פורומים

- שטח 4x4

מסע אופנועי סוזוקי לאילת - סיכום ותודות

25 במרץ 2007 ב 10:43 17 תגובות 2677 צפיות profile imageOgash Ofer
שלום לכל החבורה הנהדרת שרכבה איתי מכביש 6 עד אילת.

ראשית מאוד נהניתי ורציתי לומר תודה לכל הרוכבים - לא פשוט לרכב 500 קמ ביומיים!
שנית אני שמח שחזרנו בריאים ושלמים (פחות או יותר) ועייפים (מאוד).
ושלישית אני מחכה לסרט של איל ואילן ולכתבה (שלי) ולתמונות של כל הצלמים שיפורסמו באתר השטח הישראלי  ובאתרים נוספים.

רציתי להודות בראש ובראשונה לסוזוקי על התמיכה, היוזמה, הצ'ופרים  ובעיקר לצוות המדהים שלהם: לטל, לאיציק, לסטפן ולמשה רוקח - האחד והיחיד.
תודה לישראל שהחזיר לנו את האופנועים באמצע הלילה מאילת לתל-אביב ולשלומי אופנועים באילת על שפתח לנו את הסניף במוצאי השבת.
תודה לרונן טופלברג על התמונות.

תודה ענקית לגידי פרדר ששמר עלינו וזכות גדולה הייתה לי שרכב לצידי.
תודה ליוני לוי  על עזרה אדירה - אין ספק אתה אלוף אמיתי!

ותודה מיוחדת לאיל, אדיר ואילן מהצוות של 4X4 - כמו תמיד יש על מי לסמוך!

להתראות במסע לירדן.
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 25 במרץ 2007 ב 08:48

קצת תמונות

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 25 במרץ 2007 ב 08:54

ועוד קצת תמונות

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image ilan4x4 25 במרץ 2007 ב 09:05

תודה לך עופר

על הזכות שניתנה לנו לנסוע לצידכם בדרכים לא דרכים עם הדיפנדר! אייל, אדיר ואני מודים לכם  על  הכול !
    וכמובן לכול צוות סוזוקי על הארוח המקצועי.
    לגידי המקצוען  ולכול המשתתפים ששיחקו אותה !!
    להתראות בירדן (רמז דק לעופר).

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. Ubic 25 במרץ 2007 ב 09:11

אין מילים. פשוט כיף צרוף! אכן תודה מדהימה לכל הצוות. סוזוקי נהדרים ובולטים בנוף המוטורי בארץ. אף אחד לא יכול להם בהשקעה וברמת הארגון. ותודה כמובן לעופר שהוכיח שוב שליטה מלאה בשטח, בארגון, באופנוע ובגאולוגיה להתראות בירדן!   יובל כהן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image ilan4x4 25 במרץ 2007 ב 09:17

לא רק 2 גלגלים!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image Ogash Ofer 25 במרץ 2007 ב 09:50

קישור לתמונות מהמסע של סוזוקי

לכל התמונות מהמסע הקליקו כאן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. רני פלג 25 במרץ 2007 ב 10:24

נראה שנהניתם

נבלות

רני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. רותםב 25 במרץ 2007 ב 11:19

אכן טיול פגז....:)

נהניתי איתכם אנשים יקרים. טיול מעולה, אנשים טובים. הנופים שעברנו העליות והמורדות האתגריים שחרשנו... הכל היה על הכיפק..   עכשיו תודות:   תודה אנשי עופר-אבניר, סטפן הגדול,איציק , טל, וכמובן משה רוקח הבלתי נלאה...תודה לגידי התותח וליוני התמסח על העזרה הסיוע והיעוץ מתי שרק היה אפשר.  תודה גם לעופר בן אשר שחלק גם הוא מתובנותיו.   תודה אחרונה לכם- אנשי אתר השטח : איל, אדיר ואילן אחי על חברתם והצבע הנוסף שהענקתם למסע הזה. ולבסוף לך עופר אוגש, שהוכחת שוב את מקצועיותך, והרמה האנושית שלך. תודה על המסע הזה ועל הבאים שיבואו. רתם.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. profile image גלעד4X4 25 במרץ 2007 ב 18:33

מה עושה שם הדיפנדר ?

ראשית, אני אכול קנאה, דבר שני אני לא מבין מה עושה שם הדיפנדר של אילן.
    האם הוא סיים את כול המסלול  ? או שחזר על גרר ............חה חה חה :-)

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. רני פלג 25 במרץ 2007 ב 20:41

תצא בחוץ

גלעד טל 4x4 כתב/ה:
    "ראשית, אני אכול קנאה, דבר שני אני לא מבין מה עושה שם הדיפנדר של אילן.
    האם הוא סיים את כול המסלול  ? או שחזר על גרר ............חה חה חה :-)"
    אתה עוין רני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. profile image אדיר טובי 25 במרץ 2007 ב 21:28

שיחקתם אותה!

