24 בנובמבר 2017

טיול נשים ממערב למצוק העתקים, יום שישי 24/11/2017

3 אנשים הצטרפו כבר למסע

מסע לנשים בלבד בסימן הנופים העוצמתיים הנמצאים ממערב למצוק העתקים.

נפגש בשעה 08:00 בתחנת הדלק אלמוג, נצא מערבה לכיוון נבי מוסא ונכנס אל השטח בנסיעה דרומה דרך בקעת הורקניה. נעלה לתצפית אל מנזר דיר מר-סבא ונצא חזרה מזרחה לכיוון לנחל גורפן, משם נמשיך על הציר היורד דרומה נרד בזהירות את מעלה המוות (לא באמת מתים שם) ומשם לכיוון מזרח בואכה מצוקי דרגות. נרד לכיוון מזרח לנוף של ים המלח מתחתינו ואם יהיה זמן ומזג אוויר נעים נוכל לרחוץ וגם למרוח קצת בוץ בחוף הכי הכי בים המלח- חוף שנטיוכוס.

אבני דרך: תחנת דלק אלמוג, בקעת הורקניה, מנזר דיר מר-סבא, נחל גופרן, מצוקי דרגות וחוף שנטיוכוס (תלוי בעמידה בזמנים).

נקודת מפגש: תחנת הדלק אלמוג ב-08:00 לאחר תדלוק.

שעת סיום: סביבות 16:00 מתחת למצוקי דרגות על כביש 90.

רמת עבירות: בינונית עם כמה אתגרים טכניים – חובה מיגון גחון והילוך כוח. ניתן לעשות את המסלול עם דאסטר ממוגנת ונהגת מיומנת

מחיר: 330 ש"ח

מחיר לחבר: 290 ש"ח

 • מדריך:
  נמרוד וידר 053-8541228

 • עבירות:
  בינוני - רכב שטח עם הילוך כוח - LOW

 • ציוד נדרש:

  רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף
  רישיון נהיגה ישראלי בתוקף
  רכב תקין ומתודלק
  ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים
  מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ)
  אוכל ליום שלם

 • זמנים:
  שעת יציאה: 08:00, סיום משוער: 16:00

 • תנאים

  ג'יפאים יקרים, שימו לב - בסופי שבוע ומחוץ לשעות הפעילות, לצורך ההרשמה יש לצור קשר ישירות עם המדריך לטלפון המופיע בפרטי הטיול או לאמיר 052-4343432

  המחיר הנקוב במסעות בארץ הוא מחיר לרכב (ללא תלות במספר הנוסעים שבו) אלא אם רשום אחרת.

  המטיילים מתחייבים לשמור על חוקי מדינת ישראל וחוקי התעבורה בפרט! באחריות המטיילים להקפיד כי כל הנוסעים ברכב יהיו חגורים בזמן התנועה. בזמן הטיול יש להקפיד ולשמור על הטבע, על הנקיון ולנהוג בהתאם להנחיות של רשות שמורות הטבע והגנים. שימו לב כי נסיעה בשטח יכולה לגרום לפגיעות בצבע, שריטות, פגיעות במרכב תחתון ונזקים בהתאם לרמת העבירות בשטח. שימו לב לרמת העבירות בטיול!!! הטיולים המוגבלים לרכבי עם הילוך כוח LOW הם לרב טיולים בעבירות בינונית עד קשה מאוד! רכב ללא הילוך כוח המצטרף לטיולים אלו יכול ויצטרך עזרה בגרירה במעברים הקשים.

  אתר השטח אינו אחראי לנזקים הנגרמים לרכבים במהלך הטיול!

  ציוד והכנות חובה למסע בארץ: רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף רישיון נהיגה ישראלי בתוקף רכב תקין ומתודלק ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ) אוכל ליום שלם ציוד מומלץ: כסאות ושולחנות מתקפלים / מחצלת / שמשיה קרם הגנה מהשמש כובע נעליים גבוהות להליכה בשטח נוהל הרשמה: הרישום דרך השרת המאובטח של אתר השטח (פשוט הקליקו על "הזמן עכשיו" והשאירו את הפרטים שלכם) או בטלפון 1-700-700-494. ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת ל-12 כלי רכב (למעט במסעות שרשום אחרת).

  לחברי 'מועדון אתר השטח הישראלי' עדיפות בהרשמה על פני אלה שאינם חברים. החיוב יעשה מראש באמצעות כרטיס אשראי. דמי ביטול: פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול. היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (מקדמות, אגרות וכו') ינוכה סכום זה מההחזר. המחיר המופיע הוא מחיר לרכב. הטיול מותנה במספר מינימום של נרשמים. יתכנו שינויים במסלול תוך כדי מהלך הטיול, בשל אילוצי השטח והקבוצה בהתאם להחלטת המדריך בשטח. בכול בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.

  התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494

  כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il

  אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.