לייף סטייל > סטייל

הולנדיה דוגלים באורח חיים בריא

חברת הולנדיה המתמחה במערכות שינה מתקדמות,יוצאת במהלך חדש לקידום אורח חיים בריא ושינה איכותית בשילוב תה וחליטות צמחים הידועים בסגולות התירפוטיות והמרגיעות

חברת הולנדיה חברה לחברת Te יצרנית בוטיק של תה וחליטות צמחים
מעתה תגיש ללקוחותיה תה וחליטות צמחים הידועים בסגולות התירפוטיות והמרגיעות שלהם הללו יחליפו את קפסולות הקפה שלא יוגשו עוד ברשת

המהלך הוא חלק אינטגרלי מאסטרטגיית קידום אורח החיים הבריא של הולנדיה, המובל על ידי אבי ברססט, מנכ"ל החברה ונציג ארגון השינה העולמי בישראל. בשנים האחרונות נעשו מהלכים שונים על ידי החברה הישראלית לקידום אורח חיים בריא ויצירת מודעות סביב החשיבות של שינה איכותית ובהם: הוצאה לאור של 3 ספרים העוסקים בחשיבות השינה: לילה טוב במתנה, נאפ -סוד השינה המושלמת ו"ילדים, עכשיו לישון!".

עוד הקימה החברה את התנועה למען שנת הנאפ – לקידום נפנופ הצהריים, והחדרת קפסולות שינה למקומות עבודה מתוך הבנה שתנומת צהרים קצרה של עד 20 דקות יכולה לייצר בוסט משמעותי לעירנות וליעילות העובד. כמו כן, מידי שנה בחודש מרץ מובילה הולנדיה את אירועי יום השינה העולמי בשיתוף פעולה עם ארגון השינה העולמי שבמסגרתו מתקיימות פעילויות שונות ומתפרסמים מחקרים רפואיים התומכים בחשיבות השינה באספקטים הפיזיים והקוגנטיביים שלה ומונגש לציבור מידע רב וחדשני בנושא.

כחלק מאסטרטגיה זו משיקה הולנדיה בשיתוף פעולה עם חברת Te , מותג הפרמיום הישראלי בתחום התה והחליטות, 3 סוגים של תה וחליטות מיוחדות, שיוגשו ללקוחות בסניפיה השונים של הרשת. התה והחליטות השונות יחליפו את קפסולות הקפה, שלא יוגשו עוד ברשת.

image

לדברי אבי ברססט מנכ"ל הולנדיה: "אנו חותרים כל העת להשלים את חוויית הלקוח שלנו בסניפי הרשת ובהמשך בבית הלקוח לאחר רכישת מוצרי החברה, באופן שיחבר אותו בצורה מושלמת לערכי המותג שלנו. חרטנו על דגלנו את קידום אג'נדת אורח החיים הבריא ושינה איכותית והחיבור לחברת Te, יצרנית בוטיק ישראלית של תה וחליטות צמחים הוא המשך טבעי של האג'נדה שלנו".

השקת התה וחליטות הצמחים תחת המותג הולנדיה משלימה חוויה חושית כוללת המוענקת ללקוחות החברה ומעתה היא גם תציע להם, בנוסף על המוצרים האיכותיים: מיטות, מזרנים מערכות שינה

מתכווננות וקו ניחוחות מותאם לחדר השינה - גם חוויית טעמים שתסייע להם להרגיע את הגוף והנפש ולייצר מצבים של רגיעה, הורדת מתחים וסטרס לאורך היום ולתמוך בתהליכים טבעיים ובריאים של הגוף.

image

ברשת יוגשו חליטת מיינד תה, תה איורוודי כורכום וקינמון (אנטי דלקתי) ותה לבן באריזות ממותגות תחת השם הולנדיה. סוגי התה הללו הותאמו להולנדיה בשל סגולותיהם התירפוטיים והמרגיעים ולקוחות הולנדיה יזכו לקבל הסבר מפורט על כל סוג תה וחליטה.

על פיור תה:

חברת Te היא יצרנית תה וחליטות צמחים פרימיום המביאה את עולמה המופלא, החווייתי והאיכותי של תרבות התה והחליטות. עוד משחר ההיסטוריה, נקשר כוחו של הגוף לרפא את עצמו בפלאי צמח התה. התה הוא המשקה המבוקש והנפוץ בעולם, הומצא בסין והתפשט לעולם כולו. שתיית תה היא אמנות של ממש, המזמנת חוויה המענגת את הגוף והנפש ומהווה חיבור חובק עולם דרך הרמוניה מושלמת של טעמים, ניחוחות וצבעים.

הטבע - התרופה הטובה ביותר לגוף ולנפש

ב- Te מאמינים כי הטבע הוא התרופה הטובה ביותר לגוף ולנפש. החברה פתחה מגוון של חליטות טבעיות לחלוטין, ללא כל תוספות, המשלבות צמחי מרפא, עשבים, פרחים, פירות וזרעים. כל אחד מהמרכיבים תורם את טעמו ותכונותיו הבריאותיות.

אחרי 10 שנים של מחקר ואהבה לתה, איתרה החברה את מטעי התה האיכותיים בעולם ומקפידה על גידול טבעי וקטיפת העלים בעבודת יד, תוך בחירת העלים הנמצאים בשיא בשלותם, בדיוק בזמן בו הם עשירים בארומה הטבעית ונושאים איתם את הטעמים האותנטיים הייחודיים לכל זן. גידול התה נעשה בשיטת “From Field To Cup" – מהמטע לספל.

בכל אריזה של פיור תה נמצאים העלים המובחרים ביותר, שלוקטו מזן אחיד, נקטפו ונארזו בטכניקה מיוחדת השומרת על הטעם והארומה הטבעית שלהם, ללא כל תוספי טעם, ריח וצבע, על מנת להעניק ללקוח הזדמנות ייחודית ליהנות מאומנות התה במיטבה.

שמעון שרבף – טועם תה מקצועי

לפני עשור החל שמעון שרבף, שמכיר ומנוסה באסיה, במסע שלו לאיתור מטעי התה המתאימים לו באזורים שונים באסיה, אפריקה ודרום אמריקה תוך עבודה צמודה עם מגדלי התה המקומיים, החל מבחירת סוגי התה והצמחים השונים שיגודלו ונמשך בפיקוח על היבול והקטיף הידני, העברתו לבתי יישון, התססה ואריזה בצמוד למטעים. מעטים בעולם יודעים לעשות תהליך מסוג זה הדורש בניית אופרציה ומעורבות בכל פרט- כולל ליהוק, גיוס ויכולת עבודה צמודה עם המגדלים מומחי התה, טועמי התה ונוטורופתים. וכל זאת בכדי להשיג תה באיכות המעולה שעליו אנחנו מתחייבים.

שרבף הקים מפעל בצפון שאליו נשלחים חומרי הגלם ובו בוררים, מנקים, שוקלים ואורזים. במפעל מועסקים אנשים עם מוגבלוית בתהליך הסופי של האריזה.

לפיור תה מרכז מבקרים בבית אלפא, שם מארחים קבוצות ויחידים ומסבירים על תהליך הפקת התה והחליטות, ההבדלים בין הסוגים השונים וטועמים ממגוון סוגי התה והחליטות שלנו.

הרשת מעסיקה הרבליסטים – אנשי מקצוע שיודעים לשייך כל תה וכל חליטה לצורך גופני כלשהו.

ת

תגובות

0 תגובות