ק.ט.מ.

דף 5 מתוך 5
קורס רכיבת אינדורו עם פאביו פאסולה Fabio Fasola
קורס רכיבת אינדורו עם פאביו פאסולה Fabio Fasola

16 שנים עברו מאז רכבתי לראשונה בהדרכה של פאביו פאסולה. בזכות KTM ישראל ואופנוען מאומן חזרתי שוב למסלול האינדורו למפגש עם המדריך - Fabio Fasola

בשורה כתומה בכביש - השקת  KTM RC8R
בשורה כתומה בכביש - השקת KTM RC8R

חברת KTM רוצה להעתיק את ההצלחה של אופנועי השטח לאופנועי הכביש. איך עושים זאת? באמצעות דגמי כביש חדשניים ופורצי דרך. דגם RC8R קיבל את התפקיד

מבחן דרכים אופנוע ק.ט.מ. 125 שתי פעימות KTM
מבחן דרכים אופנוע ק.ט.מ. 125 שתי פעימות KTM

125 סמ"ק בסך הכול – נשמע כמו אופנוע לנערים בגיל 16 - אבל ממש לא!
KTM מספקים אופנוע אנדורו מקצועי המורכב מחלקים מעולים, כשהקהל המיועד לאופנוע הם רוכבי אנדורו מתחילים הרוצים ללמוד את רזי הרכיבה הנכונה, מתחרים בקטגוריית הנפח הקטנה וגם רוכבים מקצועיים וותיקים הרוצים לשפר ולמקצע את יכולתם בשטח.

אופנוע במבחן: הוסברג Husaberg FE390
אופנוע במבחן: הוסברג Husaberg FE390

ביום חורפי לאחר גשמי הברכה, מיד שהשמש הפציעה, העמסנו את ההוסברג 390 מאחורי הדיפנדר ויצאנו לשטח לבחון את אופנוע האנדורו היקר בישראל. החלטנו כי נבחן אותו בעיניים ובידיים של מטייל בשטח אבל כמובן בשטח שמתאים לאופנוע אנדורו – כלומר, בוץ, סלעים רטובים, גזעי עצים וטיפוסים וירידות בזוויות חדות. לא התאפקנו, ובעיקר רצינו לנשום קצת... וגם נתנו בגז על השבילים הישרים וקצת גם על אספלט.

צ'אגין משתעשע
צ'אגין משתעשע

תראו מה עושה מנצח דקאר 2010 במשאיות בזמנו החופשי. (כולל סרטון וידיאו)

KTM  חוזרת לדקאר, אבל רק כסיוע לחובבים
KTM חוזרת לדקאר, אבל רק כסיוע לחובבים

תעניק תמיכה לרוכבים בעונות 2010-2011, אבל לא תחזור לתחרות כקבוצה רישמית

האם KTM חוזרת לדקאר?
האם KTM חוזרת לדקאר?

שינוי נוסף של התקנות, אמור לסלול את חזרתה של היצרנית האוסטרית לראלי 2010

דקאר 2010: קבוצת K.T.M הודיעה על פרישה
דקאר 2010: קבוצת K.T.M הודיעה על פרישה

ההודעה באה בעקבות החלטת המארגים להגביל את נפח מנועי האופנועים המתחרים בראלי ל-450 סמ''ק בלבד

מתן ניר במקום ה-16 באליפות ארה''ב לטרקטורונים
מתן ניר במקום ה-16 באליפות ארה''ב לטרקטורונים

מתן ניר, אלוף ישראל ברכיבה על טרקטורונים, היה הנציג הישראלי הראשון למרוץ ה-GNCC בארה"ב, הליגה המקצוענית הבכירה בעולם. במרוץ שהסתיים השבוע, הגיע ניר למקום ה-16 המכובד מבין עשרות רוכבי הטרקטורונים הנחשבים לטובים בעולם

ק.ט.מ. KTM XC 525
ק.ט.מ. KTM XC 525

אני מתנשף, הדופק ב-190, מנסה בשארית כוחותיי לרדוף אחרי מתן ניר וחושב לעצמי איזה טיפש שאני בכלל מנסה לרכב בבאמפים האכזריים האלו בקצב שלו. ומהצד - אילן ואייל מתגלגלים מצחוק – איזה חברים? עלאק! ועוד קוראים לי דליה מזור, מתבדחים על הכושר שלי ומעשנים עוד סיגריה... חצופים!!!

KTM
KTM

חברה אוסטרית לייצור אופנועים

הוסברג
הוסברג

Husaberg יצרן ידוע מאז ומעולם כיצרן של אופנועי שטח אקזוטיים

Husqvarna
Husqvarna

דף 5 מתוך 5