פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד - ראשון מסוגו

18 באפריל 2018 ב 17:11 8 תגובות 8826 צפיות נמרוד וידר
הכותרת מחייבת אז אסביר: חוצה ישראל לנשים נעשה כבר פעם או פעמיים ואולי אפילו יותר, אבל חוצה נשים כזה שבו אין לינה מפנקת בלילה באיזה חאן, אין ארוחה חמה שמחכה בסוף היום, גם לא בבוקר וגם לא בצהריים, אין מי שידליק מדורה בחאן שנשב סביבה, אין גם מקלחות... אז מי שרוצה לאכול צריכה להכין בוקר, צהריים וערב, ומי שרוצה מדורה צריכה לדאוג להביא קרשים (ברכב המפוצץ ממילא). ואם את רוצה להתפנות גם אז את לבד... את והשטח. חוצה כזה של חמישה ימים שאת לא לבד עם השיגעונות שלך ועם שיגעון של עוד 16 נשים אחרות (כי למדריכים אין שגעונות...) אתן ביחד דואגות ומכילות האחת את השנייה 24 שעות במשך 5 ימים, חוצה כזה שבו את מביאה את עצמך נטו, מתמודדת עם השדים שלך ועם שדים של נשים אחרות...
לכתבה - כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד - ראשון מסוגו
הוספת תגובה
  • 1. Gimelorit 20 באפריל 2018 ב 07:43

בהשראת פסח... אחד מי יודע?
    1 מסע חוצה ישראל לנשים ראשון מסוגו שהתחיל בנמרוד ועד אילת
    2 מדריכים מקצועיים נמרוד ובני אין עליכם
    3 פאנצרים בדרך (בני, מורן וצביה)
    4 חניוני לילה (גשר הקנטרה, צוקי דרגות, חוות הנוקדים ואשלים)
    5 ימים מופלאים (רמת הגולן, בקעת הירדן, מדבר יהודה, צפון הנגב, דרום הנגב עד אילת)
    6 קוקטלים טעימים שעזרו לי לישון בלילות(תודות לחןהמקסימה)
    7 רכבים עם נהגות אלופות
    ו... 16 נשים מקסימות שטיילתי איתן שבזכותן החוצה הזה בלתי נשכח.

נהנתי מכל רגע בדרך, תודה לגלית וענבל שהתלוו אלי למסע, צחקתי כל כך הרבה בזכותכן..
    בזכות ענבללרגע לא נשארתי רעבה.. למרות שכמעט לא אכלנו כלוםםם כל היום
    גיליתי שזה ממש לא פשוט להעמיס על הדאסטר ציוד לשלושתנו.. אבל כשגליתטפסת על הגג הרכב.. הכל אפשרי.

תודה לנמרודהמוביל המנצח שסומך עלי בדרכים יותר משאני סומכת על עצמי.. נהנתי לעקוב אחריך צמוד צמוד בשבילים, סומכת עליך בעיניים עצומות שתעביר אותי כל מכשול,
    אתה עושה זאת במקצועיות, בשלווה, ברוגע ובביטחון לא הייתי עושה את המסלול הזה עם מדריך אחר.

תודה לבנישליווה את המסע, היית מאסף מקצועי ואחראי.. תודה לך על הטיפים שפיזרת לי בדרך.

שולה המקסימה, שמחתי על השידוך שבעלך עשה ביננו לפני המסע.. שהוביל להכרות וחברות מדהימה. את היית קול ההגיון במסע הזה.. המבוגר האחראי.

רוצה גם להודות לכן הנשים המפלאות שבלעדכן זה לא היה אותו הדבר, היה לי עונג צרוף להיות חלק מקבוצה כל כך מיוחדת
    ויקה, לנה, חן, יערה, לאה, לימור, מורן, מירב, נאווה, סיגל, צביה, רוית, שולה, ענבל וגלית.

ותודה אחרונה והכי גדולה לבעלי היקרומשפחתי הנפלאה שמאפשרים לי לצאת למסע החיים שלי ולהנות מהטבע כפי שאני אוהבת.

