פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: נקודה בשטח: תצפית הר הארי

22 ביוני 2022 ב 09:47 2 תגובות 10094 צפיות profile imageעופר אדר
אחת מנקודות התצפית היפות ביותר בגליל העליון, ואולי בישראל כולה
לכתבה - נקודה בשטח: תצפית הר הארי
הוספת תגובה
  • 1. profile image leornevo 31 באוקטובר 2023 ב 23:47 נערך 02 בנובמבר 2023 ב 06:35

כרגיל אני קורא בשקיקה כתבות של המדריך עופר אדר שבתחילת דרכי למדתי בטיוליו איך לטייל, להדריך להסביר את המסלול על המפה והייתי עם טריוס שחור קטן, כיום אני מדריך שטח בעצמי שניפגש אקראית עם עופר אתר בנקודות טבע מיוחדות בארצינו היפה והמיוחדת,
    כדאי רק לתקן טעות הקלדה אחת
    במקום -> כשמעליה רכס הר ייטבת,
    יש לכתוב מעל ומאחרי בקעת סאכנין יש את רכס תורען = טוראן עליו נמצא מגדל התצפית של נטופה (נעול ואסור לטיפוס).
    לאוהבי השטח -> אפשר לטפס להר הארי בעליה ממש תלולה מעין-אל-אסד המוזכר בכתבה דרך שביל צינור הביוב מעל "נחל הארי" התלול והמיוחד,הרכבים מתחממים בעליה, אז לתכנן עצירה באמצע ובחורף הדרך קצת רטובה וקפואה... בהנאה והנעה כפולה - לאור נבו

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image עופר אדר 01 בנובמבר 2023 ב 20:12

leornevo כתב/ה:
    "

כרגיל אני קורא בשקיקה כתבות של המדריך עופר אדר שבתחילת דרכי למדתי בטיוליו איך לטייל, להדריך להסביר את המסלול על המפה והייתי עם טריוס שחור קטן, כיום אני מדריך שטח בעצמי שניפגש אקראית עם עופר אתר בנקודות טבע מיוחדות בארצינו היפה והמיוחדת,
    כדאי רק לתקן טעות הקלדה אחת
    במקום ->כשמעליהרכסהרייטבת,
    יש לכתוב מעל ומאחרי בקעת סאכנין יש את רכס תורען = טוראן עליו נמצא מגדל התצפית של נטופה (נעול ואסור לטיפוס)
    לאוהבי השטח -> אפשר לטפס להר הארי בעליה ממש תלולה מעין-אל-אסד המוזכר בכתבה דרך שביל צינור הביוב מעל "נחל הארי" התלול והמיוחד,, הרכבים מתחממים בעליה,, אז לתכנן עצירה באמצע ובחורף הדרך קצת רטובה וקפואה... בהנאה והנעה כפולה =- לאור נבו

"
    לאור היקר, תמיד משמח לפגוש אותך בשטח. לגבי הכתבה: מדרום ומעל בקעת סכנין נמצא רכס יוטבת (יודפת), רכס טורען נמצא עוד יותר דרומית, מעל בקעת בית נטופה החוצצת בינו לבין יוטבת. כלומר אם נפלח את השטח מהר הארי דרומה ברצועות-רצועות המשתרעות ממערב למזרח, נראה תחילה את בקעת בית הכרם, אחריה הר כמון והר שזור, בקעת סכנין, רכס יוטבת, בקעת בית נטופה, רכס טורען, בקעת טורען ואחריה הרינצרת.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול