פורומים

- טיפוס הרים

כתבה חדשה: הטיפוס לפסגת הקילימנג'ארו - נובמבר 2022

23 בדצמבר 2022 ב 11:00 5 תגובות 4044 צפיות profile imageOgash Ofer
בקבוצה של 18 מטפסים מישראל וצוות מקומי של 48 טנזנים, התייצבנו בצהרי יום שני - 28/11/22 על פסגת הקילימנג'ארו בהרכב מלא של כל המשלחת!
למרות הקשיים, על אף המשברים, כאבי הראש והמחסור בחמצן, הגיעו כולם לפסגת ההר הגבוה ביבשת אפריקה. אריות!
הפעם אף הצלחנו לרדת מוקדם מההר עד לבקתת קיבו, הבקתה העליונה - 4,700 מ'. בהחלטה מושכלת החלטנו בו ביום לרדת עוד עשרה ק"מ ברגל ופחות אלף מטרים נוספים בגובה עד לבקתת הורומבו - 3,700 מ'. החיים יפים!
לכתבה - הטיפוס לפסגת הקילימנג'ארו - נובמבר 2022
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - אלי 07 בינואר 2023 ב 15:49

מבחינתי קיבלתי כאן מתנה באמצע החיים שאי אפשר לקבל בשום צורה אחרת.
    אני שמח שלקחתי חלק במסע הזה והכרתי מגוון רחב של אנשים חדשים שככל הנראה לא היה יוצא לי לפגוש בשום צורה אחרת.
    תודה רבה לכולכם על החוויה.
    אלופים אחד אחד.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - ברק 07 בינואר 2023 ב 15:52

אני רוצה להודות לכל אחד מכם על החלק הייחודי שתרם לחוויה המשותפת. בסופו של דבר היה פה מעין קונצרט רוחני מושלם, בו כל אחד תרם את הקול המיוחד שלו- בניצוחו של עופר האחד והיחיד.
    פגשתי במסע הזה אנשים מיוחדים , אנשי נתינה וחסד, כולם ראש גדול, ציוניים ואוהבי הארץ והאדם. ממש מלח הארץ.
    למדתי מכל אחד מכם משהו שאקח עימי הלאה אל חיי - ואני מרגיש אסיר תודה לגורל שהפגיש בינינו.
    אני מאחל לכם מכל ליבי בריאות , שמחה ואושר תמידיים - ושתמשיכו לכבוש פסגות בכל תחום אליו תפנו.
    אוהב אתכם מאוד !

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - מיכאל 07 בינואר 2023 ב 15:55

תענוג לקרוא עופר, תבורך מפי עליון 🙃

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - עומרי 07 בינואר 2023 ב 15:56

יופי של יומן מסע
    ותמונות מעולות 👏🏼
    כבוד להיות חלק מהאריות שמחזיקים בשיא 💪🏼

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - נועם 07 בינואר 2023 ב 15:56

אשכרה זה אנחנו