להתראות בחוצה הבא

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - סיגל גב 23 באפריל 2018 ב 12:22

היה חשוב לי לכתוב כמה מילים כדי לסכם את המסע המדהים שעברתי שלא היה מתאפשר ללא יכולותיו האישיות והמיוחדות של נמרוד ועזרתו המקסימה והמקצועית של בני. אני בטוחה שכל מסע שמתחיל יש קבוצה שכל אחד הוא אינדיבידואל אבל בקבוצה שכולה נשים לכל אחת יש לפחות שתי דעות והיא בטוחה שהדרך שלה היא הדרך... נשים הן עם לא פשוט אבל במקרה שלנו (לא הכרתי אף אחת מלבד הצוות שלי), "נפלתי" על צוות ממושמע, בעל יכולות אישיות גבוהות, מגוון מאד (העשיר אותנו מאד מבחינת ידע אישי), בגילאים שונים.. ואחרי יום כבר נהיינו קבוצה מגובשת, מסייעת, משתפת. אצל נמרוד, הדבר שהרשים אותי ביותר היתה יכולת החניכה שלו לקבוצה כולה ב"קשר" ולכל אחת בנפרד במעברים קשים או בכל נקודת זמן בה הזדקקה לו. חיכיתי לשמוע אותו אומר: "צאי מהאוטו אני אעביר את הרכב" אחרי נסיונות רבים ללא הצלחה (לא שלייייייי).. אבל זה לא קרה, בסבלנות רבה ובאיטיות הצליח לאפשר לכל אחת מאיתנו חוויה של הצלחה, של עמידה באתגרים והעצמה אישית וזאת בעיניי התכונה הכי חשובה אצל מדריך/חונך/מורה. אני מסירה את הכובע בפני נמרוד והיות ויש לי ניסיון רב בתחום ההדרכה וההוראה (25 שנים בצה"ל... סא"ל במיל' ומורה למתמטיקה מזה 5 שנים), ואני חושבת שכל זה אינו מובן מאליו בכלל ולכן הפרגון והמחמאות באות קודם כל מהמקום הרציונאלי (של בטיחות, בטחון ומקצועיות) ואחר כך מהמקום הרגשי (איש מקסים, מצחיק, ציני, אינטיליגנט ומתוק). זהו.... מגיע לו כל המילים החמות. אין לי ספק שזו רק ההתחלה מבחינתי בהקשר המסעות בשטח, אז תודה רבה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - מורן דניאל 23 באפריל 2018 ב 12:23

סיימתי חוצה נשים 1 בהובלתו של נמרוד ובתמיכתו של בני, שניהם צוות לעניין שהפכו את המסע לאחת החוויות המדהימות שחוויתי.
    נמרוד ידע להכיל כל אחת ואחת, הוביל אותנו בצורה מצוינת, מיד הרגשתי שיש על מי לסמוך ללא חשש.
    היה סבלני, הדריך, תמך ואף הכיר והסביר לנו על מקומות נהדרים בארצנו הקטנטונת.
    בני- איש עם לב ענק! נתן לנו תחושת ביטחון, הרגשתי שיש על מי לסמוך, סייע בכל דבר וידע להכיל (ולסבול) אותנו.
    כן ירבו אנשים ומדריכים כמותם!!! חוויה אדירה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - גלית קרן 23 באפריל 2018 ב 12:25

חזרתי מחוצה ישראל עם נמרוד ובני.
    אתחיל במילה האחרונה בשורה האחרונה WOW!!!!

הדרכה מעולה, נינוחות, יכולת מנהיגות מופלאה, יכולת העצמה יוצאת דופן, דיוק, דקדקנות עם שימת לב לפרטים הקטנים ביותר בכל הנוגע לביטחון ובטיחות.
    נמרוד הסביר ולימד כל הזמן, גם אלו שישבו בצד למדו נהיגת שטח.

בני שהיה שם עזר נפלא כנגדו, הכין לנו תה חם בבוקר, דאג לתאורה בחניונים ולעזרה בתיקון הפאנצ'רים.

זה היה מסע מושלם, מכל אספקט אפשרי.
    תמהיל הנשים, נמרוד, מזג האוויר, הבטיחות.

שמחה בשבילכם , שיש מי שעושה בשטח עבודתו נאמנה ועם סבלנות ואהבה גדולים.

תודה מכל הלב
    ומקווה לאחד נוסף בשנה הבאה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - שולה דותן 23 באפריל 2018 ב 12:28

מסע חוויתי, מרגש, מאתגר ומעצים! מסע שהוא חוצה ישראל אמיתי, מסלול מתוכנן היטב בנופיה המרגשים והפחות מוכרים של ארצנו היפה שפשוט גרמו לי להתאהב בה מחדש. לאורך המסלול חווינו אתגרי נהיגה רבים שהנהגות בקבוצה עברו בנחישות ובמקצועיות מדהימים. על אף שלא נהגתי בעצמי חוויתי את האתגר ואת העוצמה של קבוצת נשים חזקה ולא מוותרת.
    מאוד אהבתי את הפשטות של כל המנהלות מסביב, הלינה בחניוני לילה והבישול בשטח שהיו מאתגרים ובזכות כך גם מאוד חווייתיים.
    וכמובן שכל זה לא היה קורה בלי ההובלה והנתינה של נמרוד. כמעט מהרגע הראשון היה ברור שנמרוד חי ונושם שטח. המקצועיות שלו כמוביל הקבוצה ומכוון אותה הייתה מדהימה והשרתה על כולנו ביטחון ושלווה ואכן הוא הצליח להעביר אותנו בכל החוצה בלי פגע ובהרגשת סיפוק אדירה ושעשינו את זה. מלבד מיומנויות השטח המצויינות שלו, נמרוד הקדיש תשומת לב רבה לחברות הקבוצה ושילב אותנו בכל, כך שגם מי שלא נהגה אותגרה והרגישה חלק. הסבלנות והאיכפתיות של נמרוד באו לידי ביטוי בכל חלק של המסע ותרמו רבות להצלחתו. וכמובן בני, המשלים של נמרוד בליווי המסע בשקט וברצון רב לסייע לבנות בכל מה שנדרש.
    תודה על מסע מיוחד, נהנתי מאוד, מחכה ומצפה למסע הבא!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - צביה הינדי 23 באפריל 2018 ב 12:30

החוצה חצה כל גבולות מכל הבחינות. חברתי , אנושי , מקצועי. היתה זו חוויה מעצימה ומאתגרת. יש לכם צוות של אנשים מוכשרים ומאד אנושיים.
    נמרוד תותח! אם הצליח לגרום לי לטפס את מעלה עשוש ולהתגבר על הפחד זו הצלחה ענקית לשנינו.
    תודה לכולם.
    ממתינה לחוצה הבא / לפעילות הבאה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - נאוה שרעבי 23 באפריל 2018 ב 12:33

רציתי לספר על המסע/טיול המושלם עם נמרוד וידר בראש ובני פלדבאום תומך, זה שילוב מנצח של שניים להפוך מסע לחוויה נפלאה מרגשת ומושלמת. אני לא נוהגת ג'יפ וגם לא נוהגת לעשות טיולי ג'יפים. נמרוד הצליח להפוך מסע לטיול מהנה במיוחד, משרה ביטחון באופן מוחלט על הנהגים, משלב את כל המטיילים בפעילות סלילת הדרך כיוון וחילוץ ,מאפשר לכלואים בג'יפ לצעוד רגלית ולהתקדם.
    אהבתי מאד את הידיעה שאצלכם במועדון לא צריך להיות ג'יפאי בכדי להנות מהחוויה להגיע לפינות חמד בארץ הזאת, גם אם אין לי 4×4. עם נמרוד לא צריך לשרוד כי הוא הופך הכל לוורוד, בני תומך בצורה מושלמת ברוגע וסבלנות .מודה לכם מאד על כך שיש לכם מדריך כנמרוד, כבר ממתינה למסע הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. אורח/ת - חן כהן 23 באפריל 2018 ב 12:35

רציתי להביע את תודתי והתפעלותי מהארגון, המקצועיות, הסבלנות, הנועם והמגוון המדהים שאפיין את טיול חוצה ישראל נשים 2018, תודה ענקית לנמרוד ובני שדאגו לכל פרט, נמרוד סופר מקצועי, איכפתי, אני כבר שנתיים מטיילת בהרבה קבוצות (כמעט כל שבת) ופשוט חייבת לציין שזה הטיול הכי מיוחד, מעניין ומרתק שעשיתי, היה כיף גדול, כל הכבוד וישר כח, הרווחתם שגרירה ביושר (עכשיו אני אשלח את בעלי לטיול בחו"ל), אתם גדולים מהחיים.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול