פורומים

- שטח 4x4

דרך הבשמים חוזרת לפעול

06 במרץ ב 15:22 1 תגובות 4493 צפיות profile imageOgash Ofer
לאחר 2,000 שנים (לערך) חוזרת "דרך הבשמים" - דרך מסחר עתיקה מהמזרח דרך החיג'אז' (חצי האי ערב) לפעול באמצעות חברות מסחריות מישראל ומהמפרץ הפרסי המשנעות משאיות ממדינות המפרץ לנמל חיפה ובחזרה ובכך עוקפות את הצורך לשוט בים האדום ולחצות את תעלת סואץ'.

טראקנט- חברת שינוע ישראלית וחברה מהמפרץ הפרסי יקיימו קו משאיות במסגרת ההסכם פיילוט (POC) לאחריו ידונו הצדדים בהסכם שיכלול בלעדיות על הההספקה של החברה: כ- 34 אלף טון דלקים בחודש, ובהיקף כללי של כ- 2 מיליון טון דלקים במהלך תקופה של 5 שנים.

להערכת החברה, בהנחה לכמויות האלה, מדובר ב-800 משאיות בכל חודש שיסעו לאורך המדבר מקצה לקצה - מהמפרץ לנמל חיפה (או נמל אשדוד).

קישור לכתבה על הנבטים ועל דרך הבשמים ההיסטורית

הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 07 במרץ ב 14:17

כותב לי ישראל חייקין:
    עופר יקירי.
    אני תמיד תומך אוהב ומפנה אליכם לקוחות אך אני מציע הפעם שתבדקו את עצמכם לפני שאתם מעלים פוסט כזה.
    החברה שציינת לא רק שלא המציאה שום דבר חדש אלא אף פגעה בפרסומים שעשתה בקולגות שעובדים על הקו משנת 2016 ואנחנו אחת מהן ביחד עם "הצינור" של גיא לרר, עשו נזק משמעותי בראייה מקרו טקטית ומבלי להבין את העולם הערבי.

לידיעתכם:

מאז פרסום הכתבה החלו הפגנות בירדן נגד חברות הובלה שמעבירות יבוא לישראל באמצע המלחמה.

נהגים ירדנים החלו מסרבים לנסוע עם סחורה למעבר שיח חוסין.

מחירי ההובלה היבשתית קפצו כמעט במאה אחוז!!!

אם אתם רוצים ללמוד באמת על שרשרת האספקה היבשתית וקווי השילוח נשמח לעמוד לרשותכם.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול