלק כאן
רמון אשכר - מדריך רמון אשכר - מדריך
מודל 75, נשוי ליהודית ואבא גאה לרואי בן 14 , מעיין בת 10 ורותם בן 5.
מטייל רגלית מילדות הצופים ועם ג'יפ כבר למעלה מ-20 שנה.
עובד תעשיית הסייבר ביום יום וחי עם תשוקה עזה לטבע ולשטח באשר הוא. שומר מקום בלב תמיד לדרום שם "אפשר להרגיש אדם קטן במקום גדול", מהסיקס הראשון דרך הסופה והטרופר עד הרוביקון של היום, מנצל כל הזדמנות לטייל ולהכיר את השטח.
בוגר קורס מדריכים מקצועיים 4X4 של מכללת ווינגייט ומדריך באתר השטח מ-2017.
לצפייה בכתבות של רמון אשכר - הקלק כאן
אורי כהן - מדריך אורי כהן - מדריך
נשוי ואב לאושרית ואלירן, סבא ל-5 מתוקים.
איש שטח מזה 30 שנה מהטרקטורון עבר לסיקס, ממנו לסופה, לגרנד צ'ירוקי בשני דגמים וכיום נוסע על WK. מוביל ומדריך את קבוצת "דרך השטח" מזה 20 שנה, מארגן טיולים ובונה מסלולים. חולה על תוכנת הנביגייד. מסלולים אתגריים כמו מעלה גרופית זיק, מחמל (כשהיה פתוח) וכן נחל עדשה, אוהב בעיקר את ה"אקסטרים".
תיכנן וניהל את המסע לשחרור החטופים בלבנון - שיירה של כ-200 כלי רכב. בעברו ניהלת עסק פרטי בתחום ההתקנות לרכב. כיום מנהל מכירות בחברת ל.כ ברמלה ומתנדב ביחידת היחפ"צ (היחידה לפינוי צירים) באגף התנועה מזה 15 שנה.
לצפייה בכתבות של אורי כהן - הקלק כאן
גיא זילברמן - מדריך גיא זילברמן - מדריך
נשוי לטלי ואב ל ארבעה.
איש ניהול ביום יום. מכור לגלגלים עוד מהילדות במושב חרות, אם יש לזה מנוע אז הוא אוהב את זה. נהג מבצעי ומדריך ביחידות מיוחדות בצה"ל. מנצל כל הזדמנות לגלות עוד שביל ועוד תצפית בארץ וגם בחו"ל.
להעביר את האהבה לשטח לארץ ישראל ולנהיגה טובה לאנשים טובים - זו התשוקה שמניעה אותו. אוהב פיתה עם לבנה ושמן זית בלב המדבר באותה המידה שאוהב ארוחת גורמה בפרובנס.
והכי חשוב… אין לאן למהר כי אין לאן להגיע. הדרך היא החשובה!
לצפייה בכתבות של גיא זילברמן - הקלק כאן
אריק כהן - מדריך אריק כהן - מדריך
נשוי ואב ל-3, נדב, נויה (שכבר לא בגיל להצטרף לטיולים) ואיתי שמצטרף אלי בכל הזדמנות.
רו"ח ביומיום ומחכה לסופ"שים כדי לברוח לשקט של השטח.
אוהב טיולים במדבר בעיקר, אבל לא רק.
בוגר קורס מובילי ג'יפים של וינגייט, מטייל עם ג'יפ כ-10 שנים ונהנה מכל רגע.
לצפייה בכתבות של אריק כהן - הקלק כאן
איתי שטיינברג - מדריך איתי שטיינברג - מדריך
מודל 92', מושבניק במקור, חי ונושם מכוניות מאז ומעולם. בעבר עיתונאי, מגיש וסגן עורך במגזין אוטו.
הנדסאי רכב, בעבר מכונאי ומנהל עבודה במוסך. בוגר קורס מדריכים לנהיגת שטח במכון וינגייט.
נוהג בלנד קרוזר פראדו קצר.
לצפייה בכתבות של איתי שטיינברג - הקלק כאן
נעם גרינוולד - מדריך נעם גרינוולד - מדריך
גדלתי בסוסיא שבדרום הר חברון, כיום גר בעין הים חדרה.
האהבה לכלים המוטורים התחילה בגיל 15 עם הטרקטורון הונדה הראשון.
את הידע המקצועי קיבלתי בצבא בתור מדריך נהיגה במסגרות שונות.
מתעסק בהדרכת נהיגה באופן שוטף כבר שש שנים, עם כל מיני הרפתקאות בארץ ובעולם. כולל הדרכת נהיגה במערב אפריקה ומכונאי בקבוצת פורמולה באיטליה וכו'.
כיום רוכב בעיקר על דו גלגלי גם בשטח וגם בכביש.
אוהב לטייל בכל כלי רכב, בכל מקום שאפשר.
לצפייה בכתבות של נעם גרינוולד - הקלק כאן
בועז קורפל – כתב, פרשן ספורט מוטורי בועז קורפל – כתב, פרשן ספורט מוטורי
בועז קורפל, בן 48 תושב נס-ציונה, עיתונאי רכב ושדר טלביזיה של ספורט מוטורי ישראלי ובינלאומי.
חובב מכוניות מהירות, שדות תעופה, אוכל טוב, סרטי אקשן וקריאה.
לצפייה בכתבות של בועז קורפל - הקלק כאן
טלי לפיד - מדריכה טלי לפיד - מדריכה
יש אנשים שהיציאה אל הטבע עבורם היא דרך חיים, בשביל טלי, הטבע הוא אהבתה הגדולה המניע את החיים. את אהבתה ירשה מההורים, עוד בעודה קטנה התגלגלה איתם בכל השבילים. אחרי הצבא היא נסעה עם אחותה לטייל בעולם, שבע שנים. כשחזרה הכירה את בן זוגה, התמסדה ולמדה רפואה סינית, ולפני שנולדו הילדים עוד הספיקה לנסוע לסין להתמחות. מאז, מצוידת בג'יפ, שלושה ילדים ובן זוג, היא מכירה כל שביל, עוקפת כל סלע וכובשת כל הר, ובזכות כל זאת היא מדריכה באתר.
לצפייה בכתבות של טלי לפיד - הקלק כאן
אמיר נחומי - מדריך אמיר נחומי - מדריך
נחומי, אבא לאילת דרור ועמית, בעל ניסיון של 18 שנים בנהיגת שטח. התחיל את השירות הצבאי בסיירת שריון. כיום, בעל רוביקון משודרג שהחליף את הדיסקברי שנגנב, איתו נוסע היכן שאפשר. שירת בחה''א כטייס קרב, והגיע לתפקיד ראש להק אויר במפקדת חה''א. כיום נחומי מריץ מספר יזמויות בתחום שרותי בריאות בעולם. התאהב במדבר שם הוא מכיר ויודע את רוב נבכי השטח וההסטוריה של המקומות. כתב ספר למטייל ב4x4 באיסלנד.
לצפייה בכתבות של אמיר נחומי - הקלק כאן
רני פלג - מדריך רני פלג - מדריך
האחד והיחיד - כתב השטח ובוחן כלי הרכב של אתר השטח הישראלי. נוהג על CJ5 מגיל חמש, ומאז נהג ורכב על כל מה שזז (ואם לא זז אז אפשר לבעוט בו...). מקצוען בתחומו. מדריך מנוסה בנהיגת שטח, נהיגה מבצעית ונהיגה מתקדמת. עיתונאי רכב ותיק ומוערך במגזינים - ''אוטו'', ''מוטו'' ועורך לשעבר של מגזין ''הגה בשטח''. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, ומתמחה בשילוב של היבטים פסיכולוגיים ונהיגה. נשוי ליפעת ואבא לזוהר ונועם, לטובתם זנח הוסקוורנה 350 ונאלץ להסתפק בריינג'-רובר קלאסיק משפחתי.
לצפייה בכתבות של רני פלג - הקלק כאן
אושר חיים - מדריך אושר חיים - מדריך
מודל 89, צעיר אבל עם "רעב" להחזיק הגה בידיים מרגע הגיעו לעולם! מהנדס תעשייה וניהול במקצועו וביום יום נמצא במשרד בתפקיד אנליסט מידע, אך מפנטז על הטבע, מתלבט בין רמת הגולן למדבר יהודה. אושר מנהל את קהילת הג'ימנאים בארץ - קבוצת מטיילים עם רכב שטח מסוג סוזוקי ג'ימני. הוא הוביל לא מעט טיולים שכללו עשרות רכבי שטח (יש גם תיעוד לטיול המונה מספר תלת ספרתי) והיה שותף לכמה פרוייקטים עם ענפים נוספים בתחום. הרומן עם אתר השטח התחיל בטיול טרקטורונים אגדי לירדן ומשם הקשר התחזק ולאחרונה הצטרף לצוות המדריכים באתר.
לצפייה בכתבות של אושר חיים - הקלק כאן
image
אודי לפיד - מדריך

גר בהוד השרון, נשוי לאילת ואבא לעמרי ולנגה. אופנוען בנשמה, רוכב על אופנועים מגיל 16 ורוכב בשטח כ-30 שנה. מכור ל- 2 פעימות למרות הרפתקאות רכיבה מוצלחות גם על 4 פעימות.
אוהב אנשים ואוהב מאוד את הטבע, חולה על המדבר, אוהב טיולים רגליים ורכובים, מכיר מצוין את הארץ ומכיר הרבה מסלולי רכיבה במגוון של רמות ואתגרים. התמזל מזלי לרכב בכמה מקומות מדהימים בעולם כמו: האי אלבה ואזור טוסקנה באיטליה, באחה מקסיקו, רומניה וטורקיה. במשך שנים השתתפתי במרוצים בארץ ואף הגשמתי חלום בשני מירוצים בינ"ל: Romaniacs ברומניה ו- Sea to Sky בטורקיה. מעבר לאופנועים ולשטח, אוהב ספורט, בוגר קורס קונדיקטוריה ואוהב מאוד להכין קינוחים ועוגות - הקלק כאן

שולי מויסף - מדריך שולי מויסף - מדריך
זקן החבורה, בעל ידי זהב (ולב מיהלומים), המשמש ביום-יום כאמן תכשיטים. בעליו הגאה מאד של טויוטה לנדקרוזר 73. בן 54, נשוי לאביטל ואב לשני בנים ובת זקונים - נגה. סרן במערך המודיעין הקרבי, בוגר מלחמת יום הכיפורים ברמת-הגולן. מדריך מסעות מיוחדים של אתר השטח הישראלי בארץ, בסיני ובמדבר המערבי. שולי הוא אומן הנהיגה בחול, אמנות שהשתבחה דרך רבבות קילומטרים של מסעות חולות בניכר.
לצפייה בכתבות של שולי מויסף - הקלק כאן
אהרון טרייסטמן - כתב בטיחות תעבורה אהרון טרייסטמן - כתב בטיחות תעבורה
כתב אתר השטח בנושאי בטיחות בתעבורה ונהיגה בטוחה, עוסק בבטיחות תעבורה מזה כ-30 שנים, מוותיקי יחידת אכ''א נפגעים ובטיחות בדרכים בצה''ל, מנהל ציי רכב, יועץ לארגונים וחברות בנושאי טיפול, אחזקה והתאמה של רכבים לארגון. אבא לליהי ואור, מטפח בגאווה בלייזר אמיתי, לא צעצוע.
לצפייה בכתבות של אהרון טרייסטמן - הקלק כאן

גיא וישניא - מחשוב
גיא, נשוי לעדי ואבא לתמר החמודה ונמרוד שנולד בארץ ומיד טס ללונדון. גיא הוא האיש שמאחורי המחשב ואחראי לתיכנות של אתר השטח משנת 1999.

image

​​​​​