מונגוליה

דף 1 מתוך 1

מונגוליה - 12 סיבות לטיול ג'יפים חוצה יבשות

מונגוליה היא ארץ מושלמת לטיול חוצה יבשות, הנה כמה סיבות שכתבה וצלמה Evelin Weiss מאתר Overland Site שמסבירות למה כדאי לנו לצאת ולטייל במונגוליה

ללמוד כיצד נוהגים ומנווטים בדקאר

לאחרונה נפתחו שני בתי ספר שיעזרו לכם להגיע מוכנים לראלי: האחד במונגוליה והשני בארה"ב

מרוקו, רומניה, ירדן, הודו, קורס צילום ועוד טיולים והרפתקאות באתר השטח

מסעות, הדרכות והמון חוויות והרפתקאות מיוחדות באתר השטח.
הזמנה למסע ג'יפים בחו"ל: במרוקו, ירדן ב-3 מסלולים שונים,
מסע חוצה ישראל בחול המועד פסח,
הדרכת צילום לאנשי שטח,
טיול אופנועים מיוחד לרומניה,
מסע אופנועים למעברי ההרים הגבוהים בצפון הודו,
סוכנות התיירות של אתר השטח,
וטיולי שבת ואמצע השבוע בארץ.

ללב מדבר גובי - מונגוליה 2014

בשלהי עונת התיירות המונגולית ורגע לפני שהכפור הגדול יקפיא את הערבות האין סופיות יצאנו לטיול ג'יפים לעומקו של מדבר גובי שבדרום מונגוליה. חבורת מטיילים "משפחתית", מונגולים בודדים והרבה מאוד שממה לאורך מאות קילומטרים של מדבר גבוה בשילוב שבילים מהירים (מאוד!), סלעי ייסוד, דיונות ומים זורמים מעורבבים יחד עם שרידי עבר והווה של תרבות קשוחה ומיוחדת.

חדש באתר השטח - סוכנות נסיעות לכל העולם

טיולים פרטיים לבד או בקבוצה - טיסות, מלונות, הסעות, השכרת רכב ועד טיול פרטי או קבוצתי מושלם. בעיר, מחוץ לעיר וכמובן טיולי שטח. חדש באתר השטח - סוכנות נסיעות לשירותכם.

מונגוליה - חוצים את הדיונות של מדבר גובי

המון חוויות, מאות קילומטרים של נהיגה בערבות מונגוליה ולבסוף התייצבנו למרגלות הדיונות של מדבר גובי. מה עוד היה? הרבה חוויות: קניון צר ובסופו קניון נוסף עם שאריות קרח מהחורף, מקדשים בודהיסטים, נוודים מונגולים שחיים בשממה ולבסוף עיר סואנת, מלאה פיח, המרכזת את רב אוכלוסיית מונגוליה. הדריך: עופר אוגש. צילמו: אורי בקל ורמי לוי.

רימוני מונגוליה

סרט ותמונות שצילם דני רימוני במסע פתיחת ציר במדבר גובי, מונגוליה - יוני 2011

מדבר הסהרה מתוך חלום לים התיכון

עופר אוגש בשיחה עם שמעון פרנס על מדבר הסהרה מתוך התוכנית "חלום לים התיכון" בהפקה של הטלוויזיה החינוכית. התוכנית שודרה בערוץ 2 ביום שישי 2/9/2011.

מונגוליה - פותחים ציר במדבר גובי

סקרנות, הרפתקנות ורצון עז לגלות עולם קשוח, שומם ונידח הביאו אותנו לאחר שש שעות טיסה ממוסקווה לאלן באטר, בירת מונגוליה, למסע 4X4 בנהיגה עצמית - דרומה עד הדיונות של מדבר גובי ובחזרה. הדריך: עופר אוגש

בדרך למונגוליה עוצרים במוסקבה

בירת רוסיה מדהימה, נקייה, קוסמת וגם מאוד יקרה... ואנחנו בדרך למסע ג'יפים במונגוליה זכינו ללילה ויום במרכז העיר

תמונות של יהודה ארמוני - מונגוליה יולי 2011

לקט מהתמונות של האומן והצייר יהודה ארמוני אשר יצא עם חבורה קטנה ומיוחדת לערבות האין סופיות של מדבר גובי - מונגוליה וחזר עם תמונות משגעות! יומן המסע המלא של - מונגוליה, יולי 2011, עם פירוט המסלול יעלה בהמשך...

מונגוליה - המיטב של אורי הלוי

מהמסע הראשון למונגוליה - יוני 2011 יש אלפי תמונות מעולות (אם לא עשרות אלפים...). אבל בעדשה ובעין המיוחדת של (אדריכל) אורי הלוי נתפסו כמה תמונות שוות במיוחד. אלבום תמונות מצולם ממסע ג'יפים בנהיגה עצמית למדבר גובי במונגוליה.

מונגוליה - סוף שבוע מוטורי

זה היה סיבוב ראשון וראשוני במונגוליה לשם הכרת ספקי השירותים והרכבים שיעמדו לטובת מסע פתיחת הציר שיוצא לדרך באמצע יוני 2011. אבל כמובן שלא התאפקתי והייתי חייב לנהוג בניסאן פטרול ובטרקטורון של ימאהה שמצאתי באולן באטר. היה מיוחד וחוויתי.

מדבר

דף 1 מתוך 1