פורומים

- שטח 4x4

טויוטה לנד קרוזר

10 ביוני 2001 ב 15:16 3 תגובות 6684 צפיות טרק
מחפש פרטים על אפשרויות לרכישת טיוטא לנד קרוזר לא דגם פארדו ולא זה המיובא לארץ. יש מספר רכבים כאלה לאו"ם בארץ. עדיין נמכרים כאלה באוסטרליה ובמזרח הרחוק (יתכן ששנתונים ישנים) תודה ענבר
הוספת תגובה
  • 1. toy4x4 11 ביוני 2001 ב 04:29

ענבר שלום רב. יש בארץ 4 סוגים

ענבר שלום רב. יש בארץ 4 סוגים של לנד קרוזרים: 1. לנד קרוזר 90 - פראדו - שלא מעניין אותך. 2. לנד קרוזר 73 - שנמכרו ב 98 בלבד לכמה אזרחים ובעיקר למשרדי ממשלה כמו חקלאות איכות סביבה ושב''''כ. 3. לנד קרוזר 75 - ארוך ומכוער כמו מכונית לוויות - 4. לנד קרוזר 80 - יבוא אישי או צד''''ל, צה''''ל, מחבלים לבנון לשעבר. לא מכבר הוציא צה''''ל למכירה 2 לנד קרוזרים 80 - באמצעות מכרז והם נמכרו בכ 95K. כולם נדירים, כולם מבוקשים. חלפים יש בשפע בירדן קפריסין וביוון ואם לא אז בצרפת. לפעמים צריך להמתין יום יומיים ולפעמים עלות המשלוח לא מבוטלת. המבוקש מכולם הוא כמובן דגם ה 80 אבל אלה ממש נדירים. דגמי 73-75 הם ''''חיקוי'''' מוצלח מאד לג''יפ,שני סרנים חיים 4 קפיצי עלים קשוחים ואוטו ספרטני למדי. אמין וניתן לשיפורים מפה עד הודעה חדשה. דגמי ה 90 ו ה 80 זה כבר ליגה אחרת. קפיצי סליל משופרים ואיכות חיים של מכונית פאר. ה 80 , שני סרנים חיים אינו מיוצר יותר אחרי שהוחלף על ידי דגם 100 המפואר.

http://4wd.sofcom.com/Toyota/70.html

http://4wd.sofcom.com/Toyota/80.html

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת 12 ביוני 2001 ב 07:14

ענבר ורוני ידידי, תיקון קטן,

ענבר ורוני ידידי, תיקון קטן, יש עדיין לנדקרוזר בתצורה הקלאסית - סרנים קשיחים וקפיצי סליל - אמנם רק באוסטרליה אבל יש. דגם ה - 100 מששוק באוסטרליה בגרסת ''''שטח'''' רק עם מנוע בנזין או דיזל ללא טורבו. גרסת הטורבודיזל משווקת רק בתצורת מתלים נפרדים. אני הייתי קונה את דגם ה''''שטח'''' עם מנוע דיזל ומוסיף לו טורבו ואינטרקולר. אבל אני חי כאן בפרובינציה!!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. Gil Cohen 31 בדצמבר 2014 ב 09:03

עדכון לגבי הדגם...

טויוטה לנד קרוזר הוא אחד מאחרוני הגיפים האמיתיים הנמכרים בארץ. הרכב שהגיע לארץ כבר בשנת 1999, עבר כבר מס' שינויי צורה, בשנת 2003 ולכן מכן בשנת 2010 עד לדגם הנוכחי בשנת 2014.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול