dror ben nevat

דף 2 מתוך 4
מעבר לים אבל בשכונה שלנו
מעבר לים אבל בשכונה שלנו

חודש אחד באי אחד, של שתי מדינות, עשרות שבילים, מאות קילומטרים, אלפי אנשים ואין סוף רגעים קסומים שגילו לנו את אירופה הכי קרובה אלינו, קפריסין. כתבה: משפחת בן נבט צילמה: כל משפחת בן נבט

מסע קיץ לצפון יוון - 2011
מסע קיץ לצפון יוון - 2011

מזג אויר נוח ונעים למרות שסוף יולי, לוח זמנים שדופק כמו שעון שוויצרי, ארוחות מדוייקות עם ארומה יוונית משובחת, מלונות טובים ומפנקים וחבורה עם אינטראקציה.......קצת..... בקיצור – זהו אחד מהטיולים שכל מדריך מצפה לו - טיול מושלם.

מסע ג'יפים לצפון יוון - פסח - אפריל 2011
מסע ג'יפים לצפון יוון - פסח - אפריל 2011

קודם כל.... איזה כיף היה!!! מסע כזה מעולם עוד לא יצא לי להדריך. שלגים, ברד, נהרות שוצפים ומפולות סלעים ובוץ - אלו רק חלק מאיתני הטבע שפגשנו. מסע אתגרי ביוון ההררית במקום שבו הטבע קבע את המסלול, ההפסקות, ואופן ההתקדמות, ואנחנו זרמנו איתו. אבל מעל לכל, לצידי עמדה חבורה נפלאה של אנשים ששום אתגר לא הרתיע אותה והמסע כולו היה הצלחה חד משמעית של גיבוש קבוצתי ויכולת קבוצתית. יומן המסע מורכב מצילומי חברי הקבצה בלבד ובאהבה גדולה.

נחל מרות ונחל דישון - שבת, 22/1/11
נחל מרות ונחל דישון - שבת, 22/1/11

אותו מסלול, אותו בוץ, אותו יופי של פריחות, אבל שני דברים היו שונים, ראות נפלאה של עשרות קמ, ורכבי שטח קשוחים יותר, הרבה יותר. אבל כנראה שיש דבר שלעולם לא ישתנה, גם הגדולים והקשוחים שוקעים בבוץ הטובעני וזקוקים לעזרה מאחיהם המגודלים. ורק הגימני עובר כאילו כלום!!! זה היה הטיול המדהים ביותר שהדרכתי עד היום והכל תודות לחבורה המקסימה שהפכה כל מטר בשביל לחוויה שלא אשכח. תודה לכם וניפגש בטיולים הבאים. הדריך: דרור בן נבט

מועדון סובארו - נחל מרות ונחל דישון - 15/1/11
מועדון סובארו - נחל מרות ונחל דישון - 15/1/11

זה היה טיול קליל מאד, ואז באו השלוליות, הסלעים, הבוץ, שני פנצרים, שקיעות וגרירות... אבל זה היה טיול קליל מאד... כל עוד נסענו לתחילת המסלול על הכביש. עשרה ימים של שמש לא הצליחו לייבש את הציר ואילצו את חבורת סובארו להוכיח נחישות ואת הרכבים להוכיח שלא מדובר ברכב רכרוכי. ובלי נימה של ציניות - כל הכבוד!!! הדריך: דרור בן נבט

טיול מועדון לנדרובר - מהכנרת לצפת ובחזרה - 25.12.10
טיול מועדון לנדרובר - מהכנרת לצפת ובחזרה - 25.12.10

אאאאחחחח..... איזה טיול.....
בבוקר של שבת קסומה הגיעו 11 לנדרוברים לטיול של עונג שבת.
הטיול התחיל טוב ורק הלך והשתפר בזכות הירוק, מזג האויר ומעל הכל החבורה המדהימה שלא רצתה ללכת הביתה בסיום, וקיבלה הדרן בלגונות של הירדן.
היה מדהים ומצפה לראות אותכם שוב בפעילות המועדון.
להתראות, דרור.

אני והג'ימני ביוון ההררית
אני והג'ימני ביוון ההררית

לא ידעתי למה אני מכניס את עצמי. לבד ברכב בודד בהרי יוון, ללא כל אפשרות יצירת קשר עם העולם (אין קליטה), ואם כן אז אין סיכוי שאוכל להסביר איפה אני ואיך מגיעים. לא יודע אם זה טוב או רע, אבל חופשי זה לגמרי לבד, ולבד זה לא פיקניק... נהנתי מכל דקה, היה נפלא!!!

מועדון סובארו - מטבריה לכפר קיש
מועדון סובארו - מטבריה לכפר קיש

טיול כיפי של שבת נעימה מתובלת בראות נפלאה, וכמובן אנשי מועדון סובארו. הדילוגים במעלה של קרני חיטין ובמעלה של רמת סירין ראויים לציון ולהורדת הכובע בפניכם. אני נהנתי מאד מקווה שגם אתם. להתראות בטיולים הבאים.

טיול מועדון סובארו ועוד- נחל חילזון והר כמון
טיול מועדון סובארו ועוד- נחל חילזון והר כמון

בבוקר מדהים עם ראות נפלאה נאספו 3 אמיצי מועדון סובארו ועוד 3 רכבים לטיול אתגרי לפורסטרים. אפשר להודיע בראשי חוצות שהפורסטרים הצליחו לעשות הכל ויותר (כולל פנצר) אבל יצאו גיבורים. מצפה לראותכם בטיולים הבאים.

מסע ג'יפים לדרום יוון- סוכות 2010
מסע ג'יפים לדרום יוון- סוכות 2010

1800 ק''מ ועוד קצת לכפר לא ידוע...חבורה מגובשת של חברים והמדריך, הניבו יחד טיול חלומי בחלקים הבלתי מתויירים של דרום יוון. התמונות מספרות על טיול שהוא יותר מעוד טיול גיפים ביוון! הדריך: דרור בן נבט צילם: אייל סרוסי

מסע חוצה בקעה - ראש השנה 2010
מסע חוצה בקעה - ראש השנה 2010

בדרך כלל הבקעה נתפסת כשטח מחוץ לתחום בשבילנו כישראלים בגלל סיבות בטחוניות. אבל, 12 ג'יפים הנושאים על גבם משפחות, חברים ואת כץ במשך 3 ימים, הוכיחו שאין מקום שהוא רחוק מידי...

טיול מועדון סובארו - מעיינות בדרום הגולן
טיול מועדון סובארו - מעיינות בדרום הגולן

ביום חם כל מה שצריך זה כמה מעיינות קרירים, קצת צל וחבורה משובחת. ארזנו את כל המרכיבים ויצאנו לדרום הרמה לכבוש כמה שיותר מעיינות. הרעיון הבסיסי היה לא לתת לבגדי הים להספיק להתייבש. וכך מצאנו את עצמנו מדלגים ממעיין למעיין לקולות הצהלה של הילדים, כן, גם הילדים המבוגרים. אני רוצה גם לאחל לאלישע החלמה מהירה, ושניפגש בטיולים הבאים. תודה לדני על התמונות. ולכולכם, תודה לכם על שבת רטובה ולהתראות בטיול הבא.

שערי יושר - ג'יפ Challenge
שערי יושר - ג'יפ Challenge

פתאום בלי כל התראה קיבלתי קיבלתי טלפון מפתיע מחננאל, שביקש לארגן יומיים של טיול ל-10 רכבים עם כ- 45 חברים. לא לעוד שבוע אלא למחר!!! אם זה לא מספיק אז שיהיו אלו 5 מסלולים מקבילים לצוותים, וברור שגם יבוצעו משימות לצוותים תוך כדי ההתקדמות. אחרי יומיים בשטח עם ישיבת שערי יושר, ברחבי הגולן והגליל, בחום יוצא דופן וללא תקלות (חוץ מפנצר אחד). כנראה שיש אלוהים. אני נהנתי בצורה יוצאת דופן מהחבורה המופלאה. ומקווה שפתחנו מסורת של פעילות שטח יראת שמיים. להתראות ב-Challenge הבא.

מסע של 1000 מטר - מועדון טריוס - מהכנרת לצפת ובחזרה
מסע של 1000 מטר - מועדון טריוס - מהכנרת לצפת ובחזרה

איזה טיול קל היה... ואז הגענו לנחל צלמון למעבר לא פשוט! אחר כך היה באמת קל... אבל אז הגיעה העליה הקופצנית לצפת! כן, היה רגוע... ואז פתאום הייתה ירידה דרדרתית לראש פינה! ואז כשנראה שהכל ממש מאחורינו... התחיל שביל מטלטל עד לבריכה על שפת הירדן! הטריוסים הוכיחו את עצמם, ולא בפעם הראשונה!! היתה שבת פשוט נפלאה עם מועדון של אנשים מדהימים. איחולי החלמה מהירה לאבי. להתראות בטיולים הבאים. דרור.

דף 2 מתוך 4