פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל אתגרי - 7/1/22

21 בינואר 2022 ב 00:00 6 תגובות 9982 צפיות נמרוד וידר
ביום שישי ה-7 בינואר, נפגשנו ליד הישוב נמרוד 18 ג'יפים - 15 ג'יפים של מטיילים ועוד 3 רכבים של הצוות. ההרפתקאות לא המתינו יותר מדי ולא חסכו מאיתנו חילוצים ומאמצים כבר בחציו של היום הראשון וממש עד הסיום. הטוב הוא שהייתה קבוצה מצוינת ואיכותית עם נהגים טובים, כלי רכב מתאימים והכנה ראויה למסע אתגרי של חורף
צילום: המשתתפים
לכתבה - יומן מסע חוצה ישראל אתגרי - 7/1/22
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - רז נהוראי 19 בינואר 2022 ב 16:48

במילה אחת - נהניתי !
    בשתי מילים - נהניתי מאד !
    בעוד כמה מילים - כרוכב מתחרה שעשה לא פעם חרמון אילת ביום אחד, המסע מבחינתי היה מושלם. האירגון, הלווי, האנשים, המסלול והכי חשוב...... הקצב הנינוח.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ציפור 19 בינואר 2022 ב 18:23

אז גם אני הייתי שם, מסע חוצה ישראל שישי שלי והפעם לא עם נשים בלבד, אבל תמיד עם נמרוד האחד והיחיד שמוביל את השיירה והפעם מסע אתגרי בחורף( מזג אויר האיר לנו פנים).
    חוויה נהדרת, קבוצת נהגים משובחים מנגנים את השבילים עם מנצח אחד -נמרוד שלנו, מחכה כבר לחוצה הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. henry5955 20 בינואר 2022 ב 15:54

"עשיתי עשיתי עשיתי ..." את מסע האתגרי עם אתר השטח הישראלי בהובלה של מר' נימרוד וידר. לכל מי שעדיין לא חווה מסע בארץ זה המקום להרשם ופשוט להנות.
    תודה רבה לכל הצוות במיוחד ל מר' דר סגל פנחס שהיה איש צוות מדהים! לעידן, אורן ושי תודה רבה גם לכם. ניפגש במסע הבא!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - גיל קוטלר 20 בינואר 2022 ב 16:57

נפלה בחלקנו (אורנה אישתי ואני) ההזדמנות להצטרף למסע המופלא והמיוחד הזה שבו אפשר לחוש ולהתרשם מהארץ היפה שלנו על כל סוגי הטופוגרפיה והאקלים שלה. התמונות מדברות בעד עצמן והם עדין מקטינות את עוצמת היופי והחוויה שחווינו במסע.
    כמובן שמסע כזה לא יהיה מושלם ללא צוות (נמרוד, פיני, עידן ואורן) מנוסה, מקצועי ואדיב וכמובן המשתתפים אחרים שגרמו גם לערבים וגם ללילות , והיו כאילו 5 לילות רצופים בשטח, לעבור בקלות ונחמדות ולהשאיר לנו טעם של עוד למסעות הבאים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - ערן תמרי 21 בינואר 2022 ב 08:55

כרגיל, היה מושלם !!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - אבי 21 בינואר 2022 ב 12:47

וואו נראה מעולה בתמונות והדיווח סחטיין על נמרוד ועל אלו שיכלו והצטרפו. לקנא בכם ולהנות ממה שיש כאן .

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול