פורומים

 - שטח 4x4

כתבה חדשה: ג'נסיס חוגגים בשטח שנה ראשונה מוצלחת

27 באוקטובר ב 13:08 1 תגובות 1109 צפיות חיימון
מותג היוקרה החדש של יונדאי עוד לא חוגג שנה בארץ, אבל מתהדר בנתוני מכירות מרשימים בקבוצתו. סיבה טובה ליבואן לחגוג יום הערכה ופינוק לעובדים המסורים. לנו הייתה הזכות להוביל את שיירת ה-SUV-ים המפנקים של החברה בשטח, בדרך העולה ירושליימה
לכתבה - ג'נסיס חוגגים בשטח שנה ראשונה מוצלחת
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 30 באוקטובר ב 13:42

    מותג היוקרה GENESIS אשר החל את פעילותו בפברואר השנה, מציין אבן דרך משמעותית בפעילות בישראל עם מסירת של 300 כלי רכב ולקראת ההשקה הקרובה של דגמי החשמל הכוללים את הסדאן החשמלי הראשון של GENESIS ה- ,G80 EV(מועד השקה משוער ינואר 22) אשר יקדים במספר חודשים את ההשקה של רכב הפנאי הקומפקטי החשמלי הראשון ה- GV60 EV (מועד השקה משוער ברבעון ראשון של 2022) עם טווח משוער של כ- 450 ק"מ, יכולת להטענה אולטרה מהירה ושלל טכנולוגיות מתקדמות.

    במקביל מפרסמת GENESIS כי ה- SUV הספורטיבי ה- GV70 ומכונית הספורט סדאן החדשה G70 (מיצור יוני 2021) זכו בדירוג הגבוה TOP SAFETY PICK+ לשנת 2021 של IIHS איגוד חברות הביטוח לבטיחות בדרכים.

    כמו כן, זכתה GENESIS לציון הגבוה ביותר מבין כל המותגים בכלל ומבין מותגי היוקרה בפרט במדד החדשנות, Tech Experience Index של J.D. Power. מדד זה מנתח 36 טכנולוגיות, המחולקות לארבע קטגוריות: נוחות; אוטומציה; אנרגיה וקיימות ו- Infotainment וקישוריות. רק טכנולוגיות המסווגות כמתקדמות זכאיות לפרס.

    הוספת תגובה צטט והגב
ביטול