שטח 4X4 > כתבות > חדשות

אופל גרנלנד מקבל מערכת ראיית לילה

חברת אופל מציגה את ה-SUV שלה - גרנלנד המעודכן עם מערכת ראיית לילה מבוססת מצלמה נוספת וראיית אינפרה-אדום עד מרחק של 100 מטר

image

אופל גרנלנד החדש מצויד במערכות טכנולוגיות מתקדמות ומערכות סיוע המסייעות בנהיגה נוחה, קלה ובטוחה יותר. אחת מטכנולוגיות אלה אשר בולטת ביותר בזמני חורף, חשיכה ותנאי ראות ירודה, היא מערכת לראיית לילה.
ספינת הדגל של אופל, ה-
SUV אשר זמין גם עם מערכת פלאג-אין-היברידית, הוא הראשון לקבל את מערכת ראיית הלילה החדשנית. בדומה למערכת התאורה האדפטיבית IntelliLux LED Pixel Light, מערכת ראיית הלילה מסייעת לנהגי אופל גרנלנד לזהות בני אדם ובעלי חיים מבעוד מועד. שתי מערכות אלה הופכות את הלילה ליום ומעלות את רמת הבטיחות של משתמשי הדרך בשעות הערביים ותנאי חשיכה.

אופל וייזור עם מערכת לראיית לילה ותאורת IntelliLux LED Pixel Light

אופל גרנדלנד החדש בעל טכנולוגיות מתקדמות. חזית הוויזור החדשה של אופל מאפשרת שילוב חכם של מערכות מתקדמות באופן בלתי נראה ובכך מאחדת בין עיצוב לטכנולוגיה. אחת ממערכות טכנולוגיות אלה, היא מערכת ראיית לילה מבוססת מצלמה, אשר חוגגת את הופעת הבכורה שלה במותג אופל בגרנדלנד החדש.

מצלמת האינפרה-אדום אשר מוסתרת מאחורי האופל ווייזור הופכת את הנהיגה בלילה לבטוחה יותר, במיוחד בכבישים דלי תאורה או ביערות. מערכת ראיית הלילה מזהה בני אדם ובעלי חיים ממרחק של עד 100 מטר לפנים בכיוון נסיעת האופל גרנדלנד, בהתבסס על הבדל טמפרטורת הגוף שלהם מטמפרטורת הסביבה. ברגע שהמצלמה מזהה הולך רגל, רוכב אופניים או בעל חיים בצד הדרך, היא מראה את מיקומם על גבי מסך ה-12 אינץ' שבמרכז הפיור-פאנל בתא הנוסעים. האדם או בעל החיים מודגשים בצבע, מובחנים באופן ברור מסביבתם. בעזרת מערכת זו, נהגי אופל גרנדלנד יכולים לזהות מבעוד מועד ומוקדם ככל הניתן מצבים מסוכנים בכיוון נסיעתם ולנקוט פעולות מניעתיות כמו שינוי כיוון ומהירות כדי למנוע תאונה.

image

מערכת ראיית הלילה זמינה באופל גרנדלנד בשילוב עם מערכת התאורה האדפטיבית IntelliLux LED Pixel Light. גם מערכת זו משולבת בחזית הווייזור של אופל ובה 168 יחידות LED (84 בכל פנס) והיא יוצרת שטח הארה אחיד בהתאם לתנאי הנהיגה והסביבה, מבלי לגרום לסנוור של שאר משתמשי הדרך. פונקציית המטריקס מכבה באופן מדויק ותוך אלפיות השניה יחידות תאורה כדי למנוע סנוור, בזמן ששאר השטח מלפנים נשאר מואר. יחד, שתי ערכות אלה מציעות בטיחות כפולה, הופכות את הלילה ליום ומבטיחות נהיגה רגועה, גם בתנאי ראות קשים.

164335932564116433593251931643359326338