פורומים

- שטח 4x4

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

14 בפברואר 2011 ב 20:47 15 תגובות 4545 צפיות matidu
אז ככה, המשוכה העיקרית מאחורי. אישתי נתנה אישור לרכישת ג'יפ. עכשיו כל שנותר הוא להיעזר בכם. אנא המליצו לי תחת מגבלת התקציב החמורה של 35000 שקל איזה ג'יפ אפשר ורצוי לרכוש. כזה שיהיה טוב לשטח ולא ירגיש כאילו אתה בקופסת שימורים על הכביש. אני מודע לכך שמגבלת התקציב היא מכשול, אבל תחת האילוץ הזה - מה הכי טוב שאני יכול להשיג?
תודה מראש על העזרה, מטיאס.
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 14 בפברואר 2011 ב 18:56

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

מטיאס - ברוך הבא לאתר השטח.
    ראשית ברכות על ההחלטה לקנות רכב שטח / ג'יפ.
    שנית יש באתר עשרות ויותר של מבחני דרכים, כולל מבחני דרכים ישנים - קישור.
    ושלישית ראה את שתי הכתבות הבאות - הן יכולות לתת לך כיוון:
    רכב שטח עד 25K
    רכב שטח עד 50K
    ואני הייתי אומר לך חפש סוזוקי ג'ימני או ניסאן טרנו - זו תהיה התחלה טובה בתקציב מצומצם.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. matidu 14 בפברואר 2011 ב 18:58

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

רב תודות!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image pijilan 14 בפברואר 2011 ב 19:34

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

הייתי ממליץ לך על ניסאן טראנו 99 או גראנד ויטארה 98, יש לי גרנד 99 דיזל ואני מאוד מרוצה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image pijilan 14 בפברואר 2011 ב 19:41

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

הג'מיני יגרום לך להרגיש כמו סרדין בקופסא מרוב שהוא קטן וצפוף, הגרנד מרווח אמין וזול להחזקה ונוח מאוד גם בכביש וגם בשטח, אל תנסה את הראב 4 או סניאנג , לאלו אין הילוך כוח כלל.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אוהד בן אהרון 14 בפברואר 2011 ב 20:41

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

מטיאס, על מנת לקבל סיוע יעיל, עליך להגדיר את הצרכים הנוספים שלך, מלבד מחיר הקנייה. האם בג'יפ תטייל כל המשפחה? ואם כן, כמה גדולה/קטנה היא? באיזה סגנון טיולים אתה מעוניין? האם בנזין או דיזל? באופן עקרוני, זכור שאם אתה מתכנן שנים ארוכות של טיולים רכובים, זה הולך להיות הג'יפ הראשון שלך, לא האחרון. בקיצור,לצורך סיוע איכותי,  תן יותר פרטים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. matidu 15 בפברואר 2011 ב 14:31

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

אוהד שלום, כרגע המשפחה מכילה רק אותי ואת אשתי ככה שמבחינת הגודל אין בעיה ברכב מקוצר. סגנון טיולים - הכל מהכל (עד כמה שהרכב יאפשר, כולל טיולים של כמה ימים). אני נוטה לחשוב שעדיף דיזל, גם מבחינת צריכת דלק וגם מבחינת טיפולים (תקן אותי אם אני טועה בבקשה). כמובן שהייתי שמח שהרכב יהיה כמה שיותר חסכוני (אם כי ברור לי שחסכוני וג'יפ לא הולך יחד) בעיקר מבחינת טיפולים. והכי חשוב שנוכל להנות ממנו. ראיתי מספר ג'יפים שעומדים בתקציב: טרנו קצר, לנד קרוזר פרילנדר, סוזוקי (ויטרה, סמוראי, ג'ימיני) ועוד... אני נוטה לכיוון הטרנו, אמנם אל הלנדקרוזר אני לא כלכך מכיר והייתי שמח לקבל ביקורת, כמו-כם על כל רכב אחר שנראה רלוונטי. כמו-כן, לצערי, הרכב צריך להיות אוטומטי. תודה, מטיאס.  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. matidu 15 בפברואר 2011 ב 19:09

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

אגב, מה לגבי לנד רובר דיסקברי?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. profile image pijilan 15 בפברואר 2011 ב 19:48

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

לשם הידיעה:

יש לי גרנד ויטארה דיזל אוטומטית , הרכב אוכל 1:10-1:11 בנסיעה מעורבת של שטח וכביש. טיפול 100000 כולל טיימינג, פילטר סולר, אוויר, שמן ומחזירי שמן עלה לי 1900 שח. טיימינג ופילטר סולר מחליפים כל 100 אלף, כך שטיפול 10 עולה כ-150 שח, אין פלגים ומצתי חימום מחליפים כל 80 אלף. ביטוח מקיף 2100 שח, הטראנו יותר גיפ ויותר מסיבי וגבוה, אבל לסוזוקי שוק יותר טוב. מרווח מאוד לציוד- הכסאות מאחור מתקפלים לגמרי, במחיר של לנד קרוזר אחד אתה קונה שני סוזוקי....לא יודע מה מחירי החלפים שלו.

אני נוסע הרבה בשטח ומשתמש גם בהילוך כוח מדי פעם, למרות שבהתחלה הלכתי על טראנו אני מאוד מתפעל כל פעם מחדש מהעבירות של הסוזוקי ומאוד מרוצה ממנו.

אותה חברת ביטוח הציעה לי ביטוח מקיף לטראנו ב-5600 שח.

להחלטתך.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. matidu 15 בפברואר 2011 ב 20:22

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

תודה רבה על המידע! צריכת הדלק ממש מרשימה. איזה שנה הרכב שלך?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. hadate 15 בפברואר 2011 ב 20:30

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

אח שלי גיבור..... טראנו !!!! רק טראנו !!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. אוהד בן אהרון 16 בפברואר 2011 ב 09:53

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

מטיאס, לאחר שפירטת את הצרכים והנתונים, אני מצטרף להמלצה של עופר ומוסיף את הויטרה (שתעניק לך הנאה רבה בעלות סבירה) ואת הפאג'רו בשנתונים 97-98. קח בחשבון שרכישת ג'יפ גדול (פאג'רו, טראנו, טרופר) בתקציב שלך, מחייבת רכישת גי'פ בן קרוב ל- 15 שנים, על כל המשתמש מכך. על כן, הייתי שם דגש על מצב האוטו הספציפי ולאו דווקא על הדגם. בכל מקרה טייל בזהירות והצטרף להדרכות הנהיגה השונות, באתר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. profile image pijilan 16 בפברואר 2011 ב 11:08

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

הרכב שלי שנת 1999, נסע עד היום 242000 קמ .

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. profile image ygal59 16 בפברואר 2011 ב 18:12

?????? ????? ?? ?????!!!

היי

אני נוסע כבר שלוש שנים עם יונדאי  גלופר ואני נהנה מכל רגע

רכב גדול ,גבוה ,עביר מאד וזול מאד

החיסרון - אמינות בעייתית , אין נעילות , אין הרבה כח

היתרון - מאד זול לתחזוקה , אין הרבה אלקטרוניקה פשוט לתחזוקה , עובר במקומות שרכבים נמוכים דופקים גחון

צריכת דלק 1:8.5

ממליץ כרכב שטח זול למשפחה גדולה  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. profile image ygal59 16 בפברואר 2011 ב 19:09

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 15. matidu 16 בפברואר 2011 ב 21:08

הצלחתי לשכנע את אישתי!!!

תודה על העצה!

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול