פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע פורץ דרך - רומניה, סתיו 2021

25 בנובמבר 2021 ב 06:32 3 תגובות 8169 צפיות נמרוד וידר
על המסע הזה כדאי בהחלט לספר ממש מההתחלה, המסע היה מוכן כבר לפני שנתיים אבל אז הגיעה אלינו מגפת הקורונה וטרפה את הקלפים...
אז לאחר שנתיים, כשהמצב עדיין לא ברור, היה צריך למצוא חבר'ה עם ''ראש מנוע'' לא כל כך יציב והרבה מיומנות נהיגה שיצאו איתי למסע מהסוג הזה...
לכתבה - יומן מסע פורץ דרך - רומניה, סתיו 2021
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - ארז קנדיוטי 24 בנובמבר 2021 ב 17:15

תודה לך נמרוד ולצוות 4x4 על ארגון טיול מיוחד ויוצא דופן.
    צברנו חוויות מיוחדות של פעם בחיים וזאת בשל אופי המסלול, אופיה המדהים של הקבוצה , איכות החברים בה ויכולות הנהיגה הלא שגרתיות של חבריה.
    נהננו ושוב תודה

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. israel.haikin936 24 בנובמבר 2021 ב 18:11

תודה רבה לנמרוד על טיול נהדר, מאתגר ומהנה מאוד עם מגוון רחב של אטרקציות: בוץ, שלג, מעברי נחלים,חילוצים,נופים,תרבות,היסטוריה ועוד....
    על חבריי האהובים יש לי לומר רק דבר אחד- אוהב אותכם אחד אחד.
    לגבי אתר השטח הישראלי 4×4 אני רוצה לומר כל הכבוד!!!!! אמרתם וביצעתם. אנחנו נוהגים לטייל לבד כקבוצה לאורך השנים אך בטיולי חו"ל ניסינו מספר חברות ישראליות והאכזבה בין תכנון לביצוע היתה פשוט עצומה.

אתכם זה היה מעולה ואני מלא הערכה על המוכנות לקחת את הסיכון ולדעת שהקבוצה שאתכם תהיה אחראית ומאורגנת בכדי לשאת באתגר.

תודה רבה לעופר אוגש חברי ושוב לנמרוד המהמם- אתה מוזמן לטייל איתנו בארץ.

ישראל חייקין

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - דורון פסחוביץ 26 בנובמבר 2021 ב 08:19

נמרוד יקר,
    הפלאת לתאר במילותיך את מהלך המסע המהנה.
    תודה לך לוואלי ולכל צוות 4x4 על מסע בנופים מדהימים של סתיו/חורף רומני. שלכת, שלג, קרח, בוץ, כפרים של פעם ומה לא... היה מהנה מאתגר ועם הרבה צחוק והנאה.🍁
    תודה על המסלול המקסים והרגישות לאופיה של הקבוצה שלנו ואהבתה לטבע לנהיגה מאתגרת ואקשן של שטח.
    שנתראה גם בהמשך, בשבילים בארץ וגם בחו"ל.
    תודה רבה 👍🙏👌

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול