פורומים

 - מכוניות ספורט

בועז הרטל יוביל את מרכז המחקר של פורד בישראל

23 בפברואר ב 17:25 0 תגובות 178 צפיות profile imageOgash Ofer
פורד הודיעה על מינויו של בועז הרטל לתפקיד הדירקטור הטכני של מרכז המחקר של פורד בישראל, ולהוביל את החדשנויות המתקדמות של המרכז בתחומי הניידות, מחקר מערכות אוטומטיות, ניטור בחלל הרכב ואבטחת סייבר.

מרכז המחקר של פורד נחנך על יד יו"ר החברה ביל פורד, שביקר בישראל ביוני 2019, והוא ממלא תפקיד מכריע בתחום טכנולוגיות הניידות החכמות והמתקדמות ומשמש כנמל-בית מחקרי, התומך בצוותי הפיתוח ההנדסי המתקדם של החברה בעולם.

בועז הרטל, אל"מ במיל. סיים את שירותו בשנת 2018, לאחר 28 שנים בחיל-האוויר ,ובתפקידו האחרון עמד בראש מחלקת מודיעין במטה המבצעי של חיל-האוויר. בתפקידו החדש יעבוד הרטל עם צוותי הנדסה מקומיים המגוייסים בימים אלה, ועם מחלקות הפיתוח של פורד בחטיבות ההנדסה והחדשנות, במטרה להניע קדימה את מאמצי המחקר וההנדסה של החברה.

'פורד מחשיבה את ישראל לאחד מרכזי החדשנות המובילים בעולם, בעיקר בתעשיית האוטו-טק והניידות", אמר ג'ים בוזסקובסקי, דירקטור וראש המחלקה למערכות אלקטרוניות וחשמליות, מחקר והנדסה מתקדמת, בחברת פורד, "הצוות שלנו נפגש באופן שוטף עם מאות חברות סטארט-אפ בישראל, במטרה לאתר טכנולוגיות חדשניות בצמיחה ולשלב אותן בתהליכי הבדיקה, הפיתוח וההטמעה של פורד במרכזיה בארה״ב, אירופה וסין".

"אנו שמחים לצרף את אל"מ (במיל.) בועז הרטל לתפקיד הדירקטור הטכני של מרכז המחקר שלנו בישראל, ומצפים לקדם עוד יותר את הפרוייקטים החדשניים שלנו בשיתוף עם SAIPS", הוא הוסיף .

המרכז הישראלי ממוקם בבניין אתגר C360 בתל אביב ,מהווה חלק מרשת גלובלית של מרכזי פיתוח של פורד בגרמניה, סין וארה"ב. במרכז פועלת מעבדת רכב שתומכת בבדיקות היתכנות ומשימות AI של SAIPS, חברת AI ישראלית המתמחה בלמידה חישובית ופתרונות ראייה ממוחשבת מובילה שפורד רכשה בשנת 2016.
SAIPS ממשיכה לפעול מישראל כחלק מתוכנית ה-AV (רכבים אוטונומיים).

הוספת תגובה
ביטול