טיול ג'יפים - נשים בלבד

דף 3 מתוך 3
מסע נשים – ג'יפ / שיא ... בגשר הנשיא
מסע נשים – ג'יפ / שיא ... בגשר הנשיא

יומן מסע מתוך טיול נשים חווייתי במיוחד בכנרת והגולן ה-26/7/08. הדריכה: טלי לפיד

נשים בהטענה - ויקי מקסימוב כותבת על  טיול נשים במדבר
נשים בהטענה - ויקי מקסימוב כותבת על טיול נשים במדבר

אחת עשרה בלילה, מוצ"ש. חזרתי הביתה מטיול ג'יפים בן יממה בתנאי שטח, בחום, אחרי נהיגה של שעות רבות והייתי רעננה ומלאת אדרנלין. "איך זה יכול להיות?" שאלתי ביני לבין עצמי. התחלתי לפרק את התיק והצידניות, התחבקתי עם כולם וסיפרתי חוויות וממש לפני שהלכתי לישון כששמתי את הפלאפון בהטענה, נפל לי האסימון. זה בדיוק מה שקרה לי-הייתי בהטענה!

נשים בדרך הבשמים - יוני 2008
נשים בדרך הבשמים - יוני 2008

הבנות נרגשות לקראת הטיול הממשמש ובא, אני מעבירה מייל מפורט של ציוד שכדאי להביא, בעבור חלק מהן זו היא הפעם הראשונה שהן עוזבות ללילה מחוץ לבית. כתבה והדריכה: טלי לפיד

ג'יפים ונשים : שילוב מסוכן?
ג'יפים ונשים : שילוב מסוכן?

שדר רדיו ביטא בקול דעה רווחת וקולנית. האם באמת אפשר להאשים נשים בחוסר יכולת, או בחוסר זהירות, או בכלל בחוסר של משהו? טור אישי

אחווה נשית במדבר
אחווה נשית במדבר

קבוצת נשים יצאה אל המדבר ומצאה שם רוגע, שלווה ורעות. ומה עושות הבנות עם ג'יפ מתפרק כשאין גברים באזור? מתקנות בשקט

תמונות ממסע נשים בהרי ירושלים
תמונות ממסע נשים בהרי ירושלים

טיול יום שישי המטפס על שלוחת המשלטים הוא תמיד חוויה ובמיוחד שמדובר בחברת נשים מיוחדות החוגגת יום הולדת. הטיפוס האתגרי למשלט 21 (טכני ומחייב נהיגה שקולה ומדוייקת) הסתיים בארוחה מפוארת בתצפית על כביש מספר אחד. ההמשך כלל מעיינות בהרי ירושלים וירידה דרך נחל שורק לכיוון בית שמש. הדריכו: גלעד טל ועופר אוגש.

סרט מכתבת טלוויזיה - שישי נשי, נובמבר 2005
סרט מכתבת טלוויזיה - שישי נשי, נובמבר 2005

מועדון הבנות של אתר השטח הישראלי - שישי נשי יצאו למסע על טהרת הנשים מערד לראש מעלה זוהר, ירדו לנחל מורג ומשם ירדו ועלו בעזרת הכננת את מעלה יאיר לים המלח עד מיצד זוהר.

הדריכה: דורית בנדל.
צילמו וערכוL אתי פריד ושוש נעים.

דף 3 מתוך 3