טיולי מועדון סוזוקי SUZUKI - שבת, 6/1/18

טיולי מועדון סוזוקי SUZUKI - שבת, 6/1/18

פרטים

טיול מועדון סוזוקי מצפון הבקעה לסרטבה - שבת, 6/1/18

מסע בסימן נופי בראשית של בקעת הירדן.

נתחיל את המסע דרומית לצומת הישוב שדמות מחולה ומיד ניכנס לשטח לשמורת רותם-משכיות המקבילה לשמורת אום זוקא. משם נעבור את עין אל ג'אמל ונדרים לכיוון התצפית המרהיבה תצפית מנשה (אל - מוברה) כאשר לרגלינו הנוף המרשים של הבוקייעה ובקעת טמון. נגלוש לעבר הישובים רועי ובקעות ובדרך נופי בראשית נטפס לכיוון הסרטבה. נשתה קפה בתצפית על כל אזור הבקעה הפרוס לרגלינו ונסיים בירידה לכיוון המושב יפית.

אבני דרך: שמורת רותם, מעלה בקעות, ציר אל פרש, מכורה, ציר חלוצים, עין סרטבה, אל מוסטרה (תלוי בעמידה בזמנים).

נקודת מפגש: דרומית לשדמות מחולה (מיקום מדוייק ישלח בוויז לקבוצה), ב-08:30 לאחר תדלוק: לבאים מצפון תחנות הדלק של שדה תרומות. לבאים ממערב דרך חוצה שומרון תחנת הדלק באריאל. לבאים מדרום (כיוון ירושלים) תחנת הדלק מפגש הבקעה או ציפורה.

שעת סיום: סביבות 16:00 סמוך לכביש 90.

רמת עבירות: בינונית פלוס עם כמה אתגרים טכניים - חובה מיגון גחון והילוך כוח.

מדריך: נמרוד וידר 0538541228

המפגש: בשעה 08:30 בדרומית לשדמות מחולה

סיום משוער: בשעה 16:00 בסמוך לכביש 90.

מחיר והרשמה

מחיר: 150 ש"ח

רמת קושי

בינונית

ציוד נדרש

רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף
רישיון נהיגה ישראלי בתוקף
רכב תקין ומתודלק
ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים
מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ)
אוכל ליום שלם

ציוד נוסף מומלץ

כסאות ושולחנות מתקפלים
מחצלת
שמשיה
קרם הגנה מהשמש
כובע
נעליים גבוהות להליכה בשטח

תנאי המסע

ג'יפאים יקרים, שימו לב - בסופי שבוע ומחוץ לשעות הפעילות, לצורך ההרשמה יש לצור קשר ישירות עם המדריך לטלפון המופיע בפרטי הטיול או לאמיר 052-4343432

המחיר הנקוב במסעות בארץ הוא מחיר לרכב (ללא תלות במספר הנוסעים שבו) אלא אם רשום אחרת.

המטיילים מתחייבים לשמור על חוקי מדינת ישראל וחוקי התעבורה בפרט! באחריות המטיילים להקפיד כי כל הנוסעים ברכב יהיו חגורים בזמן התנועה. בזמן הטיול יש להקפיד ולשמור על הטבע, על הנקיון ולנהוג בהתאם להנחיות של רשות שמורות הטבע והגנים. שימו לב כי נסיעה בשטח יכולה לגרום לפגיעות בצבע, שריטות, פגיעות במרכב תחתון ונזקים בהתאם לרמת העבירות בשטח. שימו לב לרמת העבירות בטיול!!! הטיולים המוגבלים לרכבי עם הילוך כוח LOW הם לרב טיולים בעבירות בינונית עד קשה מאוד! רכב ללא הילוך כוח המצטרף לטיולים אלו יכול ויצטרך עזרה בגרירה במעברים הקשים.

אתר השטח אינו אחראי לנזקים הנגרמים לרכבים במהלך הטיול!

ציוד והכנות חובה למסע בארץ: רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' + ביטוח מקיף בתוקף רישיון נהיגה ישראלי בתוקף רכב תקין ומתודלק ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + מגבהה + מפתח מתאים מים לשתייה (מינימום: 2 ליטר לאדם בחורף ו-4 ליטר בקיץ) אוכל ליום שלם ציוד מומלץ: כסאות ושולחנות מתקפלים / מחצלת / שמשיה קרם הגנה מהשמש כובע נעליים גבוהות להליכה בשטח נוהל הרשמה: הרישום דרך השרת המאובטח של אתר השטח (פשוט הקליקו על "הזמן עכשיו" והשאירו את הפרטים שלכם) או בטלפון 1-700-700-494. ההרשמה לטיול היא בשיטת 'כל הקודם זוכה', ומוגבלת ל-12 כלי רכב (למעט במסעות שרשום אחרת).

לחברי 'מועדון אתר השטח הישראלי' עדיפות בהרשמה על פני אלה שאינם חברים. החיוב יעשה מראש באמצעות כרטיס אשראי. דמי ביטול: פרק הזמן לביטול טיול הינו בתוך 14 יום מיום הזמנת הטיול, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות 7 ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול. היה ושולמו תשלומים בפרק זמן זה (מקדמות, אגרות וכו') ינוכה סכום זה מההחזר. המחיר המופיע הוא מחיר לרכב. הטיול מותנה במספר מינימום של נרשמים. יתכנו שינויים במסלול תוך כדי מהלך הטיול, בשל אילוצי השטח והקבוצה בהתאם להחלטת המדריך בשטח. בכול בעיה או שאלה אל תהססו לפנות אלינו ואנו ניתן לכם את השירות והתמיכה הראויים.

התקשרו: 1-700-700-494 שלחו פקס: 077-7171494

כתבו לנו: אתר השטח הישראלי, שוקן 30 תל אביב שלחו הודעה דואר אלקטרוני: info@4X4.co.il

אנא אל תשכח/י, בכל פניה אלינו, לציין את מספר הטלפון וכתובת הדואר האלקטרוני כדי שנוכל לשוב ולשוחח איתך.