טרקטורון

דף 5 מתוך 5
הדרכת רכיבה על טרקטורון קאן-אם CANAM
הדרכת רכיבה על טרקטורון קאן-אם CANAM

מועדון הטרקטורונים של קאן-אם יצא להר חורשן להדרכת רכיבה על טרקטורון

פולאריס רייזר 800 Polaris RZR
פולאריס רייזר 800 Polaris RZR

RZR הוא לא עוד טרקטורון מבית פולאריס ואין בשוק הרכב קטגוריה קיימת אליה הוא משובץ. ה-RZR הוא פורץ דרך בתחום כלי הרכב הקטנים ואין דומה לו בשטח, בטח שלא בייצור סידרתי. לאחר שכבר נמכרו כ-250 RZR בישראל ורבבות מסוגו בעולם יצאנו לשטח להבין הכצעקתה?

הכי ספונטני - מסע אופנועים / טרקטורונים  בירדן - מאי 2009
הכי ספונטני - מסע אופנועים / טרקטורונים בירדן - מאי 2009

בהתראה של 24 שעות קבלנו את האישור המיוחד להכניס אופנועים וטרקטורונים לירדן. חיש קל התארגנו לה קבוצה של רוכבים טובים וספונטנים ויצאנו לדרך...

ים החולות על פולאריס טורינג Sportsman 800
ים החולות על פולאריס טורינג Sportsman 800

1,260 ק"מ לא הולכים ברגל! ובמיוחד לא שרוצים לחצות את השממה המוחלטת של ים החולות הגדול של מדבר הסהרה!!! זו גם הזדמנות טובה למבחן דרכים ארוך טווח לטרקטורון POLARIS Sportsman 800 EFI 4X4 Touring

מתן ניר במקום ה-16 באליפות ארה''ב לטרקטורונים
מתן ניר במקום ה-16 באליפות ארה''ב לטרקטורונים

מתן ניר, אלוף ישראל ברכיבה על טרקטורונים, היה הנציג הישראלי הראשון למרוץ ה-GNCC בארה"ב, הליגה המקצוענית הבכירה בעולם. במרוץ שהסתיים השבוע, הגיע ניר למקום ה-16 המכובד מבין עשרות רוכבי הטרקטורונים הנחשבים לטובים בעולם

יומן מסע טרקטורונים - חוצה ים חולות גדול ומדבר מערבי - מרץ 2009
יומן מסע טרקטורונים - חוצה ים חולות גדול ומדבר מערבי - מרץ 2009

מסע מיוחד עם הטרקטורונים מישראל עבר את הגבול אל מצרים, הגיע קרוב לגבול הלובי, חצה את ים החולות הגדול של מדבר הסהרה, הגיע למדבר המערבי, למדבר הלבן, מערת גרא ולדיונות של אבו מוחרק והסתיים בקהיר.
הדריך: עופר אוגש

JCB - צהוב חדש בשטח
JCB - צהוב חדש בשטח

מי שאוהב כלים הנדסאים גדולים וצהובים לא יכול שלא להתרגש כשהענק האנגלי JCB מייצר רכב/טרקטורון 4X4 קטן לשימוש בשטח...

ק.ט.מ. KTM XC 525
ק.ט.מ. KTM XC 525

אני מתנשף, הדופק ב-190, מנסה בשארית כוחותיי לרדוף אחרי מתן ניר וחושב לעצמי איזה טיפש שאני בכלל מנסה לרכב בבאמפים האכזריים האלו בקצב שלו. ומהצד - אילן ואייל מתגלגלים מצחוק – איזה חברים? עלאק! ועוד קוראים לי דליה מזור, מתבדחים על הכושר שלי ומעשנים עוד סיגריה... חצופים!!!

מבחן טרקטורונים בינלאומי - קימקו Kymco MXU500
מבחן טרקטורונים בינלאומי - קימקו Kymco MXU500

מסע שטח של 3 ימים בירדן הוא הזדמנות טובה לבדוק לעומק את קימקו MXU500 ובכלל אם אני יכול לחבר את הרכיבה עליו למסע גולן-אילת שעשיתי עם קאן-אם אאוטלנדר 650, אפשר גם להשוותו לקבוצת הטרקטורונים הגדולים והיקרים מצפון אמריקה

עליית מדרגה: מבחן שטח פולריס ספורטסמן 800 Polaris
עליית מדרגה: מבחן שטח פולריס ספורטסמן 800 Polaris

פסגת ההיצע של פולאריס מקבלת דיפרנציאל אחורי ובקרת ירידה במורד. אתם בטוחים שזה טרקטורון?

למסע יצאנו - חוויות ממסע אופנועי שטח - ירדן - נובמבר  2007
למסע יצאנו - חוויות ממסע אופנועי שטח - ירדן - נובמבר 2007

אכן מדובר במסע לכול דבר טיול משולב של אופנועי שטח עם טרקטורנים בירדן!!!!!!! 3 ימים של כ-800 ק"מ של רכיבה קשה בקצב מהיר !!!!!!!!!
מי שיודע קצת לגבי הצורך באישורי כניסה לירדן יודע שזה בלתי אפשרי להיכנס עם אופנועים וטרקטורנים לירדן .
כלים אלו נחשבים לגורם פשע ולכן אסורים לפי חוק!!!!
אבל לנו.... המלך עבדאללה אישית!! נתן אישור מיוחד ומיוחל שעופר אוגש עבד מאוד קשה כדי להשיג, אבל מה שחשוב שהאישור המיוחל הגיע !!!!!!!!!!

הדרך ארוכה היא ורבה - סיכום חוצה ישראל
הדרך ארוכה היא ורבה - סיכום חוצה ישראל

מסע חוצה ישראל היא כותרת משומשת למדי למבצע נדוש. כך לפחות חשבתי לפני שהצטרפתי ליום אחד מהמבצע. ואחרי? בואו נסכם כי אני חושב אחרת

עבריין לא קטן  - פולאריס  POLARIS OUTLAW 500
עבריין לא קטן - פולאריס POLARIS OUTLAW 500

טרקטורון ספורטיבי חדש מבית פולאריס מאיים לזעזע את השוק העולמי. היבואנית בישראל מחתימה כישרון חדש ומאיימת לכבוש את הליגה בישראל כתב: רני פלג, תצלומי סטילס: אדיר טובי, טל זוהר, וידאו: אייל נוריאל, אילן אשל, מאפרת: יונית אבירם

קאן-אם
קאן-אם

חברה קנדית המייצרת בין היתר טרקטורונים, ממשיכת דרכה של בומברדייה

ארקטיק קאט
ארקטיק קאט

Arctic Cat - יצרנית טרקטורונים מארה''ב

בומברדייה
בומברדייה

חברה קנדית המייצרת בין היתר טרקטורונים, ששינתה את שמה לפני שנים מספר לקאן-אם

גאס גאס
גאס גאס

Gas Gas חברה ספרדית המתמחה בייצור אופנועי שטח תחרותיים