קודם כך כולכם הודתם כל כך יפה, אז... על לא דבר ! אני חייב להוריד את הקסדה בפני כל הרוכבים על הרכיבה המאומצת בשטח במשך יומיים, זה בוודאי דבר לא קל ! (זה גם לא קל להעביר את היומיים האלו בחלקו האחורי של הדיפנדר !) אני חייב לציין את הערכתי הרבה לארגון המעולה של צוות סוזוקי (חבר'ה תודה על כל הסנדווצ'ים !) גידי ויוני, היוויתם מקור להשראה ! (יוני תעשה סוס)   נורא נהנתי לבלות את היומיים האלו בחברתכם.   תודה אישית לעופר ולצוות 4X4 שסבלו את הנחירות שלי ושהשאירו לי מים חמים במקלחת ! (אני כבר מתגעגע... מזל שיש לי תמונות)   ואחרונה וחביבה תודה לך צ'וצקה (את חרא אוטו)  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. HENDLYS 26 במרץ 2007 ב 09:38

תודה היה ענק!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה רבה לכולם , לאנשי 4X4 על הליווי , הצילומים והאוירה וכמובן לעופר על ההובלה המדהימה בקצב מטורף אשר הוכיח לכולנו שאפשר לעשות דברים שלא היינו בטוחים בהם. לאנשי סוזוקי על הרמת הכפפה  על הליווי הלוגיסטי ברמה שכבר הורגלנו לה, כל הכבוד! תודה לגידי וליוני על המאסף הצמוד ועל העזרה במקומות הקשים.  ואחרונים חביבים לקבוצת הרוכבים אשר הצליחה למרות הכמות (ק"מ ורוכבים ) לעשות את זה במיוחד לרמי (מזל טוב, 40 )על האירוח בארומה , היה מרענן במיוחד. מחכים למסע הבא. שמעון.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. tc5000 26 במרץ 2007 ב 16:16

תודה רבה לעופר וחברת סוזוקי

ofer ogash כתב/ה:
    ""
    תודה ענקית לסוזוקי שנתנה לנו את הטיול השטח כמו כן תודה לצוות העובדים בחברה שהיו איתנו בכול מקום ובכול שעה כמו כן תודה רבה לאנשי 4X4 שהיו איתנו ולא לשכוח את גדי שליווה אותנו עם יוני לוי בקטעים הקשים בעזרה רבה המון תודה וכן ירבו כיף להיות שייך למשפחת סוזוקי  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. omer 28 במרץ 2007 ב 15:56

היה שגעון וזה רק החימום

תודה רבה לסוזוקי ו צוות 4X4  סחטין כל הכבוד וזה רק החימום לפני ירדן עוד סיבה להיות בעליו של DR

הוספת תגובה צטט והגב
  • 15. profile image jocha 29 במרץ 2007 ב 20:44

תודה לעופר שתיקתק את המסע בסיגנון צבאי

מסע ולא טיול שלא עושים כל שבת, לרכב כל יום כ 250 ק"מ רוב הזמן בעמידה ולמחרת שוב כאשר בדרך עולים ויורדים מעברים לא פשוטים, להפתעתי הגעתי הביתה מלא מרץ מוכן למסע הבא, תודה למשה רוקח וצוותו שדאגו לנו ופינקו אותנו, לגידי שתמך ועזר, ליוני שהראה לנו איך רוכבים המקצוענים, לצוות הצלמים שנשמו אבק של 20 אופנועים ועדין יכלו לצלם.
    איפוא התמונות? אני שתלתי כתבה ותמונות ב: http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2419-14563,00.html
    חג שמח ולהתראות בטיול הבא
    יוחנן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 16. אורי סלע 01 באפריל 2007 ב 15:28

בנוסף לתודות , הכל כבר נאמר .

הוספת תגובה צטט והגב
  • 17. אורי סלע 01 באפריל 2007 ב 15:36

מלבד שאני חושב ש- SUZUKI - על כל הצוות , ורונן ועופר ויוני וגידי , הציבו באמת רף של מודל לחיקוי , לYAMAHA ול - KTM ו ל - HONDA ולכל האחרים ,
    הבנתי מהכל , שעופר הרים להנחתה של רוקח , - כל הכבוד .
    ואל נשכח את שלומי שפתח בשבילנו . - אורצ,ה שנהנה לרכב .

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול