פורומים

- שטח 4x4

מזל טוב ליפעת ורני פלג

20 ביולי 2006 ב 11:24 8 תגובות 1185 צפיות profile imageOgash Ofer
המון מזל טוב ליפעת ולרני  - כתב השטח הבכיר של אתר השטח הישראלי להולדת בנם גיא.      
הוספת תגובה
  • 1. profile image ilan4x4 20 ביולי 2006 ב 08:47

לרני ויפעת המון

המון מזל טוב על הולדת גיא המון אושר ושעות שינה   מכל הלב   אילן- תל צפית

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image אתר השטח 4X4 20 ביולי 2006 ב 12:50

מזל טוב וסימן טוב!!!

רני ויפעת, אני מאחל לכם המון מזל טוב ושתזכו להמון בריאות וXושר ( X= א,ע)   ושתהיו מלאי נחת מגיא הקטן. אם תרצו בייביסיטר פעם - תביאו אותו אלינו לחנות של האתר.   גיא חמוד, אני מיד שולח לך שם משתמש וסיסמא לכניסה לאתר.   אמיר

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. יפוני 20 ביולי 2006 ב 16:30

תודה אמיר

אתר השטח הישראלי כתב/ה:
    "רני ויפעת, אני מאחל לכם המון מזל טוב ושתזכו להמון בריאות וXושר ( X= א,ע)   ושתהיו מלאי נחת מגיא הקטן. אם תרצו בייביסיטר פעם - תביאו אותו אלינו לחנות של האתר.   גיא חמוד, אני מיד שולח לך שם משתמש וסיסמא לכניסה לאתר.   אמיר"
    ביום רביעי הקרוב אתה פנוי? רני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image אהרון ט. 20 ביולי 2006 ב 20:19

מזל טוב ליפעת ורני...

היי רני, יצא עוד גבר...כל הכבוד ברכות ואיחולים לבביים לרגל הרחבת המשפחה!!! אהרון טרייסטמן.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image אדיר לב 23 ביולי 2006 ב 08:22

מזל טוב

מזל טוב להולדת גיא, אני בטוח שתעשה מבחן השוואתי מקיף לפני שתקנה עגלה. לגבי ההצעה של אמיר עם הבייביסיטר אפשר להזמין תור? רק בריאות ואושר. אדיר

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. יפוני 23 ביולי 2006 ב 12:15

תודה רבה לכולם

גיא כבר החל לעשות קולות של ג'יפ, סליחה, לנד רובר ואת העגלה בחרנו לאחר מבחן דרך מקיף בסוגי שטח שונים ומגוונים וכמובן עם בדיקת אפשרויות השיפור. אגב, מישהו מוכר נעילה אחורית לפג-פרגו?   רני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. עדי צפתי 24 ביולי 2006 ב 13:44

המון מזל"ט

המון המון מזל טוב לרני ויפעת... אם הייתם בוחרים את השם השני הוא הי הרבה יותר יפה...... ובכל זאת המון מזלט... שתדעו רק אושר ועושר (בשביל הדלק לריינג'... :-) ) ותמשיכו לעשות ילדים... ככה תוכלו לעלות לדיסקו 3 עם 7 מקומות....      עדי

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. shuly4x4 24 ביולי 2006 ב 15:43

מזל טוב כן ירבו

ליפעת ורני מזל טוב והרבה אושר השאר כבר יגיע      שולי

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול