פורומים

- שטח 4x4

פורום חדש - פורום טכני

03 במרץ 2009 ב 15:47 3 תגובות 2081 צפיות profile imageguyvi
הוספת תגובה
  • 1. profile image Ogash Ofer 03 במרץ 2009 ב 14:39

ויש לו מנהל רציני

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. נביל 05 במרץ 2009 ב 14:50

שלום רב,
    ברצוני לקנות קאיה ספורטאג' שנת 1995 ידנית, האם מומלץ ואם לא נא לפרט למה?
    לי יש פאג'רו שפורט ידני דיזל 2001 אך הוא יותר מדי גדול והעבירות לא מי יודע מה...
    תודה רבה
    gtr21@bezeqint.net

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. lopo_no1 12 באפריל 2009 ב 18:05

גימיני אחרי חצי טביעה

שלום רב בניסיון לחצות נחל שנראה תמים הרכב שקע והגיעו מים עד גובה הטמבון (כולל)
    האוטו היה במים בין 10 דקות לרבע שעה וחולץ
    המנוע היה פועל כל הזמן ואחרי שחולץ והתאששנו מהחוויה
    התחלנו לנסוע ונשמע רעש מוזר שנשמע כמו ררררררר של מנוע חשמלי כזה
    הרעש היה נשמע מאזור סעיפת הפליטה אך עלה חשד כי אולי הוא מהגיר.
    בבדיקת שמן של הגיר נמצא מים חומים . נסענו על הכביש ובאיזה שלב הרגשתי שקשה לרכב לסחוב. עצרתי בצד ובאותו רגע היה רעש של פיצוץ/פריקת לחץ שכללה יציאת מים ושמן שנשפכו על הממיר הקטליטי וגרמו לעשן כתוצאה מכך
    ייתכן ומים שהיו בגיר גרמו ללחץ גבוה ואז השסתום נפרק-לא יודע רק משער
    הגענו לתחנת דלק ושם רוקנו שמן גיר העברנו 2 ליטרסולר לשטיפת הגיר ומילאנו ליטר שמן גיר (בדיעבד היה צריך 1.8 ) נסעתי קצת באיזור התחנה והרגשתי שמשהו לא בסדר עם ההילוכים והמעבר לא בסדר. כאן הזמנתי גרר
    למחרת הרכב נחת במוסך סוזוקי ושם בדקו אותו ואמרו שהחליפו שמן בגיר ובתיבת העברה
    ועשו בדיקה לאוטו ורואים כי החיישן חמצן הלך. שאלתי אם אני חייב להחליף כאן או שאוכל להחליף במקום אחר ולנסוע ככה. אמרו שאני יכול לנסוע ככה אז נסעתי לבית -מרחק של 45 קמ . בנסיעה בתוך העיר שלי הרגשתי קצת קרטועים ומשיכות של הילוך ואמרו לי כי זה ייתכן אם החיישן לא בסדר . באיזה שהוא שלב שעצרתי בצומת האוטו ממש גמגם , העברתי לניוטרל הוא נרגע ,החזרתי לדרייב הוא שוב קרטע ונכבה. הנעתי שוב בניוטרל הוא בסדר ושהעברתי לדרייב הוא שוב קירטע ונכבה
    מה עושים?

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול