פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל אתגרי, סוכות 2019

20 בנובמבר 2019 ב 14:46 11 תגובות 8651 צפיות נמרוד וידר
לאחר לא מעט מסעות חוצה ישראל ולא מעט לחצים מצד המטיילים שמלווים אותי החלטתי להוציא חוצה ישראל אתגרי - אבל הפעם אתגרי מתחילתו ועד סופו, האתגר שבחוצה ישראל גם ככה קיים רק שהפעם הלכנו לקצה. אתגרי עבירות, מרחקי הנסיעות, לילות עם ברקים, כ-80% מהצירים שלא העזנו מעולם לעבור בחוצה ישראל, כולל חניוניי לילה חדשים - (כולם) בעומק השטח, בקיצור כל החוצה ממש מחדש.
יצאנו קבוצה גדולה של 18 ג'יפים כשאיתנו 30 ילדים שיצאו עם המשפחות לחצות את ישראל בג'יפים בצורה הכי אתגרית שיש
לכתבה - כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל אתגרי, סוכות 2019
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - עינבל מרקוביץ 20 בנובמבר 2019 ב 19:44

ראשית אציין שזאת פעם ראשונה שאני יוצאת למסע המטורף והכייפי הזה !! נימרוד כל הכבוד על פירוט המסע ככה זוכרים איפה היינו ומה חווינו. אין ספק שהיינו עם צוות מקצועי ביותר נימרוד ועידן לאורך כל הטיול צחוקים ואוירה משפחתית ומאוחדת. אין ספק שזה ממכר ואנחנו נגיע שוב ושוב לעוד טיולים כאלה !! התמונות מראות את מה שחווינו אבל זה לא משתווה למה שהיה שם . צריך לבוא ולהיות ולהרגיש את השטח ולראות עד כמה המדינה שלנו מהממת ביופיה ❤

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. profile image pinhasse 20 בנובמבר 2019 ב 20:55

שוב חוצה ישראל ומרגיש כמעט כמו בפעם הראשונה.
    אין מילים לתאר את המסע הזה אשר בעיני הינו הכרח לכל ג'יפאי.
    בזכות כל המשתתפים ובניצוחו של נמרוד היה חוויה אדירה.
    תודה לכולם וניפגש בחוצה הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - אליעד ממן 21 בנובמבר 2019 ב 09:48

מדהים, תענוג לקרוא את החוויה ולראות את התמונות הנהדרות.
    ממש מצטער שלא יצא לי להצטרף למסע הזה בניצוחו של האחד והיחיד נמרוד וידר שאיתו חוויתי טיולים אחרים.
    לבטח אצטרף למסע הבא

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - ליאת 21 בנובמבר 2019 ב 10:28

חוצה ישראל אתגרי, בהרכב משפחתי מלא, בפעם הראשונה!
    המסע הזה היה מתנה לכולנו, הנופים, המקומות אליהם הגענו, האתגר בלהגיע אליהם ומעל הכל החברים אתם העברנו את המסע בניצוחו של נמרוד האלוף. זאת הייתה חוויה מלכדת ומעצימה לכולנו ולגמריי ברור לנו שזאת תחילתה של מסורת.
    נמרוד יקר שלנו, תודה על ההובלה ותודה לסילבי, עידן ותומר על הליווי והסיוע.
    נתראה בחוצה הבא ⁦❤️⁩

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. אורח/ת - דב 21 בנובמבר 2019 ב 10:54

הרבה מילים, הרבה תמונות ועדיין אי אפשר להעביר את מה שבאמת הלך שם.

תודה רבה לכל המשתתפים, היה כיף להכיר ולטייל אתכם.
    תודה רבה לצוות המדהים, עידן, סילבי, תומר ותודה גדולה לנמרוד, תענוג לטייל איתך.
    משהו אומר לי שעוד נפגש......

דב

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אורח/ת - אורן 21 בנובמבר 2019 ב 22:06

נמרוד יקר

קשה לתאר במילים חוויה כל כך עוצמתית.
    תחושת הבטחון שאתה והצוות שבנית סביבך איפשרו לנו להנות מכל החוויה שמסע כזה נותן; מהמשפחה, מהנופים המשגעים של ארצנו, ומחווית נהג מול אתגרי הטבע וכל זה בזכות הובלה ואכפתיות לנו הנהגים למשפחות שלנו וגם שנחזור עם ג׳יפ שלם הביתה.
    אין עליך איש יקר, תענוג לטייל איתך וללמוד ממך
    אורן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - רוני שטיין-פרי 24 בנובמבר 2019 ב 12:20

זו השנה השניה בה לקחנו חלק במסע המטורף הזה
    הרבה בזכות נמרוד והצוות המדהים שלו
    לשמחתי התברכנו בקבוצה מופלאה של מבוגרים וילדים
    נתראה בשנה הבאה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. אורח/ת - ליאור פרנקל 24 בנובמבר 2019 ב 15:34 נערך 24 בנובמבר 2019 ב 15:35

היה חוצה מדהים. הקודם היה לא יאמן, וזה היה אפילו יותר טוב.
    מתוכנן ומבוצע ע"י נמרוד בצורה הכי מקצועית שאפשר.
    היינו קבוצה גדולה יחסית, הרבה קטעים אתגריים ובעיות ברכבים. הכל נוהל ע"י נמרוד בצורה רגועה ויעילה. נשארנו עם חוויות שיספיקו כמעט עד לחוצה הבא.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. אורח/ת - עינב סגל 24 בנובמבר 2019 ב 15:38

אני ומשפחתי סיימנו את חוצה ישראל. הייתה לנו חוויה ייחודית ומיוחדת. נהננו מכל רגע והרבה בזכות המדריכים המקצועיים והנפלאים שהובילו וליוו אותנו.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 10. אורח/ת - עוז 24 בנובמבר 2019 ב 15:41

נמרוד תודה מקרב לב. היית מדהים כהרגלך. כולכם הייתם.
    אני ורון מודים לכם על הסבלנות וההבנה. על הרצון הטוב, העשייה וההכנה שעשיתם עבור רון ועבורי.
    הילד בשמיים וזה עבורי יקר מפז.
    אשמח לראות כל אחת ואחד מכם בסוכות 2020.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 11. אורח/ת - סילבי 24 בנובמבר 2019 ב 16:34

נימרוד,
    מסע חוצה ישראל ראשון שלי, לכל אורך המסע המאתגר והלא פשוט, ריגשת, הובלת, הדרכת מדריך מנוסה עם אהבה אינסופית למסלולים בהם טיילנו
    מנופי רמת הגולן הפראיים ועד לנופי המדבר הלוהטים הבעת את המשמעות וסיפורו של המקום תוך הדרכה קולחת ומקצועית לקחת קבוצה של 18 ג’יפים מבוגרים וילדים כאחד תוך איפוק, חיוך ודוגמא אישית תמיד למעשינו גם כשתנאי הדרך היו קשים כשהלילות היו גשומים וסוערים
    הפכת את מסלול חוצה ישראל לטיול מהנה ולחוויה מיוחדת במינה
    תודה נימרוד

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול