פורומים

- שטח 4x4

צמיגים שטח לפורסטר 2015

01 במרץ 2016 ב 15:11 14 תגובות 18100 צפיות profile imageאבי טובול
https://www.coopertire.co.uk/tyres/off-road-4x4/summer/discoverer-at3 שלום  האם אני יכול להרכיב את הצמיגים האלו אצלי ברכב  235-60-17 כאשר המקורי הוא  225-60-17 אני לא מצליח למצוא צמיגים 50/50 וכבר קרעתי צמיג מקורי וזה מתסכל אותי מאוד  במידה ואין לרכב הזה צמיגי שטח מתאימים זו בעייה לטייל איתו זה לקחת סיכון כל טיול  ולכן רכב זה לא מתאים אלה לשבילים בלבד ולמעשה מוכרים לנו שקר 

הוספת תגובה
  • 1. profile image אבי טובול 01 במרץ 2016 ב 13:20

צמיגים שטח לפורסטר 2015

או שאולי אפשר להתקין צמיגים 

225-65-17 ? 

אלו צמיגים מאוד נפוצים  אולי אפשר להחזיק סט רק לטיולים ? האם זה אפשרי מבחינת הרכב לקבל צמיגים בגדלים אלו ?  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image אבי טובול 07 במרץ 2016 ב 10:26

צמיגים שטח לפורסטר 2015

מה איתכם בעלי פורסטר ? 

איך אתם מטילים?

עם הצמיגים המקורים גלגל מקורי ספייר?
    האם יש כאן בעלי פורסטר מהשנתון שלי ששיפרו את הרכב שלהם ויש להם טיפים בשבילי?    

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image Ogash Ofer 08 במרץ 2016 ב 13:48

צמיגים שטח לפורסטר 2015

אתה לא יכול לשנות את מידת הצמיגים אלא לפי מה שרשום ברישיון הרכב או במחשב של מכוני הרישוי לפי ה- AUTO DATA של הרכב שלך.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image אבי טובול 08 במרץ 2016 ב 14:02

צמיגים שטח לפורסטר 2015

עופר תודה על השובה  הצמיג המקורי עדיין מאוד בשטח אני כבר קרעתי אחד  יצא לי לראות פירסומים שלך מטייל עם הפורסטר לאחרונה בבן שמן  מה אתה ממליץ ? אפשר כך לצאת לטיולים במדבר? איך יתכן שאין בישראל צמיגי שטח לפורסטר איך ? מדוע היבואן לא דורש מיבואני הצמיגים ליבא צמיג מתאים ולהחזיק אותו קבוע במלאי  לדעתי רכב שאין עבורו צמיגי שטח לא יכול להחשב כרכב שטח  אני מאוכזב מאוד מכך שאין צמיגים אילו ידעתי כך לפני לא היתי קונה סוברו פורסטר    

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image Ogash Ofer 09 במרץ 2016 ב 05:09

צמיגים שטח לפורסטר 2015

נושאים מהותיים יש לבדוק לפני הקנייה. בכול מקרה לג'יפונים - יש מבחר מצומצם של צמיגי שטח! מציע לך לגלוש בתוך הפורום של סובארו (כאן באתר השטח) יש הרבה שירשורים ומיגע בנושא צמיגים לפורסטר. אנחנו נוסעים (ובהצלחה) על רכבי יבואן להם צמיגים מקוריים ומסתדרים איתם לא רע. ראה דוגמאות להדרכות, טיולים ומסעות של סובארו דרייב שהובלנו עם צמיגים מקוריים: קישור לסיכומים של פעילות שטח בסובארו דרייב    

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. profile image אבי טובול 09 במרץ 2016 ב 15:10

צמיגים שטח לפורסטר 2015

עופר תודה ההדרכה של סוברו היתה כפית טובה ומלמדת מאוד ולכן התאבון לצאת לטיולים 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image דני דיאמנט 15 במרץ 2016 ב 17:42

צמיגים שטח לפורסטר 2015

התייחסתי בפרוט רב לנושא שהעלת כאן בדף הפייסבוק: פורסטר בשטח. אתה מוזמן לעיין בו. (15.3.16)

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. profile image אבי טובול 15 במרץ 2016 ב 19:32

צמיגים שטח לפורסטר 2015

דני שלום ותודה .חיכיתי הרבה זמן לתגובה שלך  קראתי בזמנו את כל הקישורים לגבי הצמיגים וגם בפייס ואני גם קורא פורומים בחול וזה בדיוק התסכול שלי .מבחינתי רכב שאין עבורו צמיגים at לא מתאים לשטח  לפני הקניה בסובארו סיפרו לי סיפורים רבים על יכולות שטח ועל כמה שיש צמיגים וזאת לאחר שאני ביררתי קצת ובסובארו אמרו לי שאין בעיה ושיש צמיגי שטח בלי בעיות  אני ממתין ליוקואומה כבר 3 חודשים אני מקווה שיגיעו בקרוב ונתחיל לטייל סוף סוף טיולים שלא שבילים לבנים פשוטים  אני מקווה לתקן את הרושם שיש לי על האוטו ולהתחיל להינות מימנו 

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. katzirr 10 באפריל 2016 ב 11:39

צמיגים שטח לפורסטר 2015

אבי

תעדכן אותנו במידה ויהיו חדשות בנושא הצמיגים

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. profile image oferdu 10 ביולי 2016 ב 06:45

צמיגים שטח לפורסטר 2015

שלום גם אני נואשתי ץ מכול הבירורים שלי 1. אין כלל צמיג 50:50 שהוא בעל קוד מהירות V99. 2. אין צמיג כמו שמורכב על האוטו שלנו למכירה בארץ!  התקשרתי עם סוברו - התשובה היתה שאינם יבואני צמיגים.... התקשרתי עם Yoohoma ישראל היבואן - התשובה שאולי במשלוח הבא.... כמה חודשים שאין צמיגים בארץ. שלחתי מכתב למשרד התחבורה על המחדל - אין תשובה! חברים נפלנו בגדול!!! אם היתי יודע היתי קונה רכב אחר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. profile image דני דיאמנט 11 ביולי 2016 ב 11:31

צמיגים שטח לפורסטר 2015

עם כל האמפטיה לכל הטענות, אני מבקש לעשות טיפה סדר בנושא: בעבר, יבואן הרכב קיבל אישור מהיצרן ביפן לאשר לבעלי הפורסטר הרכבת צמיג 50/50 בתנאי: שמידות הצמיג זהות לכתוב ברישיון הרכב, קוד המשקל זהה ורק קוד המהירות ירד דרגה אחת. בשלוש השנים האחרונות, היצרן ביפן (!) אינו מרשה להרכיב צמיגים עם קוד מהירות נמוך מהמצויין ברישיון הרכב. היבואן מחוייב (!!!) לתת את אותה התשובה לכל מי שפונה אליו בנושא. היות ואין לשום יצרן צמיג 50/50 במידות הנל עם קוד מהירות / משקל 99V, אין למעשה צמיג חצי-חצי שניתן להרכיב על הפורסטר מבלי להפר את הוראות היצרן. ולמרות הכל, טיול מועדון סובארו מתקיימים, רוב המטיילים עם הצמיגים המקוריים וברוב המקרים הטיולים מסתיימים ללא קרעים בצמיגים.   באחד מטיולי סובארו לפני כ-5 שנים, היה לי פורסטר 2008 מוגבה באישור היבואן (תקופה קצרצרה שבה ניתנו אישוררים) ונעל צמיגי BF (לרוב מורכבים על ג'יפים גדולים). הטיול היה להר חורשן. במהלך הטיול, נקרע אחד מצמיגי ה-BF בעוד ששאר הפורסטרים (עם צמיגי H/T מקוריים) סיימו את הטיול ללא פאנצ'רים או קרעים... כך, שאין תעודת ביטוח גם עם צמיגים קרביים בשטח.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 12. profile image oferdu 24 באוגוסט 2016 ב 10:15

צמיגים שטח לפורסטר 2015

דני ע כול הכבוד ויש כבוד

זה הימור די גדול לנסוע שטח ללא צמיג רזרבי מתאים, או ללא אפשרות להשיג צמיג תואם.

עם צמיג נקרע על פי הבנתי האוטו מושבת. חיבים 4 צמיגים תואמים בשל 4X4. או קנית רביעיה חדשה מסוג אחר.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 13. dvas 01 בספטמבר 2016 ב 09:53

צמיגים שטח לפורסטר 2015

אבי טובול כתב/ה:
    "
    או שאולי אפשר להתקין צמיגים 

225-65-17 ? 

אלו צמיגים מאוד נפוצים  אולי אפשר להחזיק סט רק לטיולים ? האם זה אפשרי מבחינת הרכב לקבל צמיגים בגדלים אלו ?   "
    תכנס לאתר של משרד התחבורה:
    http://car.mot.gov.il
    תחפש הוראת רישום לרכב שלך. שם תמצא מידות צמיגים שמאושרים לרכב שלך (גודל, קוד מהירות ועומס).
    ככה תדע איזה צמיגים נוספים אתה יכול לשים במקום מה שיש לך כרגע. אחרי החלפה, לך למכון רישוי כדי לעדכן ברשיון רכב. דוגמא של פורסטר 2015 מצורפת.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 14. i.s. 22 ביוני 2017 ב 12:24

צמיגים שטח לפורסטר 2015

בסד

הכי טוב לקנות סט נוסף.
      אפשר לקנות ג'אנטים ב200שח ליח'.   צמיגי 50:50 יוקהומה G12 ב800שח ליח'.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול