פורומים

- שטח 4x4

צמיגים לסובארו XV

25 בדצמבר 2013 ב 13:39 5 תגובות 3341 צפיות asaphr
רגע האמת מגיע אני בדילמה בין סובארו XV ופורסטר. שאלתי לגבי הצמיגים ה-XV מגיע עם 225/55/17 ממש לא לשטח . כל המבחנים נעשו עם צמיג זה ולא שמענו על תלונות. האם מותר להחליף ל- 225/65/17 האם משהו שקנה רכב חדש הצליח לשכנע את היבואן להחליף בקניה. הפורסטר קצת יותר טוב אבל עדין רחוק מהשטח. החלפת צמיגים לפני כניסה לשטח ממש לא בקטע כל הרעיון בסובארו הוא להיות חופשי. תודה אסף
הוספת תגובה
  • 1. profile image דני דיאמנט 27 בדצמבר 2013 ב 03:59

צמיגים לסובארו XV

אסף שלום.

היבואן לא יאשר לך שינוי גודל צמיג! בדוק!!!

אין בנמצא כרגע בישראל צמיגים משולבים במידה של ה-XV, יש לפורסטר.
    לגבי יכולותיו של הפורסטר בשטח, חולק עליך אבל זה לא הדיון פה.  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. asaphr 27 בדצמבר 2013 ב 04:42

צמיגים לסובארו XV

דני תודה , אני רואה שטעיתי במידות הכוונה היתה לשנות לצמיג 225/65/16 סהכ מתקבל גודל קרוב מאוד למקורי. האם יש אפשרות להחליף לגלגל זה.?

ולגבי הפורסטר התכוונתי לצמיגים קצת מתאימים יותר לא ליכולת שטח.

אסף

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image דני דיאמנט 29 בדצמבר 2013 ב 08:40

צמיגים לסובארו XV

אסף, היבואן באופן גורף אינו מוכן (עפ הנחייה מיפן) לשנות דבר בגודל / חתך / קוד משקל הצמיגים. הדבר היחיד שיפן אישרה הוא בפורסטר החדש, שינוי קוד מהירות מ-V שזה עד 240 קמש ל-H שזה 210 קמש. 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. asaphr 29 בדצמבר 2013 ב 09:04

צמיגים לסובארו XV

תודה על התשובה ,על אף שהיא מאכזבת. מתוך פורומים בחול כן ניתן לשנות לפחות צמיגי החורף הם בחתך שונה. האם במצב הנוכחי סובארו XV מתאים לנסיעת שטח האם הפורסטר עדיף עליו רק בגלל הצמיגים. אני כבר הרבה שנים נוהג בפורסטר בברכה אסף.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image דני דיאמנט 29 בדצמבר 2013 ב 09:11

צמיגים לסובארו XV

צמיגים עדיפים וכן האפשרות למצואצמיגים משולבים במידה זהה. מעבר לכך, זוית גישה טובה יותר לפורסטר. ובכל זאת, מטיילים עימנו המון XV בכיף וללא קושי מיוחד.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול