פורומים

- שטח 4x4

רגע לפני קניה של ג'ימני 08 שאלה

11 באוקטובר 2008 ב 14:58 4 תגובות 2123 צפיות מיקון
אני עומד לפני רכישה של ג'ימני 2008 מהחברה. השאלה שלי: אם בדגמים של 2009 יהיה משהו שונה משהו חדש מהדגמים של 2008, או אולי הדגם נשאר אותו דגם גם 2009 ? במידה ויהיה משהו שונה אולי אפשר לקבל רמז מה, חוץ מהשנה :-) ? כמו כן השמח להכיר אנשים בעלי ג'פונים קלים לטיולים קלילים.    
הוספת תגובה
  • 1. מיקון 14 באוקטובר 2008 ב 14:35

מזל טוב לי, הזמנתי ג'ימני

אחרי הרבה, אבל באמת הרבה קריאה בפורום מי צמיגים, מיגונים, תצרוכת דלק ועד שאלות כמו צבע לגמיני. הזמנתי ג'ימני ממוגן 4 מיגונים, כן אני יודע שהרבה חושבים שמיותר אבל עדין בשביל השקט הנפשי הגעתי למסכנה ששווה את זה.   עכשיו נשאר החלק הבעייתי אך אני אומר שלום לסופה שלי :-( אחרי כל כך הרבה חוויות ועבודה איתה, ניראה לי ממש לא אפשרי.   טוב אולי עם קצת מזל אני יוכל לשמור את הסופה שלי למקרה שהג'ימני יתקע חחח ואלי האפך ?!   ואחרי הבכינות לשאלה: טיול ראשון בעוד שבועים -, למי בא משהו קליל ונחמד שמכיר את גבולות הרכב ויכול ללמד אותי אותם ?   אני מחיפה פרט קטן ושולי        

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image Ogash Ofer 14 באוקטובר 2008 ב 21:09

תתחדש

אולי הג'ימיני יגרור את הסופה שתיתקע ראה מבחן דרכים: http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=TESTS&catID=3&articleId=6594  

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. ori7 19 באוקטובר 2008 ב 08:17

נעלבתי

יקירי, כאשר אתה מדבר על ג'ימיני, אל תגיד "ג'יפון קל לטיולים קלילים"- הרכב תותח!
    אני נוסע עם דפנדרים, עושה את מה שהם עושים, ולפעמים יותר בקלילות. בטיול האחרון במשלט 21 עליתי ראשון והסתכלתי עליהם מלמעלה, עד שעלו סוף- סוף.
    אתה מוזמן להצטרף.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. profile image Ogash Ofer 19 באוקטובר 2008 ב 11:43

אין סיבה

ori7 כתב/ה:
    "יקירי, כאשר אתה מדבר על ג'ימיני, אל תגיד ג'יפון קל לטיולים קלילים- הרכב תותח!
    אני נוסע עם דפנדרים, עושה את מה שהם עושים, ולפעמים יותר בקלילות. בטיול האחרון במשלט 21 עליתי ראשון והסתכלתי עליהם מלמעלה, עד שעלו סוף- סוף.
    אתה מוזמן להצטרף."
    גם מי שיש לו ג'ימיני (וגם מי שיש לו דיפנדר) יכול לחפש טיולים קלילים. זה לא אומר כלום על הג'ימיני (שהוא בהחלט רכב עם עבירות מצויינת = דיפנדר קטן) וזה לא אומר כלום על המטיילים (למעט העניין שהם רוצים טיול קליל).

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול