טיול מעיינות בצפון - סובארו דרייב, ספטמבר 2012

הכל עבד לטובתנו. מזג אויר מושלם, בריכות ומעיינות ריקים ממטיילים, המחכים רק לנו, ילדים שלא הפסיקו לקפוץ למים, אף תקלה וכמובן אנשים טובים. המתכון המושלם לטיול מוצלח.
הדריך: אוהד בן אהרון

התחלנו את היום במפגש בצומת חורשת טל. כולם הגיעו בזמן, תדריך קצר, ומתחילים. עלינו לגבעת האם, ומשם דרך הגייזר היבש, לתחנה הראשונה.  שלושים ומשהו מעלות בצל, מגיעים לרחבת החנייה מול הכניסה ו... אף מכונית. הבריכה המדהימה, רק שלנו.

יצאנו לתחנה הבאה בדרך נופית, החולשת על כל עמק החולה. הראות הייתה מושלמת וניתן היה לראות למרחוק. מעט הסברים, מעט מכשולי עבירות מאתגרים והגעה לבריכת המים השנייה. ושוב, כולה שלנו.

הפסקת צהרים בצל מוקף מים זורמים, נסיעה למנוחה ארוכה בבריכה נוספת, משם לטבילה בגשר כפר הנשיא (שהיה גם הוא רק שלנו) וממנו קטע נהיגה ארוך בחול רך, שסיים את היום הנפלא הזה. אנשים מעניינים, ילדים שהשתוללו בכיף ובריכות פרטיות, עשו לנו את הטיול. היה מהנה במיוחד!

תגובות

5 תגובות

1

איריס וגיל

11 באוקטובר 2012 ב 18:49

טיול מעיינות בצפון

תמונות נהדרות מטיול קסום -נשארנו עם טעם לעוד...תודות לאוהד על ההסברים וההנחיה לאורך כל הדרך היפה! מקווים להתראות בטיולים הבאים -משפחת יוזף

2

אורח/ת

11 באוקטובר 2012 ב 19:04

לו הייתי צעיר גם היתי בוחר בסובארו4X4

3

ezer_f

15 באוקטובר 2012 ב 18:04

איך זה שאין אף סובארו xv בין המטיילים?

4

כפרה

15 באוקטובר 2012 ב 20:11

טיול מעיינות בצפון

איריס וגיל כתב/ה:
"תמונות נהדרות מטיול קסום -נשארנו עם טעם לעוד...תודות לאוהד על ההסברים וההנחיה לאורך כל הדרך היפה! מקווים להתראות בטיולים הבאים -משפחת יוזף"

5

Ogash Ofer

15 באוקטובר 2012 ב 20:14

איך זה שאין אף סובארו xv בין המטיילים?

ezer_f כתב/ה:
""
לאט לאט מתחילים להגיע XV להדרכות נהיגה ואני מקווה שבהמשך גם לטיולי המועדון של סובארו.