22/03/25 - 31/03/25

מרוקו על אופנוע - מסע כביש באופנועי אדוונצ'ר

מרוקו על אופנוע - מסע כביש באופנועי אדוונצ'ר

פרטים

מסע הרפתקני מיוחד לממלכה המערבית בכבישים ומעברי ההרים של הרי האטלס, מדבר הסהרה, ערוצי הנחלים הגדולים, אגמים רחבים, נאות המדבר ואזורי טבע מיוחדים. רוכבים מתורגלים יכולים לצאת גם בהרכבה למסע.

שמונה ימי רכיבה ויום אחד מנוחה בעיר מרקש. סך הכול מסע בן 2,000 ק"מ לערך.
לינה במלונות ברמת תיור גבוהה.

האופנועים במסע: ב.מ.וו GS850F, GS750F, ימאהה T7 – זמינות הכלים על פי כל הקודם להירשם (נתון לשינוי בזמינות הספק).

עבור GS1250 תוספת של €350

תאריכים: 22/3/25 עד 31/3/25
3/5/25 עד 12/5/25

מפגש הכנה: בחנות אתר השטח - רח' הפטיש 9 תל אביב.
גם מתלבטים, שטרם נרשמו, מוזמנים

* ההגעה למפגש ההכנה בהרשמה מראש בלבד. מתעניינים הרוצים להגיע למפגש ההכנה מתבקשים ליידע את המשרד.

לצפייה ביומן המסע הקודם - הקליקו כאן

מדריך: צביקה כהן cohenmoto@gmail.com

לפרטים נוספים: שלחו לנו מייל info@4x4.co.il

מועדי הטיסה עלולים להשתנות בהתאם למועדים שיפורסמו ע"י חברות התעופה

image

תכנית המסע:

היום הראשון: מישראל נצא בטיסה ישירה למרקש, שם נקבל את האופנועים ונצא לרכיבה צפונה למלון בלב קזבלנקה, שם נקבל חדרים ונצא לסיבוב קליל בעיר החוף ולביקור במסגד חסן הגדול המפואר.

image

היום שני: בבוקר נשוחח על המסלול הצפוי ונרכב מן הכרך דרך רצועת חופי האוקיינוס האטלנטי אל הרי האטלס. הפשטות חודרת לנוף והתנועה הופכת דלילה, עם משאיות ישנות עמוסות חציר על רקע של שדות ירוקים. עם ערב נגיע אל העיר הכחולה, שפשוואן. שם נבלה את הלילה הראשון. בין בתים נמוכים וסמטאות צרות נמצא עיירה קסומה צבועה בכחול.

image


היום השלישי: אחרי ארוחת בוקר מעל העיר הכחולה נצא אל מחוז טנג'יר. נחלוף בין כבישי בירת החשיש העולמית, כשסביב יבולים עשירים של מריחואנה. בלי חממות סמויות, בלי גדרות, כאילו היו שדות חיטה תמימים. נמשיך על הרי האטלס, נחצה גשרים על נהרות ואגמים עד העיר פס, עיר עתיקה של מבוך בתים חומים וסמטאות.

image


היום הרביעי: בבוקר נצא לסיור רגלי בסמטאות העיר העתיקה של פס, נבקר בשוק הבורסקאים בו מעבדים וצובעים את העורות בבורות הסיד.
בצהריים המוקדמים נעלה על האופנועים ונצא ברכיבה אל הרי האטלס הגבוה בכבישים מפותלים עם נופים מדהימים. נרכב דרומה עד העיירה ההררית מידלט הגובלת עם הרי האטלס התיכון.

imageהיום החמישי: עם בוקר נצא ברכיבה דרומה, נרד מהאטלס התיכון אל המדבר. הנופים המיוערים והשדות הירוקים מתחלפים לנוף מדברי סלעי, ואדיות ותצורות מדבר מרהיבות.
אחר הצהרים נחנה בנווה מדבר שבחיק הדיונות הגדולות של הסהרה. מי שרוצה יכול לטבול בברכה של המלון, או להוריד ארגזים ולטבול עם האופנועים בחולות הסהרה.
בערב נאכל במלון סעודת מעדני טאג'ין מסורתית.

image

היום השישי: נשכים לפני עלות השחר ונצא מהמלון על טרקטורונים או רייזרים לצפייה בזריחה ממרומי הדיונות של הסהרה. נסיים חזרה במלון, נתרענן, נארוז ונרכב אל מזרח הרי האטלס עד אחד הקניונים היפים בעולם, הטודרה. נווה מדבר עוצר נשימה בערוצו הרחב של נהר הטודרה. נרכב בתוך הקניון הצר, בין קירותיו העצומים ונצא ונעפיל אל הכביש המפותל הצופה ממעל על הקניון.
נמשיך אל המורדות הדרומיים של האטלס הגבוה, אל פתחו של עמק הדאדס, שם נלון בטירה מרוקאית יוקרתית בה נסעד ארוחת גורמה מדהימה.

image


היום השביעי: נתחיל ברכיבה אל קניון הדאדס, המכונה "עמק אלף הקסבות". נחזה בקירות הסלע המפוסלים ונמשיך בטיפוס אל המעבר בין פסגות האטלס הגבוה הנישאות לגובה של 4500 מ'. הצמחייה ייחודית והנופים עוצרי נשימה. אחרי תמונת פסגות מרשימה נרד מצידו השני של הרכס למרגלות האטלס, לעיר מרקש, פריז של מרוקו.

image

היום השמיני: נתעורר אל שווקי מרקש ונצא לרכיבה הררית אל הר טובקאל, הגבוה ביותר בצפון אפריקה. בסוף היום נשוב למלון 5 כוכבים המפנק בשדרה הראשית של מרקש ונצא לסיור לילה בכיכר העיר – ג'מא אל פנא.

imageהיום התשיעי: יום מנוחה במרקש, בו ניתן לשלב סיור רגלי בגנים ובשווקים התוססים של מרקש, ביקור במוזיאונים ובקהילה היהודית במרקש. בערב נסיעה מאורגנת לשדה התעופה במרקש וטיסה ישירה חזרה לישראל.

imageimageimage

המסע מתוכנן להשתתפות של 12 רוכבים.

המחיר לרוכב/ת: 4,480 אירו
מחיר למורכב/ת: 3,640 אירו
מחיר למשתתף/ת בג'יפ: 3,920 אירו (לפי 2 בג'יפ נהיגה עצמית)

רשימת ציוד מפורטת וציוד רכיבה חובה - תינתן למשתתפים במפגש ההכנה

image

imageimageimage


המטיילים מסכמים את החוויה שלהם בטיול:

מחיר והרשמה

מחיר: 4,480 €

* המחיר לפי 2 בחדר

המחיר כולל

טיסות ישירות הלוך ושוב מתל אביב למרקש
אופנוע שכור לכל רוכב/ג'יפ לכל 2 משתתפים
שלוש ארוחות ביום, בבתי המלון או במסעדות מקומיות
לינה במלונות תיירות ברמה גבוהה (לפי 2 אנשים בחדר)
מדריך ישראלי רוכב ומוביל את הקבוצה
מלווה מקומי ברכב ליווי
רכב ליווי לציוד האישי וכלי עבודה
העברות משדה התעופה וחזרה לשדה
טיפים לצוות המנהלה ובשדה התעופה
בקבוקי מים מינרליים בארוחות
מפגש הכנה מפורט עם מצגת במשרד בתל אביב

המחיר לא כולל

ביטוח נסיעות לחו''ל - חובה!!!
ביטוח מקיף לאופנוע במרוקו
ויזה אישית למרוקו - 120 אירו
קניות והוצאות אישיות
דלק לאופנועים
כבישי אגרה


תוספות רשות
GS1250 בתוספת 350 אירו
לינת יחיד בחדר - 480 אירו

ציוד נדרש

קסדה מלאה
מעיל רכיבה ממוגן
כפפות
נעליים גבוהות
מומלץ גם מגני ברכיים

תנאי המסע

לפני היציאה לחו"ל - חשוב לדעת:

 • חובה לצאת למסע עם דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות!! (מיום היציאה).
 • יש להביא רשיון פלסטיק ישראלי + רשיון בינלאומי מתורגם.
 • חובה לרכוש ביטוח רפואי/ביטוח נסיעות לחו"ל בעל כיסוי מורחב (כולל ביטול המסע, שהייה, פינוי וטיסה לישראל והמשך טיפול בארץ).
 • יש לרכוש את ביטוח הנסיעות לחו"ל, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה / התשלום על הטיול על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.
 • קיום המסעות מותנה במינימום 20 משתתפים מבוגרים. ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת לכ-12 מכוניות / 20 אופנועים (למעט במסעות שרשום אחרת).
 • המחיר הוא מחיר לאדם לפי סוג המטבע הרשום. התשלום במזומן, העברות או בכרטיס אשראי בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום סגירת המסע.
 • בטיולים בהם הרכבים הנם מחברת השכרה על השוכר להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף על שמו ורשיון רכב ישראלי מפלסטיק לשם קבלת הרכב, ביטוח ולכיסוי תוספות וחיובים אחרים.
 • באחריות המטיילים (החתומים על הרכב) לשמור על הרכב השכור (כאילו היה רכבם הפרטי) וכל הנזקים שיגרמו לרכב השכור הינם באחריות המטיילים. לרכב השכור ביטוח, כמקובל בארץ היעד (עם השתתפות עצמית, לרוב בגובה 1000 € לרכב). בכל מקרה הביטוח אינו כולל נזקים לצמיגים, שמשות ומרכב תחתון.
  שימו לב שהטיולים של אתר השטח הינם אתגריים ויכול ויהיה נזק לכלי הרכב!
 • גיל מינימאלי לנהיגה ברכב שכור - 24.
 • שימו לב כי יש להחזיר את מכשיר הקשר בסוף הטיול - אבדן מכשיר יחויב לפי מחיר המכשיר.
 • מסלול הטיול ביום הראשון והאחרון תלויים בשעות הטיסה, ההגעה לארץ היעד ושעת העזיבה בהתאם.
 • אתר השטח הישראלי שומר את הזכות לשנות את מסלולי הטיול בהתאם להחלטת המדריך ו/או בשל אילוצים והנחיות: שעות אור, מזג אויר, תקלות ברכבים, דרכים חסומות/מסוכנות/לא עבירות, הנחיות של המקומיים וכו'.
 • במקרה ויהיו שינויים במחירי הטיסות, שינויים במדיניות חברות התעופה ו/או הנמלים או שינויים במחירי הויזות והאישורים יעודכנו מחירי הטיולים והטיסות בהתאם.
 • שינוי מועד הטיסה ( Divide ) מוגבל ואפשרי בהתאם לחוקי חברות התעופה.
 • נוסעים החורגים ממסגרת הטיסה הקבוצתית בתאריך או ביעד החזרה באותה חברת תעופה, חייבים בתוספת מחיר בהתאם למקובל בחברת התעופה.
 • כל שינוי או הוספה לכרטיס והושבה הינו באחריות הנוסעים ובתיאום שלהם מול חברת התעופה.
 • כרטיסי הטיסה ישלחו לנרשמים עד יום לפני הטיסה ובהתאם למדיניות חברות התעופה
 • אין אתר השטח אחראי על טיסות, בתי מלון והזמנות אחרות שהתבצעו באופן פרטי וללא אישור בכתב של אתר השטח.
 • אתר השטח אינו אחראי על טיסות שהוזמנו (גם אם דרך האתר) בנפרד או בשונה מהטיסה הקבוצתית וכל שינוי בטיסות הקבוצתיות יחייב תשלום נוסף לשינויים בטיסות הנפרדות ובכלל.
 • הושבה בטיסות - הושבה וצ'ק אין מקדים אינם במסגרת האחריות או הטיפול של אתר השטח. בקשות מיוחדות למושבים וצ'ק אין מקדים לטיסה תהיינה באחריות הנוסעים. בטיסות בהן אפשר להזמין מושבים בתשלום - נשמח לעזור.
 • ארוחות בטיסות – בעת הזמנת הטיסות יש לעדכן את אתר השטח בנוגע לקבלת ארוחה צמחונית/טבעונית/כשרה. אנו נעביר את בקשתכם לסוכנות הנסיעות ולחברת התעופה, אך אין אתר השטח אחראי לסוג המזון שיתקבל בטיסות.
 • שימו לב שיש טיסות ללא ארוחות ו/או שתייה.
 • אין אתר השטח אחראי על מסורבי ויזה ו/או כניסה למדינה אליה טסים
 • ארוחות במהלך הטיול עצמו – המסעות של אתר השטח הינם מסעות אתגריים ולפעמים ארוחות הצהריים וארוחות הערב מתקיימות/מוגשות בשעות לא רגילות.
 • תנאי לינה, מזגן ומים חמים במקלחות - מקומות הלינה בטיולים המיוחדים של אתר השטח נמצאים במקומות נידחים ואף מבודדים ובודדים. תנאי האירוח תואמים את המקום ויכול ולפעמים לא תהיה אחידות, לא יהיה מזגן ו/או מים חמים.
 • יכול ומקומות הלינה של הקבוצה יתפצלו למקומות שונים / נפרדים באותו האזור.
 • הטיולים באתר השטח מצולמים ומתועדים על מנת לפרסם את חוויות הטיול בסוף המסע.
 • שימו לב שתמונות שנוספו לקבוצת המטיילים מפורסמות ברשתות ללא ציון הצלם. נשמח לפרסם עם קרדיט לצלם היה ותבקשו זאת מאתנו ותשלחו אלינו את התמונות באופן פרטני.

 • ושוב: המחיר המשולם עבור הטיול אינו כולל ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח תאונות אישיות וגם לא ביטוח לנזקי כלי הרכב – ביטוחים אלו עליכם לרכוש בנפרד מחברת הביטוח שלכם.

חובה לרכוש ביטוח רפואי/ביטוח נסיעות לחו"ל בעל כיסוי מורחב הכולל פינוי וטיסה לישראל, המשך טיפול בארץ. יש לרכוש את הביטוח הרפואי לאחר היוועצות עם חברת הביטוח ובהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום החיוב של הטיול וזאת על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.


יש לרכוש את ביטוח הנסיעות, בהתאם לתאריכי המסע, כבר ביום ההזמנה על-מנת לבטח ביטול השתתפות מסיבות מוכרות בביטוח.


דמי ביטול:

חשוב לוודא כי ביטוח נסיעות לחו"ל כולל ביטוח ביטול השתתפות - לכל מקרה רע, שלא יקרה!

פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (תשלום ויזה, מקדמה לכרטיסי טיסה, מקדמה לרכבים שכורים, אגרות מעבר וכו') ינוכה סכום זה מההחזר.

תנאי חיוב בתשלומים:
עד 3 תשלומים - ללא ריבית
4 תשלומים - תוספת ריבית של 3%
5 תשלומים - תוספת ריבית של 3.5%
6 תשלומים - תוספת ריבית של 4%
8 תשלומים - תוספת ריבית של 4.5%
10 תשלומים - תוספת ריבית של 5%
12 תשלומים - תוספת ריבית של 5.5%

בכל בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.
התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494
כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב
שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il
אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.