אלברוס

דף 1 מתוך 1

אלברוס 2017 - הגג של אירופה

עבודה מסודרת, משמעת (רוסית) והמון סבלנות הם המפתח להצלחה וכך הצליחה רוב הקבוצה להעפיל לפסגת האלברוס - ההר הגבוה ביותר ביבשת אירופה, 5,642 מטרים.
יומן המסע כולל החוויות של המטפסת דניאל וולפסון ושל המטפס רוני גור.

באנו, טיפסנו כבשנו - פסגת אלברוס 2015

בזכות מזג אוויר מדהים (מעולם לא חוויתי זאת!) הצלחנו להגיע לפסגת האלברוס וליהנות גם מהדרך, גם מהנוף ואפילו מהקושי (הסביר) של יום הפסגה. חוויה מיוחדת בטיפוס לפסגת האלברוס - ELBRUS בגובה של 5,642 מטרים, הפסגה הגבוהה ביבשת אירופה.

אלברוס 2014 - הטיפוס להר הגבוה באירופה

כשהכול מתוכנן, מדוד ומבוקר נשאר משתנה אחד בלתי ניתן לשליטה והוא מזג האוויר. במקרה של האלברוס - אפילו מזג אוויר טוב בתחילת הטיפוס אינו מצביע על ההמשך... וכאן דרוש מזל! הרבה מזל!! סיפור ההרפתקה המיוחדת בטיפוס לפסגת האלברוס - יולי 2014.

המסע לטיפוס פסגת האלברוס 2012 ELBRUS

לא קל לטפס לפסגה בגובה 5,642 מטרים -ההר הגבוה ביבשת אירופה. אבל כשאנחנו הקבוצה היחידה שמגיעה לפסגה מתוך 12 קבוצות שיצאו לכיוון הפסגה באותו הלילה - אתה מבין שהמשימה באמת לא פשוטה.

מחלת גבהים והתמודדות עם גובה במסע טיפוס הרים

אחת הבעיות הקשות בטיפוס הרים היא ההתמודדות עם הגובה. לחץ האוויר הנמוך והמחסור היחסי בחמצן מקשה על הגוף לתפקד כהרגלו, גורם למחלת גבהים עם סימנים של אי נוחות פיסית ואף יכול לגרום למוות.

SMS מטפסים לפסגת האלברוס ויורדים בסנו-בורד

מוטי קרן ויורם קראוס העפילו להר הגבוה ביבשת אירופה - האלברוס Elbrus שפסגתו בגובה 5,642 מטרים. את הירידה יורם עשה מהר ועל מגלש של סנו-בורד! וואו!!! סרט + גלריה בעמוד מספר 2

הולך נגד הרוח - הטיפוס לפסגת אלברוס 5,642 מטרים ELBRUS

רז פרויליך ועופר אוגש יצאו לטפס (ברגל) על ההר הגבוה באירופה, 5,642 מטרים על הגבול בין גרוזיה לרוסיה. הגובה ומזג האוויר הקשה דרשו מאמץ פיסי ונחישות, מפגש התרבויות סיפק את החוויה והפסגה את תחושת הניצחון

דף 1 מתוך 1