פורומים

- שטח 4x4

Subaru XV - חיישני אוויר לצמיגים

28 ביולי 2020 ב 15:52 7 תגובות 5722 צפיות Offer Weiss
שלום,
הסובארו לא מגיע עם חיישני אוויר בצמיגים. האם מומלץ להתקין. אם כן איזה? ואיפה?

תודה
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 28 ביולי 2020 ב 17:00 נערך 28 ביולי 2020 ב 17:01

אם זו סובארו מהשנתיים האחרונות אז כן יש חיישני לחץ אוויר - זה נקרא TPMS (קישור)
    ואם אני זוכר נכון זה רק מדליק מנורת אזהרה בלוח השעונים ללחץ אוויר נמוך.
    וזה אומר שיש להיות זהירים בתיקון או החלפת גלגל על מנת שלא לפגוע בחיישן המותקן בתוך הג'נט.
    לגבי קנייה של חיישנים עם שעון חיצוני לכל גלגל - יש המון ב- EBAY

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. Offer Weiss 28 ביולי 2020 ב 18:44

הרכב שלי הוא XV משנת 2020 ולדעתי המערכת לא קיימת. אני לא רואה על המסך חיווי וגם לא בספרות של הרכב.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image Ogash Ofer 28 ביולי 2020 ב 22:02

Offer Weiss כתב/ה:
    "

הרכב שלי הוא XV משנת 2020 ולדעתי המערכת לא קיימת. אני לא רואה על המסך חיווי וגם לא בספרות של הרכב.

"
    יש לך רק מנורת התראה של לחץ אוויר.
    מנורה צהובה בלוח שעונים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. yungerm 30 ביולי 2020 ב 12:11

בכל הדגמים של סובארו משנת 2019גם XV /קרוסטראק וגם פורסטר עם תקנים אמריקאים אין חיישני לחץ אוויר וכמובן אין התראה בלוח השעונים. כתוב בספר הנהג

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image Ogash Ofer 30 ביולי 2020 ב 12:22

yungerm כתב/ה:
    "

בכל הדגמים של סובארו משנת 2019גם XV /קרוסטראק וגם פורסטר עם תקנים אמריקאים אין חיישני לחץ אוויר וכמובן אין התראה בלוח השעונים. כתוב בספר הנהג

"
    לא ידעתי - תודה.
    אז קדימה ל- EBAY
    אני התקנתי כאלו בקצה של הונטילים - מאוד נוח

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. Offer Weiss 30 ביולי 2020 ב 23:35

מה שנאמר הוא נכון ואכן אין ל- crisstreck XV 2020 מערכת מקורית של חיישני לחץ אוויר. הדבר נבדק גם מול המוסך המרכזי של סוברו וגם בפועל - הרכבתי היום מערכת חיישני לחץ אוויר שנותנת מידע על ל"א וטמפ' וכן התראות על ל"א נמוך וגבוה. המידע ניתן על כל גלגל בנפרד.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image Ogash Ofer 01 באוגוסט 2020 ב 07:57

Offer Weiss כתב/ה:
    "

מה שנאמר הוא נכון ואכן אין ל- crisstreck XV 2020 מערכת מקורית של חיישני לחץ אוויר. הדבר נבדק גם מול המוסך המרכזי של סוברו וגם בפועל - הרכבתי היום מערכת חיישני לחץ אוויר שנותנת מידע על ל"א וטמפ' וכן התראות על ל"א נמוך וגבוה. המידע ניתן על כל גלגל בנפרד.

"
    מצוין.
    הקרוס-טרק מגיע ארצה בתקינה אמריקאית אשר שונה מהתקינה האירופית המחייבת TPMS.
    הפתרון של התקנת חיישנים (פנימיים בתוך הגלגל או חיצוניים בקצה הונטיל) פותר את החסך הזה ונותן מידע חשוב.
    אני התקנתי חיישנים חיצוניים בדיפנדר ובאברט שלי וזה אכן שיפור משמעותי.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול