פורומים

- שטח 4x4

מועדון השטח של סובארו יטייל עם אתר 4X4

25 באוקטובר 2009 ב 15:58 8 תגובות 2380 צפיות profile imageדני דיאמנט
בטיול האחרון של מועדון השטח של חברת סובארו, התבשרו המטיילים כי מובילי הטיולים בשנים האחרונות לא ימשיכו ללוות הטיולים בעתיד. רצוני להמשיך ולקיים את פעילותו של המועדון המפואר והגדול של מטיילי סובארו, הביא אותי (לאור ההודעה הנל), לקשור בין חברת סובארו לעופר אוגש. שני הצדדים רמזו לי בימים האחרונים, שככל הנראה יצא עשן לבן בעקבות יוזמתי ומעתה, מועדון השטח של חברת סובארו יטיילו בהדרכת אתר השטח הישראלי. למיטב ידיעתי, עופר שוקד בימים אלה ממש על סיום הכנת לוח הטיולים לשנה הקרובה. המתכונת תהיה בעיקר טיולי משפחות בשטח עם דגש על הדרכה של טבע, ידיעת הארץ וכיוב ובמקביל, ישולבו טיולים אתגריים יותר למעוניינים, טיולים למתחילים שטרם טיילו בשטח, הדרכות נהיגה ועוד. כבעבר, מיכל מסובארו תפיץ המידע וההרשמה לטיולים תהיה במשרדי אתר השטח. מכאן חברים, אשמח לשמוע תגובות, בקשות והערות שלכם. מידע נוסף יפורסם בימים הקרובים. דני - מנהל פורום סובארו.
הוספת תגובה
  • 1. profile image גלעד4X4 25 באוקטובר 2009 ב 15:09

בשעה טוב ומוצלחת, בירכת ברוכים הבאים לאנשי הסוברו לכבוד הוא לנו (אנשי אתר השטח) להוביל אתכם בטיולים ובהדרכות.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורנה 26 באוקטובר 2009 ב 06:08

מזל טוב מחכים בסבלנות

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. profile image דני דיאמנט 26 באוקטובר 2009 ב 16:52

בהחלט יש למה לצפות!!!!!!

אורנה תודה. בהחלט יש למה לצפות. התכנית כוללת מסלולים יפים במיוחד בדרגות קושי שונות. ורמז קטן...אני ממליץ לא לקבוע תכניות לשתי השבתות האחרונות בנובמבר....

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורנה 29 באוקטובר 2009 ב 11:47

גלעד4X4 כתב/ה:
    "בשעה טוב ומוצלחת, בירכת ברוכים הבאים לאנשי הסוברו לכבוד הוא לנו (אנשי אתר השטח) להוביל אתכם בטיולים ובהדרכות."
    סליחה אך קצת נעלבתי מהתגובה שלך - אולי אתה רוצה גם לקשור לנו רצועה וקולר.  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. profile image דני דיאמנט 29 באוקטובר 2009 ב 13:30

אורנה יקרה, ניכר כי נסיונך בטיולי שטח אינו רב. בטיולים שלנו יש רכב מוביל בו יושב המדריך. זה גם בסיס אמירתו של גלעד והשימוש בתיאור שהשתמש בו לקוח מעולם המושגים של המטיילים. אגב, גלעד הוא אחד ממובילי הטיולים המדהימים (ובנוסף איש עדין ומקסים במיוחד). ממליץ לך ולכולם להצטרף לאחד הטיולים הנפלאים שהוא מוביל. רק תברכו על הצעד הזה!!!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. gilizil 20 בנובמבר 2009 ב 13:13

שלום לכם מועדון סובארו. חבר טוב שלי קנה פורסטר וביקש ממני לברר איך מצטרפים אליכם למועדון?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. profile image דני דיאמנט 20 בנובמבר 2009 ב 13:51

אנא מסור לו את כתובת המייל שלי: diamant555@gmail.com או לנייד: 050-60-88888 בשעות אחהצ אשמח למסור לו את כל הפרטים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. gilizil 20 בנובמבר 2009 ב 15:15

תודה רבה !!!!

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול