שטח 4X4 > יצרנים

ג'יפ

חברת ג'יפ מתמחה בייצור כלי רכב בעלי הנעה כפולה 4X4 או בשמם המקובל בפי הרבים, אשר אינם מבחינים בין היצרנים השונים - ג'יפים.

ג'יפ - JEEP הינו מותג רכב שטח אמריקאי. חברת ג'יפ מתמחה בייצור כלי רכב בעלי הנעה כפולה 4X4 או בשמם המקובל בפי הרבים, אשר אינם מבחינים בין היצרנים השונים - ג'יפים.

ג'יפ - JEEP

JEEP כאמור היא יצרן רכב אמריקאי חלוץ בייצור רכבי שטח סידרתיים והראשון אשר סיפק רכבי שטח (ג'יפים) לצבא ארה''ב. כיום הפך השם ג'יפ לשם גנרי (שם כללי) לכל סוגי רכבי 4X4, רכבי שטח ורכבי AWD. חברת ג'יפ מציעה כיום מבחר של כלי רכב מודרניים ומתקדמים המתאימים לשימושים רבים, לרבות שימוש יום יומי על הכביש - קישור לאתר של החברה

Civilian Jeep

כלי הרכב הבסיסיים של ג'יפ (סדרת ה-CJ), בדומה לדיפנדרים של המתחרה מאנגליה - לנד רובר, משמשים את הגרעין הקשה של אנשי השטח ורובם שופרו/שונו/הותאמו על ידי בעליהם. בחיפוש ג'יפ באתר השטח ימצאו מאות תוצאות שלא בהכרח כולם קשורות ליצרן האמריקאי.
לכתבה באתר על האבות של הג'יפ - הקליקו כאן.
לכתבה באתר על תולדות הג'יפ - הקליקו כאן.
לכתבה על ג'יפ וויליס מודל 42 - הקליקו כאן.
לכתבה באתר על ג'יפ רוביקון מודרני - הקליקו כאן. לכתבה וסרט על ג'יפ רנגלר JK מודל 2008 - הקליקו כאן.

ג'יפ מודל 2008

ג'יפ מודל 2008

סופה

תעשיות רכב נצרת, מפעל לייצור והרכבת כלי רכב בישראל, יצרו לפני שנים ג'יפים ברשיון מחברת JEEP אשר נמכרו לצבא וגם באולמות התצוגה לשימוש אזרחי. בתחילת שנות ה-90 הציגה תע''ר את הסופה - ג'יפ בפיתוח ישראלי המתבסס על רכיבים של חברת ג'יפ אשר נמכר בהצלחה לשוק הצבאי ומעט לשוק האזרחי (בשל המחיר הגבוה). באמצע שנות ה-2000 הציגה תע''ר את הסופה 2 לשימושים צבאיים בלבד. לכתבה על סופה 2 - הקליקו כאן. לכתבה על ג'יפ (של חברת JEEP) לשימוש צבאי - הקליקו כאן.

מערכת הנעה בכלי הרכב של ג'יפ (JEEP WRANGLER)

סרטון 75 שנים לג'יפ

fiogf49gjkf0d

תגובות

6 תגובות

1

ilan4x4

24 ביוני 2008 ב 20:18

שלח תמונה

שלח תמונה נראה על מה אתה מדבר

2

בודן

21 באוגוסט 2009 ב 00:29

תגובה למספר 1

גם אני קניתי גיפ ממכשירי תנועה ומהיום הראשון יש תקלות שלא נגמרות עד היום ז"א הוצאות תיקונים בשנה מעל 30000שקל היום החברה הודיע לי שאין להם יכולת לתקן את הגיפ ובזה הסתיים הדבר. מושכים אותי ללא מענה מזכיר סוחרי מכוניות של פעם כלומר סוחרי סוסים. כל זמן שהכל בסדר כפי שאצל תגובה 1 אין באמת בעיות.

3

Ogash Ofer

21 באפריל 2014 ב 13:01

מערכת הנעה בכלי הרכב של ג'יפ

נוסף סרטון של מערכת הנעה בג'יפ JEEP WRANGLER

4

amirshir14

07 במאי 2016 ב 17:35

ליברטי ג'יפ?!

אני מתעניין בג'יפ ליברטי ומעוניין לדעת האם יש יכולות שטח ובאיזו רמה? האם יש שנתון או דגם מומלץ? ומה ההבדלים בינו לבין האח הגדול(גראנד...)?

5

Ogash Ofer

08 במאי 2016 ב 23:33

ליברטי ג'יפ?!

amirshir14 כתב/ה:
"אני מתעניין בג'יפ ליברטי ומעוניין לדעת האם יש יכולות שטח ובאיזו רמה? האם יש שנתון או דגם מומלץ? ומה ההבדלים בינו לבין האח הגדול(גראנד...)? "
הליברטי הוא המחליף של הג'יפ צ'רוקי הותיק והטוב (ונא לא לבלבל עם הגרנד-צ'רוקי הגדול והמפואר יותר). הוא ממוצב באמצע בין ג'יפון קטן לג'יפ גדול ויש לו הילוך כוח ומנועי בנזין או דיזל. קישורים להעשרה: ג'יפ צ'רוקי ג'יפ צ'רוקי החדש

6

Ogash Ofer

05 בדצמבר 2016 ב 05:53

נוסף סרטון 75 שנים לג'יפ