16 בדצמבר 2017

טיול חנוכה במערב הר הנגב - שבת, 16/12/17

3 אנשים הצטרפו כבר למסע

טיול כמעט-מעגלי לאיזור המבודד של שמורת הר הנגב הגבוה. עצי אלה אטלנטית ומאגורות נבטיות עתיקות, אויר קריר וצלול ונופים עוצרי נשימה ובין לבין גם כמה מעברים מאתגרים.

נק' המפגש: תחנת "דור אלון'' החדשה בין צומת הרוחות לכניסה למצפה רמון  בשעה 08:30 בבוקר. בשל אורך המסלול והכוונה להגיע לכביש לפני רדת החשיכה, המשתתפים מתבקשים לדייק!

תדלוק, תדריך, חלוקת מכשירי קשר ויציאה לדרך עד 09:00.

 

אבני דרך: נסיעה קצרה צפונה על כביש 40. פניה שמאלה לכביש 171 בצומת הרוחות. כניסה לשטח בבורות לוץ. נחל אלות, נחל חורשה, מאגורת חורשה, נחל חוסני, מאגורת סרפד, מצבת הזכרון ליאיר פלד ז''ל, פניה ימינה לנחל עקרב. מצודת גזרון, נחל דרבן, סיום על כביש 171

 

אורך הטיול: 30 ק''מ כביש + כ-55 ק''מ בשטח.

 

רמת עבירות: בינוני עם כמה מעברים נקודתיים ברמת בינוני+. הטיול מתאים לרכבי שטח בעלי הילוך כוח

 

ציוד נדרש: רכב 4X4 תקין ומתודלק. גלגל רזרבי תקין + כלי החלפת גלגל. אוכל ושתיה ליום מלא. כובע, קרם הגנה

מדריך: דרור ברלי – 052-8635759

 

מחיר: 330 ש"ח

מחיר לחבר: 290 ש"ח

 • מדריך:
  דרור ברלי 052-8635759

 • עבירות:
  בינוני - רכב שטח עם הילוך כוח - LOW

 • ציוד נדרש:

  רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף
  רישיון נהיגה ישראלי בתוקף
  רכב תקין ומתודלק
  ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים
  מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ)
  אוכל ליום שלם

 • זמנים:
  שעת יציאה: 08:30 בתחנת "דור אלון'' החדשה בין צומת הרוחות לכניסה למצפה רמון

 • תנאים

  ג'יפאים יקרים, שימו לב - בסופי שבוע ומחוץ לשעות הפעילות, לצורך ההרשמה יש לצור קשר ישירות עם המדריך לטלפון המופיע בפרטי הטיול או לאמיר 052-4343432

  המחיר הנקוב במסעות בארץ הוא מחיר לרכב (ללא תלות במספר הנוסעים שבו) אלא אם רשום אחרת.

  המטיילים מתחייבים לשמור על חוקי מדינת ישראל וחוקי התעבורה בפרט! באחריות המטיילים להקפיד כי כל הנוסעים ברכב יהיו חגורים בזמן התנועה. בזמן הטיול יש להקפיד ולשמור על הטבע, על הנקיון ולנהוג בהתאם להנחיות של רשות שמורות הטבע והגנים. שימו לב כי נסיעה בשטח יכולה לגרום לפגיעות בצבע, שריטות, פגיעות במרכב תחתון ונזקים בהתאם לרמת העבירות בשטח. שימו לב לרמת העבירות בטיול!!! הטיולים המוגבלים לרכבי עם הילוך כוח LOW הם לרב טיולים בעבירות בינונית עד קשה מאוד! רכב ללא הילוך כוח המצטרף לטיולים אלו יכול ויצטרך עזרה בגרירה במעברים הקשים.

  אתר השטח אינו אחראי לנזקים הנגרמים לרכבים במהלך הטיול!

  ציוד והכנות חובה למסע בארץ: רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף רישיון נהיגה ישראלי בתוקף רכב תקין ומתודלק ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ) אוכל ליום שלם ציוד מומלץ: כסאות ושולחנות מתקפלים / מחצלת / שמשיה קרם הגנה מהשמש כובע נעליים גבוהות להליכה בשטח נוהל הרשמה: הרישום דרך השרת המאובטח של אתר השטח (פשוט הקליקו על "הזמן עכשיו" והשאירו את הפרטים שלכם) או בטלפון 1-700-700-494. ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת ל-12 כלי רכב (למעט במסעות שרשום אחרת).

  לחברי 'מועדון אתר השטח הישראלי' עדיפות בהרשמה על פני אלה שאינם חברים. החיוב יעשה מראש באמצעות כרטיס אשראי. דמי ביטול: פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול. היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (מקדמות, אגרות וכו') ינוכה סכום זה מההחזר. המחיר המופיע הוא מחיר לרכב. הטיול מותנה במספר מינימום של נרשמים. יתכנו שינויים במסלול תוך כדי מהלך הטיול, בשל אילוצי השטח והקבוצה בהתאם להחלטת המדריך בשטח. בכול בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.

  התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494

  כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il

  אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.