פורומים

- שטח 4x4

כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד 2019, מחזור II

24 באפריל 2019 ב 13:36 9 תגובות 9956 צפיות נמרוד וידר
כך יצאו חבורת נשים למסע חוצה ישראל קשוח. אבל אלו לא סתם נשים - נשים חזקות, נשים תומכות, נשים שבוחרות להתמודד ללא מורא, לא נשים מפלסטיק מהפרסומות, אלא ''נשים נשים!'' עם ניסיון חיים, עם נתינה, עם שמחה ועוצמה של להקת לביאות שתלאות הדרך פשוט לא יכלו להן.
וואו איזה חוצה היה לנו, פשוט גאווה אמיתית לסיים חוצה כזה עם מסלולים מורכבים והתמודדות עם החורף הקשוח והטוב שעבר עלינו ומה שהשאיר אחריו בתוואי הקרקע
לכתבה - כתבה חדשה: יומן מסע חוצה ישראל לנשים בלבד 2019, מחזור II
הוספת תגובה
  • 1. אורח/ת - מרב גאינברג 24 באפריל 2019 ב 16:33

חוזרת בפעם בשניה ממסע חוצה ישראל לנשים, טרם התאוששתי מהמסע, הנהיגה, האתגרים, החוויות, הבנות המדהימות הוותיקות והחדשות שפגשתי והכרתי.
    תודה רבה לנמרוד שהוביל את המסע ברוגע, שלווה, הומור ונחישות, ולבני שסייע בחיוך ובדרכו המיוחדת. ממליצה בחום לכל אישה לאתגר את עצמה, ולצאת למסע בשנה הבאה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 2. אורח/ת - צביה הינדי 24 באפריל 2019 ב 16:49

עבורי זהו המסע השני וכנראה יהיה גם שלישי.
    בהובלתו של נמרוד וסגירתו של בני המדהימים , המקצוענים, האנושיים שדאגו שהחוצה יעבור בבטחה ושלום ללא תקלות ונזקים לרכבים. תרמו לאווירה הנעימה וגיבוש הקבוצה .
    תודה לאורית המתהדרת בשני כובעים ,נהגת וצלמת . זו שדאגה לתעד עבורנו את הרגעים הקסומים.
    תודה לכל הנשים שהשתתפו בזה המסע , הייתן מדהימות , נעימות ונהגות מעולות . כל אחת מכן בדרכה שלה תרמה להצלחתו של המסע.
    שנפגש בדרכים ובמסעות הבאים.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 3. אורח/ת - שולה דותן 25 באפריל 2019 ב 09:34

סיכום נפלא למסע מדהים. איזה כיף להיזכר(למרות שעבר רק שבוע...) בחוויות מהמסע המאתגר ומהנה הזה. חצינו את הארץ כולה ממטולה בצפון ועד אילת בדרום ונחשפנו לנופיה היפייפיים. השנה החורף המבורך העצים את הנופים והיופי ואני פשוט לא הפסקתי להתפעל מהצפון הירוק והפורח ומהזרימה העוצמתית בנחלים ובירדן. איזה כיף היה לחצות את נחל הדישון הזורם פעם ועוד פעם, תענוג! המדבר גם הוא הפתיע בפריחה מיוחדת בשלל גוונים ובגבים מלאים, אי אפשר לשבוע מהיופי הזה!
    עוצמת הנשים האלופות שהיו חברותיי למסע השתלבה באופן מושלם עם עוצמת הטבע, איזה כיף לעבור מסע כזה עם נשים נחושות, אמיצות, מלאות נתינה ושמחה שעמדו בכל אתגרי המסע והעדר המקלחת בגבורה. כל אחת הוסיפה גוון וצבע מיוחדים לחבורה שהלכה והתגבשה לה במהלך המסע.
    כל זה כמובן לא היה קורה ללא ההדרכה הסופר מקצועית של נמרוד כמוביל המסע ושל בני כסוגר המסע. נמרוד מדריך שטח אמיתי מקצועי ומדויק שמיד גרם לנו לסמוך עליו בעינים עצומות. לא סתם עמדנו בזמנים ודייקנו בנהיגה, אחרי החינוך של נמרוד זה היה ברור שאם נהיה קשובות לנמרוד, המסע יצליח. בני המשלים והסוגר של נמרוד, שחקן הנשמה של המסע... בני לירי בכל מובן המילה.
    ואני חייבת לסיים עם מילות תודה והערכה לשותפתי האישית למסע, אורית יקירתי, היה כיף גדול לעבור איתך את החוויה הזו עם המון צחוק ושירה, את נהגת אדירה! ותודה גם על תמונות וסרטון שמסכמים את המסע בצורה נפלאה
    תודה לכולם! נהנתי מאוד, זו חוויה לחיים... מחכה בקוצר רוח למסע הבא!
    שולה דותן

הוספת תגובה צטט והגב
  • 4. אורח/ת - לנה שטייף 26 באפריל 2019 ב 17:10

חוויתי פעמיים מסע נפלא ומיוחד במינו!
    עם אתגרים לא פשוטים ונופים עוצרי נשימה! באמת יש לנו ארץ נהדרת ומהודרת! כל זה קרה בזכות עבודת צוות מיוחדת במינה של כל המשתטפות בטיול ובהדרכה מקצועית ביתר של נמרוד ובני!
    ממליצה בחום, לכל הנשים!

הוספת תגובה צטט והגב
  • 5. ofraziv3938 27 באפריל 2019 ב 14:40

תודה מכל הלב
    לנמרוד המקצוען ולבני יד ימינו עם הלב הענק
    לאורית שהזמינה אותי וסיפרה לי על המסע
    ליעל שהצטרפה אליי והיתה שותפה אמיצה ומתחשבת
    לכל הנשים הנפלאות שהכרתי, הוותיקות והצעירות -אתן משהו מיוחד
    לבן זוגי האמיץ ששיחרר לי את "דאסטי" ועודד אותי לצאת :-)
    לעצמי, שעל אף חוסר הנסיון לא וויתרתי על חוויה ככ מעצימה.
    לחיי ארץ נפלאה ונהיגת שטח מהנה ומאתגרת - כן יירבו הטיולים

הוספת תגובה צטט והגב
  • 6. אליז אזואלוס :-) 30 באפריל 2019 ב 13:17

חמישה ימים של טירוף חושים, נופים וחוויות מטורפות, ממטולה עד אילת, חמישה ימים מדהימים, עשרים ושש נשים עם רוח צעירה והמון המון אומץ תעוזה ושמחת חיים , שלוש עשרה ג'יפים ושני מדריכים מהאגדותבני פלדבאום ונימרוד וידרהמקסימים שהדריכו מכל הלב והנשמה והיו לי למורי דרך וחיים, חוצה בו למדתי להכיר את הארץ שלי והרחתי את הפריחה המבשמת אחרי הגשמים את האדמה והרגבים קרוב קרוב, נשמתי אותה עמוק עמוק שתמשיך ללוות אותי לכל חיי, הכרתי נשים מדהימות מכל קשת הגילאים ומכל קצוות הארץ שלא חוששות להתלכלך או להתאמץ למען האחר, שעבדו התאמצו הרימו ...אבנים כבדות ובנו דרכים בשתי ידיהן העדינות כדי שכולנו נוכל לעבור בבטחה במעברים קשים עם הג'יפ שהפך לבית שני עבורנו, שמחנו צחקנו חלקנו יחדיו אוהל בלילות ושיתפנו האחת את השנייה בכל שניתן גם בדברים ההזויים ביותר, חמישה ימים עם חברה צמודה בג'יפ ורד פרן אהובתי, פרטנרית מושלמת למסע ולחיים היית לי השראה ענקית והענקת בי אומץ והתרגשות אדירה, רוצה להודות למדריכים והמובילים במסע שנתנו הצעות לחיים ולכל אחת ואחת מכן שהייתן ותמיד תהיינה זיכרון מתוק בחיי, ובמיוחד לאתר שטח 4X4 על חוצה ישראל 2נשים שהסתיים בגאווה ענקית של ג'יפאית וישראלית בנשמה.

הוספת תגובה צטט והגב
  • 7. אורח/ת - נמרוד 30 באפריל 2019 ב 21:38

איזה תגובות, הרבה מזל יש לי שיש לי מקצוע שגורם כל כך הרבה כייף וריגוש לנשים ואנשים.
    הייתן אלופות אחת אחת

הוספת תגובה צטט והגב
  • 8. אורח/ת - ויקטוריה 15 ביוני 2019 ב 11:40 נערך 15 ביוני 2019 ב 20:23

שלום ,
    איך אפשר להשתתף במסע?

הוספת תגובה צטט והגב
  • 9. profile image Ogash Ofer 15 ביוני 2019 ב 20:25

אורח/ת - ויקטוריה כתב/ה:
    "

שלום ,
    איך אפשר להשתתף במסע?

"
    פעם בשנה יוצא לדרך "חוצה ישראל לנשים בלבד".
    אפשר להתעדכן על המסעות הבאים (טרם פורסם הבא) וכל המסעות שלנו בארץ בקישור הבא:
    https://www.4x4.co.il/i/4x4/i_journey
    מומלץ להירשם לאתר השטח ולקבל דיוור שבועי עדכני.

הוספת תגובה צטט והגב
ביטול